Umudumuz 2012

Yok canım benim yaa daha kocamaan 3 gün var başlamasına Sırf şu bebek için çalışma yapmayı özledimmm

valla sorma cnm yaa bende sabırsızlıkla bekliyorum yaaa insan bide eşini çok seviyosa buna bebek yapma arzusuda eklenince çalışmalar daha güzel oluyo doğal olarak:) bende eşimi çok seviyorum çok iyi bi çifttiz bide bebişimiz olursa çok güzel bi aile olacaz rabbimin izni ile allahım isteyen herkese en yakın zamanda nasip eder inş

Aynen aynen ayneeen Bizde öyleyiz kuzum.. Eşim şimdi arkadaşıyla konuşuyo telefondan. Aynı hafta düğünümüz oldu o arkadaşıyla. Yeğen varmı diye sordu eşime. Eşimde yok sizde varmı dedi. Onlarda da yokmuş. Arkadaşının karısı çok rahatmış relaxmışdaa arkadaşı stres yapıyomuuş bıkmış sorulardan Tam bizim tersimiz. Düşünüyorumda bu sorun herkesdee aynı galibaa

haha valla sorma tatlım yaaa:) bizdede tam tersi ben çok stres yapıyorum eşim çok sakin çok istiyo ama stres yapmıyo ne zaman olursa diyo sağolsun oda bana destek olmasa ben çok zor atlatırdım bu durumu şimdi pazartesi doktora gidecez işte bu ay kalabilirmiyim hamile die soracam bi kaç tahlil yaptıracam bakalım hayırlısı yani tatlım ...olur be allahın izni ile biz daha çok yeniyiz senelerce bekleyenler var dimi tatlım

Öyle tabi canım yaa... Ama Rabbim çok bekletmesin, biz aciz kullar çok sabırsız oluyoruz. Rabbim hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli, eli ayağı düzgün, salih ve saliha evlatlar nasib etsin bizlere. (amin)

canim sen nerelerdesın yaa ozlettin kendini

Burdayım balım yaa geç giriyorum galiba birazcık ondan karşılaşamıyoruz
Kasım Ayı başlığındaki sohbeti muhabbeti yakalayamadık bi türlü.
Dağıldık sanırım
Sen nasılsın nasıl gidiyor hayatt

Biz 8 senedir beraberz kocamla 3 sene lisede beraber okuduk lise bitince birbirimize asik oldumuzu farkettik we bu yaz ewlendik sonunda we taa o zamandan bebegimizi anlattimiz msj larimiz war hala o kadar yani :)))

canım bence hemen hamile kalırsın genelde öyle oluyomuş... yalnız benim aralık adeti gecikti o yüzden yumurtlama dönemim değişebilir diye düşünüyorum. nasıl tutturacaz bakalım
zaten az yapıyoz... o kadar az yapmamıza rağmen maşallah yine iyi tuttu ekim ve kasımda...

Biz 8 senedir beraberz kocamla 3 sene lisede beraber okuduk lise bitince birbirimize asik oldumuzu farkettik we bu yaz ewlendik sonunda we taa o zamandan bebegimizi anlattimiz msj larimiz war hala o kadar yani :)))

Ne kadar güzeeelll Sende daha taze gelinmişsin
Rabbim gönlümüze göre versin canım amiiinnnn

slm kızlar 27 aralık bat tarihim büyük ihtimal ocagın ilk günlerinde adet olmam lazım inş olmammm yeni yıla bebek haberi ile girerim hata 2 ocakta nişanlanmıştık inş ogun ögrenirim bebek haberini.... 5 ayım denemede bu ayda olmassa ben çok üzülcem eminim yeni yılada buruk gircem olmassa
inş hepimiz yeni yıla bebek haberiyle gireriz:)

Oflu bebeğinin düşmeye başladığını yazmış Bugün yazdığı mesajlardan okudum
Rabbim yardımcısı olsun

Canım Rabbim gönlüne göre versin. İnşallah hayırlısı ile dilediğin tarihte öğrenirsin hamile olduğunu. Rabbim en sağlıklısından nasib etsin sana ve tüm isteyenlere (amiin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…