Umudumuz 2012

allahım sinirlerim hopluyo böle insanları görünce yaaa senin takdirin rabbim ama sen akıl fikir ver bu insanlara resmen rabbim ona bi mucize vermiş o gelmiş hazır değilim diyo biz burda hamile kalabilmek için bi taraflarımızı yırtıyoruz ama o hazır değilim diyo gelde delirme bi insan anneliğe nasıl hazır olamaz kızlar her kadın zaten annedir doğuştan o yeteneği vermiştir rabbim ona nasıl oluyoda hazır olunamıyo ne diyim rabbim isteyenlere bizim gibi çırpınanlara versin inş

AY KONU SAHİBEMİZ UMUTSUNUZ muş pardonn funda30 beni andı herhalde başlığa onu yazmışım

az önce testte negatif gördüm de....kusura bakmayın elim ayağım beynim hepsi işlev dışıııı

İnşallah gerek kalmaz canım, bu prolaktin yüksekliğine nasıl bakılıyor? Yani muayeneye ilk gittiğindemi farkedildi bu?

AY KONU SAHİBEMİZ UMUTSUNUZ muş pardonn funda30 beni andı herhalde başlığa onu yazmışım

az önce testte negatif gördüm de....kusura bakmayın elim ayağım beynim hepsi işlev dışıııı

Olsun canım önemli değil, sıkma canını Ocak ayında pozitif görürsünde heyecandan karıştırısın inşallah

Bu topik hepimize hayırlı olsun
şans topiğimiz olsun !!!!
Ocak ayından itibarennn biiirbiiiirr hamiş haberleri ile dolsun....

Bize eli ayağı düzgün sağlıklı sıhhatli bebekler nasip et allah"ım....

Amin amin amin ecmain inşallah

Kızlar bu yumurtlama döneminde dr.a gitme işi çok mantıklı valla..Niye düşünemedimki ben:26:Ama işte benim sorunum anlamıyorum ben ymurtlama zamanımı.Halbuki düzenli bi şekilde adet görüyorum...:26:

Kızlar bu yumurtlama döneminde dr.a gitme işi çok mantıklı valla..Niye düşünemedimki ben:26:Ama işte benim sorunum anlamıyorum ben ymurtlama zamanımı.Halbuki düzenli bi şekilde adet görüyorum...:26:

Neden anlamıyosunki canım? Düzenli ise işin çok daha kolay... Mesela beklediğin adet tarihi kaç ise o tarihten 14 gün öncesine gidiceksin. Muhtemelen yumurtlama günün o gündür. Mesela benim beklediğim tarih 8 Ocak. Yani 8 Ocakta regl olurum eğer hamile kalamazsam. 8 Ocaktan 14 gün geri gidince 25 Aralık benim yumurtlama günüm olabilir... Bu kadar kolay işte

inşallah ocak ayında heyecandan karıştırıırım dediğin gibii

ay ocak ta hepimiz hamileyimmmm diye dökülüyormuşuz buraya valla topluca kafayı yeriz kim kimdi adımız neydi onu bile unuturuz herhalde
ne güzel olur sevinçten çığlıkçığlığa haberlerimizi veririz yaaaa

İnşallah gerek kalmaz canım, bu prolaktin yüksekliğine nasıl bakılıyor? Yani muayeneye ilk gittiğindemi farkedildi bu?

Cnm hormon testinde bakıldı..Adetin 3.günü kan testi yaptırdım onda çıktı.Bu prolaktin denen şey süt hormonuymuş.Normalde ya lohusa yada gebe kadında yüksek çıkması lazımmış.Bunun dışında yüksek çıkarsa düşürülmesi gerekiyor hapla.2-3 aylık bi ilaç tedavisi veriyor dr.Göğüslerinde sızlama varsa sürekli bundan olabilir...Ve en önemlisi bunun yüksekliği gebeliğe engelmiş:26:

ewet ewet benimkide 25 aralıkk:):) o gün gidelim battaşım dr a bakalım ne dicek

Benim ahdım var zaten 7 düvele haber salıcam hamileyim diyeeee....Görmemişin oğlu hesabı olacak ama olsun...Yapıcammmmmm

ayyyy inşallah yaaaaa topluca hamiş kalalım inş ocakta gelsin bebişlerimiz....

üzülme tatlım buda geçer:) hoşgeldin topiğe

hoşbuldum canımmm :):)
ay geçsin artık ben benden geçtim yaniii.....1 yıldır deniyoruz tık yok...bu ayda çok düzenli çalışmıştık ..
bugün adetimin 28.günü bazen 29-30 günde sürebiliyor. bugün dayanamadım test yaptım varsa erken öğreneyim diye..
elimde bir testim daha var bakalım haftasonuna kadar ümidimi kaybetmiyim diyorum ama bu akşam göreceğimden çook ümitliydim..

sen ne zamandır deniyorsun canım

İnşallah canım benim yaaa

Hımm şu hormon testini yaptırmayı çok istiyorum ama ufff bi türlü denk gelmiyoo

ewet ewet benimkide 25 aralıkk:):) o gün gidelim battaşım dr a bakalım ne dicek

25 Aralık pazar gününe denk geliyo :26:

inş hamişsindir balım gelmez kırmızılar ben 2 aydır deniyorum bu ay hamile kaldım ve bugün kimyasal gebelik geçirdim yani kaybettim bebeği nasip ocak ayına kaldı artık

Benim ahdım var zaten 7 düvele haber salıcam hamileyim diyeeee....Görmemişin oğlu hesabı olacak ama olsun...Yapıcammmmmm

aaa tabiii canımmm sağar sultan bile duyacak valla hahahahayyy :):)

Alakalı alakasız herkesi arayıp hamileyim deyip kapatıcam telefonuu..sülalenin sapığı olcam

Canım bu 14 gün meselesini biliyorum ama ben belirtilere takıldım.Akıntı,ağrı falan bende öyle bişi olmuyor.Belkide ben farkında olmuyorum..Neyse zaten dr.a göre o hafta gün aşırı ilişki yeterliymiş.Hayırlısı bakalım...

İnşallah canım benim yaaa

Hımm şu hormon testini yaptırmayı çok istiyorum ama ufff bi türlü denk gelmiyoo

25 Aralık pazar gününe denk geliyo :26:

olsun güzelim farketmez bi gün önce veya sonra gitsekte oluyo yumurta 24-48 saat arası canlı kalabiliyo

tatlım herkeste belirti olmayabiliyo sen 14 gün hesabını yap ve o hafta gün aşırı ilişkiye gir olursa olur zaten inş da olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…