Umudumuz 2012

inş hamişsindir balım gelmez kırmızılar ben 2 aydır deniyorum bu ay hamile kaldım ve bugün kimyasal gebelik geçirdim yani kaybettim bebeği nasip ocak ayına kaldı artık

daha çok yenisin ne güzel...Allah daha fazla bekletmesin..
Bebeğini kaybetmene üzüldüm ( ama en azından hamile kalabiliyorsun onu öğrenmiş oldun...
hayırlısı ne diyim...Allah bilir zamanını

olsun güzelim farketmez bi gün önce veya sonra gitsekte oluyo yumurta 24-48 saat arası canlı kalabiliyo

Yani 26'sımı diyosun?? Biz köyde yaşıyoruz canım yaa eşimin göre sebebi ile.. Eğer o haftaya ertelersem yani 26.sına eşim gitmez. Çünkü biz salı günleri gidiyoruz Merkeze. Salı günü 27 aralık oluyor oda geçççççççççççççç. Ne yapsamki ben:26:

aaa tabiii canımmm sağar sultan bile duyacak valla hahahahayyy :):)

Alakalı alakasız herkesi arayıp hamileyim deyip kapatıcam telefonuu..sülalenin sapığı olcam

valla alemsiniz kızlar yaaaa lelelelleeelelelelele hobaaaaaa :) işte böyle herkes mutlu ve umutlu olsun 1 aylık yolculuğa siz kardeşlerimle başladığım için çok mutluyum bugün bnm üzüntülü günüm ama sayenizde çok çabuk toparlıyorum kafamı iyiki varsınız canlarımmmmm....

24 ü olmazmı peki sen özele mi gidecen devletemi tatlım

Bizi bizden başkası anlamıyor güzelim....Napalım başka türlü daha çok stres yapıyoruz işte..En güzeli böyle arada dağıtmak lazımmm

24 ü olmazmı peki sen özele mi gidecen devletemi tatlım

Devlete gidicem canım, eşimde 21 Aralıkta gidelim diyo oda erken, ama sanırım ikna edebilirim 26.sına

Bizi bizden başkası anlamıyor güzelim....Napalım başka türlü daha çok stres yapıyoruz işte..En güzeli böyle arada dağıtmak lazımmm

Evet.. Bende bugün regl olunca kafayı burda dağıttım kendime geldim valla, sağolun kızlar..

Devlete gidicem canım, eşimde 21 Aralıkta gidelim diyo oda erken, ama sanırım ikna edebilirim 26.sına

Evet.. Bende bugün regl olunca kafayı burda dağıttım kendime geldim valla, sağolun kızlar..

ikna et tatlım sen 26 sı git kontrolden geçmiş olursun

kızlar dr gidelim diyosunuz ama dr bakmıyoki 1 yıldan önce nie geldin dio ben bi ultrasyonla baktırana kadar kırk azar işittim

canlar ben çıkıyorum çok ağrım var dinlenecem biraz kocaman öpüyorum hepinizi sizleri seviyorum byyy

ikna et tatlım sen 26 sı git kontrolden geçmiş olursun

Tamam canım sendemi 26.sında gidiceksin? Sanırım sen özele gidiceksin öylemi?

kızlar dr gidelim diyosunuz ama dr bakmıyoki 1 yıldan önce nie geldin dio ben bi ultrasyonla baktırana kadar kırk azar işittim

Canım ben yaklaşık 20 gün önce muayene oldum vajinal akıntı sebebi ile. 25 gün sonra gel smear testi sonucun ile dedi. Ayrıca 2 tane fitil ve hap verdi..
Bi nevi kontrole gidicem diyelim. Hazır gitmişken yumurtlama günüme getireyim dedim bakar herhalde yine...?

evet yaa,testleri yapalım dedim.gerek yok şimdiden strese sokmayalım seni önce 1 yıl doğal yollarla dene sonra yaparız dedi.
şimdi bir yılda doldu kaçışı yok
bi de rahim filmi çektirmek istiyorum tüpler açık mı kapalımı bilmek lazım.boşa kürek çekmeyelim yaniii

Canım ben yaklaşık 20 gün önce muayene oldum vajinal akıntı sebebi ile. 25 gün sonra gel smear testi sonucun ile dedi. Ayrıca 2 tane fitil ve hap verdi..
Bi nevi kontrole gidicem diyelim. Hazır gitmişken yumurtlama günüme getireyim dedim bakar herhalde yine...?
[/QUOTE]

hııım ölese belki bakar ben çok istiyorum bi kontrolden geçmek stres falan yaptımdan diil bişe varsada yoksada erkenden öğrenim die ama yok bakmıyolar işte bi ultrasyonla baktırdım bişe yok dediler bide folik kullanıyom işte 2 aydır sizde başlayın muhakkak hamilelik öncesi başlmak lazımmış

Haklısın cnm malesef öyle...Ben yaştan dolayı 5 aylık evliyken muayene oldum.Malum yaş 30 olunca böyle oluyor

arkadaşlarım benden nacizane bir tavsiye dr kontrolünde yumurta takibi yaptırmadan önce ovulasyon testi alıp kendiniz yapınn kesinlikle doğru sonuç veriyor böylece bu aşamada dr gitmek zorunda kalmazsanızzz

2012 bizim yılımız olur inşallah bu topikte bende varım parmağım yukarda hemde hepsiii :) Bu ay ilk kez klomen çatlatma iğnesi yapıldı şimdi bekliyorum daha 12 gün var dualar ediyorum inşş bebğim tutunur bana pko var bendede ve 10 aydır korunmuyoz gelmedı bebişimiz...Sol kasığımda oluşmuş 18 mm yumurta doktorda çatlattı ama bu gidişle bende çatlıycam çünkü zaman geçmek bilmiyo Allahımmm hepimiz hamile kalalımm hayırlı sağlıklı bebişlerımız olsun aminnn :) benim bat 23 aralık bekliyorum heycannannn :)

Canım yaa hadi hayırlısı olsun inşallah, 23 Aralıkta alırız güzel haberini, seninde Umudun 2012 aslında çünkü 2012 de anne olucaksın bu ay tutarsa kii inşallah tutar ve hamiş kalırsın sağlıcakla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…