Umudumuz 2012

canım benim teşekkür ederim inan bana denemedim mi zannediosunn ama adamdaa tıkkkk yokkk,yoookk yaniii...keçiboynuzu kürünü denicem bakalımm hayırlısı..ama bu ay iyiyiz maşallahımız varr gün aşırı..oda sanırım kardeşimin yeni bi bebişi olduğundan dolayı adam iştaha geldii ilk defa onu böle gördüm yanii düşünn

İşte biz insanoğlu tembelliğe çabuk alışıyoruz...Hazır yakalamışken tempoyu bırakmayın şeker :)))

hoşgeldiniz şekerlerrr... Keyifler gıcır sizinkiler ne alemde :)))

valla bnmkiler gıpgıcır:KK1: şu ilk 4 günü değerlendiriyoruz her akşam:KK1: ya kızlar ben hayatta cinsel ilişki istemeyen erkek bulunmaz diye biliyodum ama çoğu arkim kocalarının isteksiz olduğunu sölüyo valla ben sanmazdım hiç erkeklerden çıkacağını benim kociş her gün yapsak yine ister valla :KK9:

valla bnmkiler gıpgıcır:KK1: şu ilk 4 günü değerlendiriyoruz her akşam:KK1: ya kızlar ben hayatta cinsel ilişki istemeyen erkek bulunmaz diye biliyodum ama çoğu arkim kocalarının isteksiz olduğunu sölüyo valla ben sanmazdım hiç erkeklerden çıkacağını benim kociş her gün yapsak yine ister valla :KK9:

cancağızım valla bende geçmişi okudum hayretlerdeyim hala ben ilişki istemeyen erkek oldunu bilmiyodum yaaa :26:

maşallah dee dilini ısır canımm..

:KK9: seninki iyimiş canım...Bizdede ben üşengecim :KK1: ikimizde çalıştığımız için orta yolu buluyoruz :)))

X