Umudumuz 2012

ben hatta kırmızılar gelmiş olsa bile hamileyim diye düşünüyorum;bu ay daha da bir değişiğim.YAHU KIRMIZILAR GELDİ,SUS OTUR diyorum içimdekine,dinlemiyor.:KK36::KK36:

tatlım bunu bi,zzat bazı uzmanlar öneriyo bile:) eğer mutlu olacaksanız moraliniz yüksek olacaksa kendinizi hamile gibi hissedin diyolar çünkü stres bebeği engelliyo biliyosun o yüzden mutluluk şart valla ben herşeyi akışına bıraktım sadece mutlu olmaya bakıyorum eşimle kafamıza eseni yapıyoruz :):)

Allah'ın izniye 2012 bizim yılımız olcakk!!!!
Ben geçen senelerde 2011 temmuzda bişiler olcak diyordum,içime doğuyor diyordum.Tahminim tuttu,nişanlandım.Şimdi de Hayırlısıyla ALLAH'ın izniyle bu ay da öyle hissediyorum.(geçen 3 ayda da söylemiştim aynı şeyi.Bknz FOSSSS!! iNŞALLAH BU AY TUTAR HİSLER.:KK16::KK16::KK1::KK1:

tutacak tutacak bu ay tutacak kızlar dirençliyiz umutluyuz mutluyuz:) şahsen olmasa bile üzülmek yine yok yine devam olana kadar devam vazgeçmek yorulmak yok:)

tatlım bunu bi,zzat bazı uzmanlar öneriyo bile:) eğer mutlu olacaksanız moraliniz yüksek olacaksa kendinizi hamile gibi hissedin diyolar çünkü stres bebeği engelliyo biliyosun o yüzden mutluluk şart valla ben herşeyi akışına bıraktım sadece mutlu olmaya bakıyorum eşimle kafamıza eseni yapıyoruz :):)

tabiki mutluyuz mutlu olucaz... mutluluk olmak için nedenleri sayıyorum sayıyorum bi sürü üzülcek ne var şurda bi zamandır deniyorumda çocuk olmadı eee nolmuş her ay yeni bi fırsat bu bile bi mutluluk sebebi rabbim sıhhat versin gerisi hep mutluluk :))) yuupppiiiii :))))

en azından bir ön hazırlık gibi oluyor bnm için.Hamileliğe alışıyor insan;aslına bakarsan hamile olmayıp gelen kırmızıları da o kdr çok kafama takmıyordum.Fakat bu ay 2-3 gün moralim acayip bozuktu.Sonra düzeldim;adetten sanırım.şimdi ise sanki adet olan ben değilim de uzun uzun çalışmalardan sonra gebelik testnde çifti görmüşüm de kendim seviniyormuşum gibi.herkesten saklıyormuşum gibi.:KK52::KK52::KK52::KK1:

ben bu ay hem olacak inancımı kuvvetli tutup hemde olmazsa üzülmiceme kendimi ikna ettim ve gayet iim illede olacak die bişi yok olunca kolay bi hamilelik olsun sağlıklı olsun bunlar illede bu ay olmasından daha mühimkiii :))))

aynnn öle gülümmmmm:) demin yazdım olmasa bile üzülmek yine yok yine yok her zaman pozitif olacaz kızlar bi zamanı var elbet herşeyin demi... kendimizi paralasakta mahvetsekte olmayınca olmuyo o yüzden bedavadan üzülmiyelim huhuyuppi:)

en azından bir ön hazırlık gibi oluyor bnm için.Hamileliğe alışıyor insan;aslına bakarsan hamile olmayıp gelen kırmızıları da o kdr çok kafama takmıyordum.Fakat bu ay 2-3 gün moralim acayip bozuktu.Sonra düzeldim;adetten sanırım.şimdi ise sanki adet olan ben değilim de uzun uzun çalışmalardan sonra gebelik testnde çifti görmüşüm de kendim seviniyormuşum gibi.herkesten saklıyormuşum gibi.:KK52::KK52::KK52::KK1:

veeee işteeee müthiş bi fikir daha hamileyiz ama bunu bi biz biliyoruz buda güzel ii hoş tatlı :))))) :)))))

böyle devam et tatlım ... KIZLAR KIRMIZILARINDA ELBET BİR SONU GELECEK DEMİİİ AMA:KK1:

tabiki mutluyuz mutlu olucaz... Mutluluk olmak için nedenleri sayıyorum sayıyorum bi sürü üzülcek ne var şurda bi zamandır deniyorumda çocuk olmadı eee nolmuş her ay yeni bi fırsat bu bile bi mutluluk sebebi rabbim sıhhat versin gerisi hep mutluluk :))) yuupppiiiii :))))

valla bu motivasyon konusunda sen benide aştın bebeğimmm helal sana:) bu gazla biz baya yol katederiz heeeee:KK1:

haketten tatlım yaaa eylül ekim derken aralığıda yarılamışız inan sen söleyince farkettim hahaha :))))
hahahahahah!!:KK1::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9:
evet o kadan olmuş ya...aylardır hep İleriyi görüyorum;kırmızıları görünce direkt bir sonraki 28.gün.:KK4::KK4:
az önce bir an arkama bir baktım;bomboş aylar.:KK9::KK9:

:
hahahahahah!!:KK1::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9:
evet o kadan olmuş ya...aylardır hep İleriyi görüyorum;kırmızıları görünce direkt bir sonraki 28.gün.:KK4::KK4:
az önce bir an arkama bir baktım;bomboş aylar.:KK9::KK9:

aaaa ama canom boş aylar ne demek evimizde eşimizle sağlıklı geçirdimiz her gün güsel hiç bi günümüz boş diil DOLUU DOLUU DOPDOLUUUU :KK9:

bütün motivasyonun mimari sensin tatlım ben senin kurallarla ilerliyom :KK52: demekki çabuk öğreniyom :KK1:

süpersin bebeğim sennnn valla inş kat kat fazlasıyla alırsın bu motivasyonunun karşılığını ama cidden içimde çok güzel bi his var seninle ilgili
cadıcukkk bu ay hamiş hamiş hamiş:):)

süpersin bebeğim sennnn valla inş kat kat fazlasıyla alırsın bu motivasyonunun karşılığını ama cidden içimde çok güzel bi his var seninle ilgili
cadıcukkk bu ay hamiş hamiş hamiş:):)

:KK54: amin amin amin.... ama öle diill hepimiz hamiş hamiş hamiş inş ben sizsiz hamiş kalmam :KK52: rabbim hepimize hayırlısını versin inş... :)))

X