Umudumuz 2012

Ayın 17'sinde smear testi sonucum çıkıyor. Doktoro gidicem yani acaba bendemi yumurtlama dönemine getirsemki doktora gitme tarihimi :26:

bence yumurtlama dönemine denk getir tatlım çünkü doktor yumurta oluşmuşmu çatlayacakmı vs hepsini görebiliyo sana sölüyo çatlayacağı zamanı eğer çatlamazssa iğne yapıyo bazen hiç yumurtada oluşmayabiliyomuş en azından onları öğrenirsin ben yumurtlama günümde gidecem kısmetse balım

Sağolasın tatlım, kesinlikle motivasyon şart :21::21: Hep iyi hep güzel şeyler okuyalım, tüüüümm olumsuluklardan uzak duralım, Rabbimizden çokca isteyelim ve 2012'de anne olalım inşallah :emir_bebek::emir_bebek:
Yeni bir aya başlayan yolculuğumuzun ilk adımını bugün itibari ile attık, reglimiz bitsinde çalışmalar başlasın :KK52:
Ben bu ay ateş takibine başlıycam inşallah... Birde Meryem Suresini okumayı düşünüyorum.. Sizler neler yapıcaksınız?
Bu arada listemize hemen ekliyorum :KK16: Dilerim 2012 Eylül annelerinden biriside sen olursun :KK54:

ben adetimin 5. günü hayıt tohumuna başlıcam yine burda okumuştum bi denemek lazım meryem suresinide okurum bu durumda okumakmı lazım arkadaşım

Kızlar bakın bu ay bol bol motivasyon lazım bizlere

1)hiç bi zaman umutsuzluğa kapılmak yok
2)hemen acele edip erkenden test yapmak yok
3)bol bol dua etmek var
4)birbirimize destek olmak var
5)veee son olaraktaaaa 2012 ocaktaa bebek var bebek:)

moralleri yüksek tutuyoruz içime doğuyo ocak ayı bize uğurlu gelecek allahın izni ile hadi hayırlı uğurlu olsun battaşım....

ben bu maddelere bayıldım hepsine varım :KK31:

ben adetimin 5. günü hayıt tohumuna başlıcam yine burda okumuştum bi denemek lazım meryem suresinide okurum bu durumda okumakmı lazım arkadaşım

ewet hayıt tohumunu bende deniyebilirim ve meryem süresi cidden çok faydalı bi süre kızlar bol bol dualar edelim bende salaten tefriciyeyi okuyacam geçen onu okudum hamile kaldım tabi sonra düştü ayrı mesele.... bu ayda okuyacam onu sizede tavsiye ederim canlar

Slm kızlarr...

Benimde umudum 2012 ye kaldı malesef...:KK25:Ocakta tüm isteyenlerin göbüşüne bebişşşş diyoruzzzz:emir_bebek:

bence yumurtlama dönemine denk getir tatlım çünkü doktor yumurta oluşmuşmu çatlayacakmı vs hepsini görebiliyo sana sölüyo çatlayacağı zamanı eğer çatlamazssa iğne yapıyo bazen hiç yumurtada oluşmayabiliyomuş en azından onları öğrenirsin ben yumurtlama günümde gidecem kısmetse balım

Hımmm tamam canım öyle yapayım. Aslında niyetimde hormon testi yaptırmakta vardı ama her ay adetimin 3. günü hafta sonuna denk geliyor yaptıramıyorum. Bu ayda öyle oldu :KK31:
Netteki hesaplayıcıya göre 18 Aralık ile 23 Aralıkmış yumurtlama günlerim sence hangi tarihte gideyim?

Meryem Suresini 41 gece kesintisiz okuman gerekiyormuş canım hamile kalsan bile, adet olurkende arkadaşlarına falan okutup ara vermemeliymişsin..

ewet hayıt tohumunu bende deniyebilirim ve meryem süresi cidden çok faydalı bi süre kızlar bol bol dualar edelim bende salaten tefriciyeyi okuyacam geçen onu okudum hamile kaldım tabi sonra düştü ayrı mesele.... bu ayda okuyacam onu sizede tavsiye ederim canlar

bende bu ay 10000 salavat çekmiştim hatta az önce bitirdim hamiş olmamış olabilirim ama iyi geldi bana bu ayda başka tesbihe başladım hadi inş...:KK54:

ben bu maddelere bayıldım hepsine varım :KK31:

:) rabbim her birimizin dileklerini kabul eder göbişlerinide bebekle doldurur inş kızlar .... gelişmeleri paylaşırız birbirimizle.. ne yapıyosak hangi taktikleri uyguluyosk anlatırız ben bulduğum öğrendiğim her bilgiyi paylaşacam sizinle ... ama herkes söz versin

ne olursa olsun UMUTSUZLUĞA ASLA KAPILMAK YOK motivasyonumuz daima yüksek olacak ....

özellikle bu topiği açan çiçeği burnunda yeni evli battaşım :) asla umudunu kaybetmiceksin tamam

BOMBA GİBİ GELİYORUZ 2012 HAYDE ŞİŞSİN GÖBİŞLER.....:KK49::KK49::KK49:

Slm kızlarr...

