Umudumuz 2012

cancağızım valla bende geçmişi okudum hayretlerdeyim hala ben ilişki istemeyen erkek oldunu bilmiyodum yaaa :26:

valla bebeğim bende bilmiyodum genelde hep erkekler bayanlara yalvarır isterler falan ama devi,r değişiyo sanırım konu bide bebek olunca rabbim sabır versin arkadaşlarıma valla .... kızlar unutmayın herşey kadınların elinde isterseniz saniyede bile baştan çıkarabilirsiniz kocişi

hb balımmmmmm...... ben yemek yapıyodum valla ondan geç geldim kociş gececi bugün de hazır evdeyken yemek yapayım dedim sen ne yapıyosun balım

bebişimmm napalımm rahatsızlığımm halaa geçmedi netteydimm bugünn tüm günn sizleri bekledimm yoktunuzzz canımm sıkıldı vallaaa(((

hemde nasıl plus pozitif tatlım benim işte sizinle sohbeti öslüyom her zamanda giremiyom yaaa böle buldummu sizi sevindirik oluyom

ya valla bende az bi zaman geçse aradan hemen özlüyom sizleri kocişe yemek yapayım dedim bugün ama nasıl acele acele yapıyom buraya gelmek için oda şaşırdı zavallım ne oluyo diyo

bilmiyorumm neler neler yapıorumm ama adamda tıkk yokk canımm yaaa neyse maşallah sübhanallahh bu ayyy çokkk iyiyizz:)))

maşallah dee dilini ısır canımm..

bebeğim çek kulağını yaaa istemiyosaaaaaa............... bazen bu erkeklerde alem oluyo valla ulaşamadıkları herşeye gözleri kalır sonra ulaştıkları zamanda naz yaparlar istemiyoz derler ... siz bol bol vitaminli şeyler yedirin hatta yerinizde olsam bi şekilde gizliden azdırıcı hap verirdim sonra görim onu düz duvara tırmanmazssa bende neyim bu seferde siz naz yaparsınız kızlar

canım tabiki öle diyosan öledir ben daha acemiyim bu konularda hiçte öle bişi duymamıştım die şaşırdım yoksa olabilir tabi....

bende duymamıştım sadece benimm kocam mı böle die düşünüyordum benim ki neden böle diee üzülüodum neyse bikaç arkadaş daha çıktııı

bende akşamları girmiyorum nete..sizde ben çıkınca geliyorsunuz yaws (( neyse şekerler bende yarın öğrenirim geçen muhabbetleri :)))

bi arkadaş sölemişti damla var alsana falan diee korktum almadım bir de bişi olur falan diee maşallahımız var bu ayyy neyse kii

ya valla bende az bi zaman geçse aradan hemen özlüyom sizleri kocişe yemek yapayım dedim bugün ama nasıl acele acele yapıyom buraya gelmek için oda şaşırdı zavallım ne oluyo diyo

ben tüm gün netteydim bekledim canımmm sizleriii ama yoktunuzz bende çokk özlüyor oldummm vallahii

bilmiyorumm neler neler yapıorumm ama adamda tıkk yokk canımm yaaa neyse maşallah sübhanallahh bu ayyy çokkk iyiyizz:)))

aman bebeğim nazar değmesin yani bazen işle ilgili sorunlar sıkıntılar olabiliyo sonra yorgunluk olabiliyo vs bu nedenlerden ara sıra isteksizlik olablir tabi ama sürekli isteksizlikde olmaz yani... bebek için sabredin canlarım binin tepelerine bi vakitten sonra pes edeceker elbet

canımm artıkk bende isteksizdim onun gibi kendine benzetti benidee neysee normale döndük bu ayy..

resmen kocişlerden gizli bi hayat daha kurduk burda kendimize onlarda şaşırıyo noluyo netten çıkmıyosun napıysun die

bi arkadaş sölemişti damla var alsana falan diee korktum almadım bir de bişi olur falan diee maşallahımız var bu ayyy neyse kii

hiç bişe olmaz balım merak etme eğer seni üzerse canını sıkarsa öle yap sonra görsün anyayı ben şahsen öle yapardım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…