Umudumuz 2012

Aynenn öle tatlım saol 2012 umudumuz inşş hepimize gönlümüzün muradını verir Rabbim kavuşuruz meleklerimize

canlar şimdi gittigidiyordan ovulasyon testi aldım laboquıck bu marka kullanan varmı acaba aldım ama uygun die tecrübe eden varsa bi yardımcı olsanız

canlar şimdi gittigidiyordan ovulasyon testi aldım laboquıck bu marka kullanan varmı acaba aldım ama uygun die tecrübe eden varsa bi yardımcı olsanız

ben 2 aydır kullanıyorumm çokta net ovulasyonu gösteriyo canımm

tatlım tşk ederim yardımcı olduğun için tam olarak nasıl kullandınıda anlatabilirmisin :26:

adet döngüne göre kullanımına başlıyosun yani 28 günde bir adet oluyosan 10 gün başlarsın hergün aynı saatte yapmalısın ama asla sabah idrarınla değil testi yapmadan önce 4 saat boyunca sıvı almayacaksın ve tuvalete gitmeyeceksin yani idrara sıkışık gibi aynı gebelik testi gibi yapıyosun eşit çizgiler çıktığında yada test çizgisi koyu olduğunda yumurtluyorsun demek ve bulunduğun 3 günü iyi değerlendirmen gerek sonrada Rabbimin izniyle bebişşşş

:) hade inş... bende çok su içerim 4 saat sıvı almamak susuzluktan bayılırım herhal çok saol canım allah razı olsun :)

yeni topik hayırlı olsun aralık ayı diyorduk olmadı artık umudumuz ocak olacak 4ocak benide eklermisiniz listeye

yeni başlık hayırlı olsun inş.yeni yıl bize yeni bir bebek getirir benide eklermisiniz bat 9 ocak............

slm kıslar yeni topik hayırlı olsun hepimize bebişlerimiz ocakta gelir inş.

benide eklermisiniz bat 9 ocak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…