Benimde umudum 2012 ye kaldı malesef...:KK25:Ocakta tüm isteyenlerin göbüşüne bebişşşş diyoruzzzz:emir_bebek:

A.s hoşgeldin funda,
Dilerim Ocak ayı umutlarının, hayallerinin, dualarının gerçekleştiği ay olur, dilerim 2012 anne olduğun yıl olur. Rabbim gönlüne göre versin herşeyi..
Ne kadar süredir istiyosun? Düşük falan yaptınmı? Hiç çocuğun varmı? Biraz kendinden bahsedermisin?

bende bu ay 10000 salavat çekmiştim hatta az önce bitirdim hamiş olmamış olabilirim ama iyi geldi bana bu ayda başka tesbihe başladım hadi inş...:KK54:

olsun bebeğim hamile kalsakta kalamasakta her zaman rabbime dua edip ona sığınacaz çünkü rabbim OL demeyince olmuyor

olsun bebeğim hamile kalsakta kalamasakta her zaman rabbime dua edip ona sığınacaz çünkü rabbim OL demeyince olmuyor

:) rabbim her birimizin dileklerini kabul eder göbişlerinide bebekle doldurur inş kızlar .... gelişmeleri paylaşırız birbirimizle.. ne yapıyosak hangi taktikleri uyguluyosk anlatırız ben bulduğum öğrendiğim her bilgiyi paylaşacam sizinle ... ama herkes söz versin

ne olursa olsun UMUTSUZLUĞA ASLA KAPILMAK YOK motivasyonumuz daima yüksek olacak ....

Amin amin amin amin amin amin inşallah inşallah inşallah inşallah :KK49::KK49::KK49::KK52::KK52::KK16:

özellikle bu topiği açan çiçeği burnunda yeni evli battaşım :) asla umudunu kaybetmiceksin tamam

BOMBA GİBİ GELİYORUZ 2012 HAYDE ŞİŞSİN GÖBİŞLER.....:KK49::KK49::KK49:
Amiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn inşallah :21::KK16::KK16:

Bu arada kızlar şu konuya bakarmısınız? :KK50::KK50: Rabbim sen herşeyin en güzelini en doğrusunu en iyisini bilirsin bundan şüphemiz yok! Nolur bizler istiyoruz senden bizlerede nasip et Amiiinnnn

http://www.kadinlarkulubu.com/duyuru-hamileyimmm/488328-hamileyim-hazir-degilim.html

arkadaşlar ben her namazımdan sonra burdaki herkese dau ediyorum muhakkak ama isim isim dua etmek daha güzel olur isimlerinizi yazarsanız isime dua etmiş olurum bu araDA ben ELİF :)

Slm kızlarr...

üzülme güzelim katıl bize birlikte batlara geri sayım yapalım ben bi karar aldım zaten kesinlikle erkenden özellikle adet gecikmesi olmadan test yapmayacam bu ay 6 gün bekledim bidahaki ay 10 gün bekleyecem kesin kararlıyım hem hamiş kalırsam doktora gittiğimde keseyide görme şansım olur hemen....

üzülme güzelim katıl bize birlikte batlara geri sayım yapalım ben bi karar aldım zaten kesinlikle erkenden özellikle adet gecikmesi olmadan test yapmayacam bu ay 6 gün bekledim bidahaki ay 10 gün bekleyecem kesin kararlıyım hem hamiş kalırsam doktora gittiğimde keseyide görme şansım olur hemen....

Benim bu yaşıma kadar şeytan kulağına hiç adetim gecikmedi :KK1: Eğer bigün 1 gün bile olsa adetim gecikse kendimi hamile ilan ederim valla :KK9::KK9: O yüzden gecikmesin hiiç eğer hamiş değilsem gelsinler zamanındaa :emir_bebek::emir_bebek:

Bu arada ismim Gül..

A.s hoşgeldin funda,
Dilerim Ocak ayı umutlarının, hayallerinin, dualarının gerçekleştiği ay olur, dilerim 2012 anne olduğun yıl olur. Rabbim gönlüne göre versin herşeyi..
Ne kadar süredir istiyosun? Düşük falan yaptınmı? Hiç çocuğun varmı? Biraz kendinden bahsedermisin?

H.bulduk cnm...İnşallah tüm isteyenlere ve banada nasip etsin Allahım yeni yılda...Ben 1 yıldır yani evlendiğim aydan itibaren istiyorum.Ama olmadı.Hiçbir gebelikte oluşmadı..En son prolaktin hormonum yüksek çıktı 2 aylık ilaç kullandım.Dr.um yine olmazssa rahim filmi dedi..Bende çok korkuyorum bu film işinden:18: umarım gerek kalmaz...

Bu topik hepimize hayırlı olsun
şans topiğimiz olsun !!!!
Ocak ayından itibarennn biiirbiiiirr hamiş haberleri ile dolsun....

Bize eli ayağı düzgün sağlıklı sıhhatli bebekler nasip et allah"ım....

Çok haklısın..Daha çok sinir bozuyoruz boş yere..Geciksin öyle test işi kolay olur....:KK34:

X