Umudumuz 2012

kız mı peki bebeği bide kız olur dıye blıyorum yanı buyuk ihtımalle ööle..:)

dün gece bi arkadaşla konuştum dr demiş hatta adet bittikten sonraki 4 gün ne zaman isterseniz beraber olun 4 günden sonra gün aşırı olun demiş bende dedim ki 4 gün üstüste olursak yada 4 gün içinde ne zaman istersek olursa spermin kalitesi düşmüo mu demiştimm bak kızcaz haklıymışş

evet düşük yaptıktan sonra korunmaya başladı zaten
biraz dinlensin dedi rahim doktor kesildi başıma :)

bende bir şey demedim açıkcası

zaten bizim cocuk kocaman ha şimdi ha bir kaç ay sonra zaten arada çok fark olacak

ben ozamanı geçirdim

aman kızlar ilk çocugunuzdan sonra çok ara vermeden hemen ikinciyide yapın hemen
birlikte büyütürsünüz inşallah

rabbim yavruna uzun ömürler versin balım biraz dinlen şükür bak bunca aradan sonra tekrar hamile kalabildiğini öğrendin en azından o yüzden hemen olur tahminimce.. azcık kendine gel de çocuk kolay iş cnm desem ne olur acaba tepki alırmıyım:KK1::KK1::KK9:

Kesinlikle tam zamanıııı :KK52::KK52::KK52: İnşallah olur 2012deeeee :KK49::KK49::KK49:

heyttt bee kim tutar biziii dimi amaa :KK52::KK52:

Güle güle canım, kolay gelsin :KK9:
Sonucunda göbüşün şişsin görüşenzüüü :21::21:

oyy kuzuuuu maşallah Allah gönlüne göre versin 3 tane süper yaaaa

araları 3 yaş
hepsi birden anne anne anneeeeeeeee:)

aa şaşırdım bak şimdi hep kız denk geldı benım tanıdıklarıma yanı:KK1::KK1:
ay saglıkla gelsınlerdee..hepsı çokkk sevılıyor valla..herkesın 1. bebegımı olcakk

Benim olursa ilk olucak inşallah :KK16::KK16::KK16:

dün gece bi arkadaşla konuştum dr demiş hatta adet bittikten sonraki 4 gün ne zaman isterseniz beraber olun 4 günden sonra gün aşırı olun demiş bende dedim ki 4 gün üstüste olursak yada 4 gün içinde ne zaman istersek olursa spermin kalitesi düşmüo mu demiştimm bak kızcaz haklıymışş

4 aydır burdayım bu 4 gün muhabbetini ilk kez duyuyorum. Adetim bugün itibari ile bitti. O zaman 4 gün durmak yokkkk :KK52::KK52::KK52:

bende kalite düşer die biliyodum ama demekki o 4 gün çok önemli kalitesizde olsa tutuyo herhalde:KK1:

rabbim yavruna uzun ömürler versin balım biraz dinlen şükür bak bunca aradan sonra tekrar hamile kalabildiğini öğrendin en azından o yüzden hemen olur tahminimce.. azcık kendine gel de çocuk kolay iş cnm desem ne olur acaba tepki alırmıyım:KK1::KK1::KK9:

yok öyle demeyelimde şey diyelim
dünyanın en zevkli en eğlenceli ve ennn keyifli işiiiiiii cocukkk yapmak diyelim :)

4 gun üst üsteyı ilk defa duydum..yumurtlama oncesı kızz...yumurtlamaya denk gelırse erkekk derler:) oyuzden dedım ben evlenır evlenmez hemen olursa kız olur dıye.ama kımıde erken yumurtluyo işte napcan:KK1:

Benim olursa ilk olucak inşallah :KK16::KK16::KK16:

4 aydır burdayım bu 4 gün muhabbetini ilk kez duyuyorum. Adetim bugün itibari ile bitti. O zaman 4 gün durmak yokkkk :KK52::KK52::KK52:

ilk 4 gün durmak yok cnm aklında bulunsun mutlaka değerlendir .... olumlu sonuç alan çok hatta büyüklerimizde derler bazen işte yıkanıp gittiği için hemen hamile kalmış die falan bnm çevremde konuşulurduda dikkate almazdım (üstüne alınmasın büyüklerimde:):KK1:

oyy kuzuuuu maşallah Allah gönlüne göre versin 3 tane süper yaaaa

araları 3 yaş
hepsi birden anne anne anneeeeeeeee:)

Amiin canım inşallah :KK52::KK52: İkiz, üçüz doğuranlar üstesinden nasıl geliyorsa 3 yıl ara ile yapılan çocuğunda üstesinden gelinir herhalde :KK9::KK9::KK9:

canımm biliomusun ben ikiz çook istiyorum allah gönlüme göre verir inş.eşim ve anneannem ikiz benimmm inş benimde olurrr iizlerimm hatta üçüzlerimm 1 taşla 2 yada 3 kuşş fenada olmaz yanii

Allah gönlüne göre versin inşallahhhhhhhh

biri kız bire erkek ohh süper vallaaa

2 kuşşş

4 gun üst üsteyı ilk defa duydum..yumurtlama oncesı kızz...yumurtlamaya denk gelırse erkekk derler:) oyuzden dedım ben evlenır evlenmez hemen olursa kız olur dıye.ama kımıde erken yumurtluyo işte napcan:KK1:

ewet aslında biz ne dersek boşş o gelceği zamanı çook ii biliooo biraz öncede anlattım ya okudunuz mu bilmiyorumm geçensene ramazanda annemlerde ayaküstü gibi bişi oldu düşünün yanii şimdiki yada daha önceki yaptıklarımın hiçbirini yapmadım bekleme ayakları kaldırma hemen duş almama falann hemen kalktım duşumu aldım düşünün yani anlatmaya çalıştığım o gelecek zamanı biliooo ve kendiliğinden geliioo diee düşünüyorumm veren ALLAH verioo işte

inş en kısa zmanda hayırlısıyla bebişlerinize kavuşursunuz kızlar.allah yardımcınız olsun

Sağolasın canım, inşallah Rabbim sanada sağlıklı kolay bir doğum nasib ederde sağlıcakla alırsın kucağına bebeğini :KK16:

ilk 4 gün durmak yok cnm aklında bulunsun mutlaka değerlendir .... olumlu sonuç alan çok hatta büyüklerimizde derler bazen işte yıkanıp gittiği için hemen hamile kalmış die falan bnm çevremde konuşulurduda dikkate almazdım (üstüne alınmasın büyüklerimde:):KK1:

Hımmmmm ay hadi bari bu 4 gün niyetine hamile kalalımm :KK70: :KK76::KK76:

canımm biliomusun ben ikiz çook istiyorum allah gönlüme göre verir inş.eşim ve anneannem ikiz benimmm inş benimde olurrr iizlerimm hatta üçüzlerimm 1 taşla 2 yada 3 kuşş fenada olmaz yanii

Eşin ve anneannen ikizmi :KK52::KK52: Hep merak etmişimdir ikizi olanların evliliklerini karıştırıyolarmıki hiç diye :KK9::KK9::KK9:

haha çok karışık bu yumurtlama olayı yahu :KK1: ya ne zormuş bu işler yaa kızlar eskileri düşünüyorumda hiç böle dertleri yokmuş valla ne güzel:KK1:

X