Umudumuz 2012

aa benımde ilkı oyuzden hemen oldu heralde:)) bu ay da pek umutluydum ama rabbım nasıp etmedımı olmuyor işte....1 ay boyuncada gün aşırı her gun uymuyor ya..nasıl olcek bılmem

tatlım zaten spermler bi kaç gün canlı kalıyo ya o yüzden sıkma kendini gün aşırı olmasada olur bazı zamanlar zaten allah nasip ederse hiç gün aşırılara gerek kalmaz hemen olur ki inş da öle olur

Adetin bittikten sonra gün aşırı başlayın canım. İlkine hemen hamile kaldıysan 2.de çok yakın zamanda çalar kapını merak etme :KK9::KK9:

Hıı bu arada listemizi çok fazla paylaşmıyalım arkadaşlar yani hamiş haberleri geldikten sonra fazla paylaşmayalım.
Sonra mazallah nazar değiyor, geçen ay çok üzüldük :KK50:
Aklıma böyle bir fikir geldi işte... Rabbim kem gözlerden fitne hislerden uzak eylesin bizleri amiin.

hamiş kalırsak soylemıcezmı bırbırımıze:KK50:

tatlım zaten spermler bi kaç gün canlı kalıyo ya o yüzden sıkma kendini gün aşırı olmasada olur bazı zamanlar zaten allah nasip ederse hiç gün aşırılara gerek kalmaz hemen olur ki inş da öle olur

ayyyyyyyyyyyyyyyyy bitsede başlasak ozaman gari çalışmalaraa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

arayı fazla uzatma canım özlüyoruzz vallahii

Tamam tatlım uzatmamm, zaten aklım hep sizdee :KK52::KK52:

evet düşük yaptıktan sonra korunmaya başladı zaten
biraz dinlensin dedi rahim doktor kesildi başıma :)

bende bir şey demedim açıkcası

zaten bizim cocuk kocaman ha şimdi ha bir kaç ay sonra zaten arada çok fark olacak

ben ozamanı geçirdim

aman kızlar ilk çocugunuzdan sonra çok ara vermeden hemen ikinciyide yapın hemen
birlikte büyütürsünüz inşallah

Bence en ideali 4 yıl. Ben Allah nasip ederse 4 yıl ara ile 3 çocuk yapmak istiyorum :KK52::KK52:

ay ben bunu bilmiyodum yaa

regl bittikten sonra ki 4 gün mü ?

ewet tatlım yıkandıktan sonraki 4 gün altın günler olarak biliniyomuş o günler gün aşırı yerine her gün yapmak şansı arttırırmış bnm arkadaşımda yıkanıp evlendi o ara hiç ara vermemişler onlarda eee tabi malum yeni evli:) hemen hamile kaldı oda

ewet tatlım yıkandıktan sonraki 4 gün altın günler olarak biliniyomuş o günler gün aşırı yerine her gün yapmak şansı arttırırmış bnm arkadaşımda yıkanıp evlendi o ara hiç ara vermemişler onlarda eee tabi malum yeni evli:) hemen hamile kaldı oda

kız mı peki bebeği bide kız olur dıye blıyorum yanı buyuk ihtımalle ööle..:)

hamiş kalırsak soylemıcezmı bırbırımıze:KK50:

Hayır canım tabiki söylicez, sevincimizi paylaşıcaz, hobaa kutlamalar yapıcaz ammaaa Listemizi öyle sık sık mesaj aralarında paylaşmıcaz. Sadece ilk sayfada ilk mesajımda ben ekliycem hamişlerimizin isimlerini. Yani böyle olması sanırım daha iyi...

Hayır canım tabiki söylicez, sevincimizi paylaşıcaz, hobaa kutlamalar yapıcaz ammaaa Listemizi öyle sık sık mesaj aralarında paylaşmıcaz. Sadece ilk sayfada ilk mesajımda ben ekliycem hamişlerimizin isimlerini. Yani böyle olması sanırım daha iyi...

peki tamam.....

benim kız 5 mayıs 2008 dogumlu tam zamanıııııııııııııı:KK52::KK52::KK52::KK52:

Kesinlikle tam zamanıııı :KK52::KK52::KK52: İnşallah olur 2012deeeee :KK49::KK49::KK49:

kim tutar seni be yürü balım:) en az 3 çocuk 3:)

heyttt bee kim tutar biziii dimi amaa :KK52::KK52:

o halde ben yavaş yavaş kaçayım kızlarr :))

dualarımdasınız muckkk....

Güle güle canım, kolay gelsin :KK9:
Sonucunda göbüşün şişsin görüşenzüüü :21::21:

X