Umudumuz 2012

kızlar nazarmı değiyo ne oluyo bize yaa ben bişe anlamadım valla çoğumuz aynı zamanda sevindik hamiş olduğumuza ve yine çoğumuz da aynı anda üzüldük önce bebek 20 sonra angel sonra ben sonra oflu sdf miydi tam hatırlamıyorum bi arkadaş daha vardı yeni hamiş olan hatta birdi bizim hamileliğimiz ama onunda değerleri düşüyomuş ben bişe anlamadım valla çok korkuyorum artık yaaaaa canlar

Hakkımızda hayırlısı inş. dostlar.

Herkese çok çok geçmiş olsun. Rabbim neyler, neylerse güzel eyler..

dualarımdasınız...

Canimm h g bende dedim bi bakim bizim kizlar napiyo bi enerji depolyim ama ofludan pek ii haberler yok sanirim... sen nasil oldun datlum geçtmi agrilarn

be iyiyim güzelim geçti ağrılarım kanamam da bitti sayılır hatta bu akşam başlayabiliriz çalışmalara:) yarında doktora bi gidecez rutin kontrol falan yapacak şuan herşey yolundada arkadaşlarıma üzülüyorum kimse sevincini yaşayamıyo doğru düzgün rabbimin taktiri tabiki yapacak bişe yok ama insan üzülüyo işte sen nasılsın bebişim iyimisin valla az bi zaman girmeyince bile özlüyorum sizi hemen

Hakkımızda hayırlısı inş. dostlar.

Herkese çok çok geçmiş olsun. Rabbim neyler, neylerse güzel eyler..

dualarımdasınız...

amin tatlımmmmm sizlerde bnm dualarımdasınız inanın herbirinize dua ediyorum hemde ezanlarda rabbim kabul eder inş .... herşeyde bi hayır vardır mutlaka ...

rabbim şuan şu okunan ezanın yüzü suyu hürmetine arkadaşlarımında benimde hakkımda hayırlı olanı nasip eyle allahım
hiç birimizin kucağını sen boş bırakma hiç birimize evlat acısı yaşatma allahım
sağlıklı bir hamilelik ve eli ayağı düzgün sağlıklı salih bir evlat nasip eyle bizlere şu okunan ezanın yüzü suyu hürmetine ya rabbim
bebeklerini düşürenlerin acılarını sen en yakın zamanda unutmasını ve yeni bir bebeğe senin mucizenle sahip olabilmeyi nasip eyle allahım
sen dualarımızı kabul eyle ya rabbim

aminnnnn...........

Aminnn... canım herbirimize inş.

bendensin bebeğim bende hiç bişe yapmıcam sadece çalışmalara devam edecem o kadar gerisi rabbime kalmış kızlar sizde çok kasmayın ne kadar üstüne düşersek okadar ters gidiyo herşey o yüzden biraz olacağına bırakıp stres yapmamak lazım ben şahsen öle yapıcam canlar

merhaba kızlar nasılsınız birşey sormak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz nurs lokman hekimden çivanperçemli ballı karışım aldım adetim düzenledi bu set olarak bu ballı karışım bide çay varmış gebeliği kolaylaştırıyo diyolar bilginiz varmı kullansamı bilemedim

Canim iim bende çok şukur şu kırmızlarin bitmesini bekliym ama daha sürer bi iki gun walla hayatim nazar işi benimde aklima gelmiyo diil o sira bol hamişli bi donem oldu sonra hep uzuldk maşallah demek lazim nese bu ay daha hayirli bi ay olack çok sewinp hiç uzulmicz inş

Selam kızlarrr

nasılsınız bakalım

ben iyiyim çok şükür oğluşumun ödevlerini bitirdik bi gireyim bakayım dedim

bazı kürler adeti düzene sokuyo cnm bu doğru mesela soğan kürüde hamile kalmayı kolaylaştırıyo rahimi temizlediği için hayıt tohumuda öle .. civanperçeminide duydum bende içiyodum bekarken adetimi düzenlesin die ama tadı berbat ötesi:)

kızlar bence ne yapalım biliyomusunuz bazı özel durumları hani kan değerleri bebeğin gidişatı vs gibi şeyleri özelden mesajla bildirelim birbirimize çünkü sitelere farklı kişilerde giriyo bnm siz arkadaşlarımdan hiç şüphem yok hepimiz birbirimize dualar bile ediyoruz ama yabancılarda var hani nazar işi bu belli olmaz herşeyi yazmıyalım özelden mesaj atalım canlar tmm.... bende bu akşam kısmetse başlayacam balım çalışmalara bitti bnm kanama yarında doktora gidecem işte bombo gibiyim valla bilmiyorum neden ama çok mutluyum motivasyonum çok yüksek bekle bizi yeni yıl şişik göbişlerle karşılayacaz seni allah izin verirse:):)

çayı berbatsa içemem diye düşünüyorum ballı karışmına devam edim ay kafam karıştı çayı herkes tadına çok kötü diyo bazılarıda çivan perçemi ada çayını karıştır faydasını görürsün diyolar

katılıyorum sana esilacım nazara çok inanırım bende ve kem gözlerle bakanlarda olabilir

benimde inşallah salı biticek reglim ondan sonra başlıyor maçlar çok sıkı çalışıcam

civanperçemli çayı bende kullandım ama sadece 2 ay iğrenç ötesi bi tadı var ben içine lmon suyu koyarak içebiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…