Umudumuz 2012

ben normalde gölcükte oturuyodum cnm ama sürekli izmitteydim babaannemler falan burda hep evlenincede tamamen buraya geldim sen nerden geldin kocaeliye tatlım

ben hep izmit ve santraldaydım..erenlerın karşısındakı evlerı hep yıktılar ya az bişey kaldı:) işte o evlerden bıtanesı annemlerın..:)

yirim seni ben özlettin kendini arkadaşım yahuuu doğru sayfalar baya birikmiştir bizi bi muhabbet aldıki sorma:) hatta hamilelik moduna girdik bile kızlarla

Hoşgeldin canımm, iyiyiz çok şükür sende iyisindir inşallah yani sizde iyisinizdir inşallah
Bu arada bizde bu gece itibari ile başlıyoruz
hoşbulduk canım bizde iyiyz şükür büyüyoruz:) hadi bakalım hayırlısı o sırada bebeği çıkar aklından zor biliyorum ama gelmesin aklına:)
ohhh çok güzel tatlım aman dikkat et kendine dinlen bol bol ..... bu arada hamilelikte olan bulantıya armut çok ii geliyomuş bi yerde okumuştumda aklında bulunsun balım

canım herşeyi denedm ama çıkarana kadar berbat durumdayım herzaman çıkmıyoda birsürü şey dedi,ler dene diye onları yiyince daha çok bulanıyo

ben hep izmit ve santraldaydım..erenlerın karşısındakı evlerı hep yıktılar ya az bişey kaldı:) işte o evlerden bıtanesı annemlerın..:)

aaa valla biraz daha kurcalarsak akraba falan çıkacaz galiba çok sevndim tatlım yaa bende doğma büyüme izmitliyim işte yeni evlendim öle akıp gidiyo hayat işte:)

yirim seni ben özlettin kendini arkadaşım yahuuu doğru sayfalar baya birikmiştir bizi bi muhabbet aldıki sorma:) hatta hamilelik moduna girdik bile kızlarla

Evet canım farkettim okurken Muhabbet epey koyulaşmış, kocişler baya çekiştirilmiş sonra kıymete binmiş falan Güzel güzel, hep böyle olalım inşallah.
Sen bu ay çok ama çok pozitifsin öyle umuyorumki gebelik testinde en az senin kadar pozitif olucak bu ay!

aaa valla biraz daha kurcalarsak akraba falan çıkacaz galiba çok sevndim tatlım yaa bende doğma büyüme izmitliyim işte yeni evlendim öle akıp gidiyo hayat işte:)

valla sevindim ya:) benım doğup buyuduğum yerlere gıtmışşın..gecen ordaydım kaldım 2 gun annemde..senı tanıdıgıma sevındım..

o zaman daha fazla bulandırmayalım tatlım:) sen en iyisi bişe yapma karışmasın miden:) olsun annesi meleğin büyüdüğü için sana bi takım etkileri oluyo tabikide sonra ısırır ısırır yanaklarını bi güzel çıkarırsın acısını:) onu kollarına aldınmı herşeyi unutursun zaten rabbim tek nefeste doğurup kucağına almayı nasip eder inş

valla sevindim ya:) benım doğup buyuduğum yerlere gıtmışşın..gecen ordaydım kaldım 2 gun annemde..senı tanıdıgıma sevındım..

bende valla çok sevindim tatlım ya ben tam kanlıbağ camisinin karşısındayım dükkanımız var orayı işletiyorum evimde üstte hemen bigün görüşürüz yüz yüze tanışırız be cnm dimi:)

kızlarrr hastayımmm boğazlarım çokk ağrıooo bronşit olmuşumm..gün aşırı ilişkiye girip banyo yapıp dışarı çıkarsammm böle olurrrr..

nasılsınız bakalım ??
ne var ne yok haliniz keyfiniz nasıl ?
Hoşgeldin canım bomba gibiyiz sen nasılsın

hoşbulduk canım bizde iyiyz şükür büyüyoruz:) hadi bakalım hayırlısı o sırada bebeği çıkar aklından zor biliyorum ama gelmesin aklına:)

Canım şunu itiraf ediyim inan çok istememe rağmen bebeği, o anda aklıma hiç ama hiiç gelmiyor :26:

evet canım yuzyuzede tanışırız bı gun inşallah guzl olur:)

allah razı olsun canım çok saol darısı inşallah sizlere olsun melegim sağlıklı gelsnde ben herşeye razıyım:)

haha çılgın seni:) ama ben senden daha çılgınlaştım valla aldı gitti muhabbetler tatlım inan kendim kadar sizin içinde istiyorum sanki ailemden biri gibisiniz bnm için o yüzden toplu mutluluk yaşamak istiyorum ve hepinize çok dua ediyorum birlikte alalım o güzel haberleri ve yine birlikte paylaşalım burada pozitif pozitif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…