Umudumuz 2012

sormuştum ama görmedın galiba???

görmemişim tatlım kusura bakma ben daha 4 aylık evliyim yeniyim yani korunmayıda 2 ay önce bıraktık işte geçen ay hamile kaldım ama düştü bide bu aya bakıcaz :) bu arada evet bende kocaelidenim sendemi kocaelidesin

Son düzenleme:
görmemişim tatlım kusura bakma ben daha 4 aylık evliyim yeniyim yani korunmayıda 2 ay önce bıraktık işte geçen ay hamile kaldım ama düştü bide bu aya bakıcaz :) bu arada evet bende kocaelidenim sendemi kocaelidesin

yok canım önemli deil:) aa daha yenı evliymişsin,,inşallah bu ay alırız guzel haberlerı herkesten..evet izmitteyim bende..

topik sahibi teşrif edebildi hele şükür:) nerdesin gülüm yaaa sen kaçırdın bütün muhabbetleri:)

üzülmek yok üzülmek yok ...... bu topikte üzülmeye yer yokkkkkk bu topik bomba topik olacak ve inş bu topiği açan taze gelin umutsunuz arkadaşım bize ilk süprizi söler umarım yeni yılın ilk hamişi sen olursun balım bu topik şans getirir sana ve tabi bizlereeeeee:):)
:KK16::KK16: Oyy oyy oyy Allah razı olsun benim temiz kalpli arkadaşımmm. Çok teşekkür ederim. İnşallah Rabbim nasib eder hayırlısı ile...

selam kızlar nasılsınız...
moralim biraz bozuk eşimle atıştım...
konuşmayı düşünmüyorum..
neyse dün akşam kontrolüm vardı kürtaja gerek yokmuş.
korunma falan da vermedi..
bilmiyorum ne olacak....

Canım üzüntü ile bu tür şeylerin olabilmesi normal. Hepsi canınızı sıktığınız için oluyor. Biraz zaman geçsin herşey yoluna girecektir.
Sakın moralini bozma...

topik sahibi teşrif edebildi hele şükür:) nerdesin gülüm yaaa sen kaçırdın bütün muhabbetleri:)

Uff sorma canım yaa. Daha 51. sayfadayım geçmişi okuyorum. Birde net yavaş... Mesajını gördümde yazıyım dedim. Nasılsın?

X