Umudumuz 2012

arkadaşalr bışey sorcam..malum benım bu ay olmadı kasım 13 de adet gormuştum dun bekledım gelmeyınce baya ümitlendim,bugun geldii maalesef artık bat 14 ocak...siz çalışmalara yumurtlama gununu hesaplayıpmı ilişkıye bşlıyosunuz yoksa adet bıter bıtmez mii?? benım bır kızım var onda hiç hesap yapmaya zaman kalmamıştı zaten evlendık ve hamıle kaldım..bu öyle olcak sandım ve bugun baya üzüldümm

sen biraz dinlen bebeğim kocişinin aklı çıktı zaten biraz toparlansın adam:) sende toparlan snra yine başlarsınız çalışmlara

ew ödewi gibi düşünsene..o günler eşim geliyor yemekti çaydı meyveydi derken gözlerinin içine bakıorum hadi olsun bitsin die.dr umda öle söledi şartlandıın için olmoo die geçen sene hmileliğimde annemlerdeydik ramazandı tabiri caizse ayaküstü gibi bişi oldu yani ne yumuurtlaması ne bişiye dikkat ettk hamile kaldımm ramazan olduğu için hiç çocuk falan aklıma gelmedi ayaklarımı kaldırıp beklememiştim 10 15 dk bile yatakta kalmadım hemen duşa girdimm yanii..yine öle bişi olması gerekioo herhalde benim için canımm yaa

tatlım adet bitince şahsen ben gün aşırı yapıyorum yumurtlamayı falan beklemiyorum(biraz acelem varda:) zaten yıkandıktan sonraki ilk 4 gün altın günlermiş hatta o ilk 4 gün ara vermeden yapmak gerekiyomuş o yüzden yıkanıpta öle evlenenler varya hani adet bitimine denk geliyo gerdek gecesi. maşallah kimi gördüysem yıkanıp giden hepsi hamile yani o ilk 4 gün çok önemliymiş yada 4 ü falan salla işte her gün öenmli bizim için:)

Adetin bittikten sonra gün aşırı başlayın canım. İlkine hemen hamile kaldıysan 2.de çok yakın zamanda çalar kapını merak etme

Hıı bu arada listemizi çok fazla paylaşmıyalım arkadaşlar yani hamiş haberleri geldikten sonra fazla paylaşmayalım.
Sonra mazallah nazar değiyor, geçen ay çok üzüldük
Aklıma böyle bir fikir geldi işte... Rabbim kem gözlerden fitne hislerden uzak eylesin bizleri amiin.

Ocak Ayında Hamiş Kalmak İsteyenlerin Listesi

• Hkbinici:_____________________ 1 Ocak 2012
  • Sinhus:_____________________ 2 Ocak 2012
  • Umutsunuz:_____________________ 3 Ocak 2012
  • Simlipembe:_____________________ 3 Ocak 2012
  • gulnevam:_____________________ 3 Ocak 2012
  • 60Gelsin :______________________ 4 Ocak 2012
  • aklima:______________________ 4 Ocak 2012
  • Mugus1980:______________________ 5 Ocak 2012
  • cadicuk::______________________ 7 Ocak 2012
  • kepi3___________________________ 7-10 Ocak 2012
  • esila_askin:_____________________ 8 Ocak 2012
  • slna:___________________________ 8 Ocak 2012
  • denizer79:_____________________ 9 Ocak 2012
  • ecrin_81:_____________________ 9 Ocak 2012
  • nilüfereren______________________ 14 Ocak 2012
  • mevtul:_____________________ 20 Ocak 2012

[/QUOTE]

gerçekten mii:)) ilk 4 günn:) bu güm 4. günüm o halde :)

aynn tatlım hamile olan kimsenin adı paylaşılmayacak nazar değiyo sonra .... öğrenmek istediğimiz herhangi bişe olursa hani kan değerleri ultrason sonuçları kese yada kalp atışı vs bunların hepsi özel mesajla bildirilecek kızlar tmmm sonra bi nazar değiyo bütün hayaller suya düşüyo

aa benımde ilkı oyuzden hemen oldu heralde:)) bu ay da pek umutluydum ama rabbım nasıp etmedımı olmuyor işte....1 ay boyuncada gün aşırı her gun uymuyor ya..nasıl olcek bılmem

sen biraz dinlen bebeğim kocişinin aklı çıktı zaten biraz toparlansın adam:) sende toparlan snra yine başlarsınız çalışmlara

evet düşük yaptıktan sonra korunmaya başladı zaten
biraz dinlensin dedi rahim doktor kesildi başıma :)

bende bir şey demedim açıkcası

zaten bizim cocuk kocaman ha şimdi ha bir kaç ay sonra zaten arada çok fark olacak

ben ozamanı geçirdim

aman kızlar ilk çocugunuzdan sonra çok ara vermeden hemen ikinciyide yapın hemen
birlikte büyütürsünüz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…