Umudumuz 2012

Oflu bebeğinin düşmeye başladığını yazmış :KK50::KK50::KK50: Bugün yazdığı mesajlardan okudum :KK50:
Rabbim yardımcısı olsun:KK5::KK5:

aaaa hadı ya.. ofluyu sahsen tanımıyorum ama yazdığı msjlardan bılıyorum.. ınşallah rabbım yardımcısı olurda bebeğini kucağında gorur.. cok uzuldum bak sımı bende:KK43:

ya gercektenmiiiiii en son bebegi iyidi yinemi kötü haber aldıı allahım sabır versin ya çok zordur bi öle bi böle diyo doktorlar

aaaa hadı ya.. ofluyu sahsen tanımıyorum ama yazdığı msjlardan bılıyorum.. ınşallah rabbım yardımcısı olurda bebeğini kucağında gorur.. cok uzuldum bak sımı bende:KK43:

Evet canlar malesef.. Baksanıza :KK50::KK50: http://www.kadinlarkulubu.com/search.php?searchid=5131733

Canım Rabbim gönlüne göre versin. İnşallah hayırlısı ile dilediğin tarihte öğrenirsin hamile olduğunu. Rabbim en sağlıklısından nasib etsin sana ve tüm isteyenlere (amiin)

amin cnm inşşşş hepimiz kalırız aslında hamile olmadgım aylarda şükrediyorum demek nasip deilmişş ama artık korkmaya başladım hiç bebegim olmuycak diye

amin cnm inşşşş hepimiz kalırız aslında hamile olmadgım aylarda şükrediyorum demek nasip deilmişş ama artık korkmaya başladım hiç bebegim olmuycak diye

İnşallah canım, korkma daha sende yolun başında sayılırsın. Evet insanın aklına hep kötü şeyler geliyo ama o güzel haberide hiç beklemediğimiz anda alıyoruz. Dilerim Rabbim sağlıklı sıhhatli şekilde yaşatır bizede bu güzel şeyleri..

inşallah bızde 2012 gırısınde yenı yıla guzel haberı alarak gırerız.. benım halvet başladı.. bende artık hatunluktan cıkıp sultanlığa yukselmek ısteyenlerdenım bua y ınşallah:21:

slm kızlar benim bat 3 ocak bu ay umudum yok aslında.eşimin sperm testi sonucu kötü çıktı.hemen keçiboynuzu kürüne başladık ama bu kadar kısa sürede faydası olur mu bilemiyorum.haa bir de preseed aldım bu ay ilk defa onu deniycem.hayırlısı artık...

slm kızlar benim bat 3 ocak bu ay umudum yok aslında.eşimin sperm testi sonucu kötü çıktı.hemen keçiboynuzu kürüne başladık ama bu kadar kısa sürede faydası olur mu bilemiyorum.haa bir de preseed aldım bu ay ilk defa onu deniycem.hayırlısı artık...

cnm senle hemen hemen ayn ı gunlerde beklıycez guzel haberı. bu preeseedı bende almak ıstedım ama esım ızın vermedı ne olduğunu bılmıyoruz etmıyoruz dıe.. ama bu ay ovulasyon testı aldım netten pazartesı gelır bıde onu denıysem.. bıde sperm ıcın yararlı bır vıtamın var.. esıme doktor ısı yoğun oludğu ıcın dırenc versın dıe verdı. bıde ekledı 50 yasında adama verdık cocuğu oldu.. sperm arttırıcı olarakta kullanılıyo dıe:))) kuzenımde sperm azlığı sorunu var bu ay onada aldım verdım bakalım ınşallah işe yarar istersen adını vereyım:KK54:

inşallah bızde 2012 gırısınde yenı yıla guzel haberı alarak gırerız.. benım halvet başladı.. bende artık hatunluktan cıkıp sultanlığa yukselmek ısteyenlerdenım bua y ınşallah:21:

İnşallah canım, Rabbim dualarını kabul etsin...:KK16:

Moralini bozma canım, inşallah herşey girecektir yoluna. Umudunu yitirme biz sonsuz Yaratıcının kullarıyız unutma bunu sakın olur mu :):13:

Bu arada ben yatar herkese iyi geceler öpüldünüz...:KK54:

cnm senle hemen hemen ayn ı gunlerde beklıycez guzel haberı. bu preeseedı bende almak ıstedım ama esım ızın vermedı ne olduğunu bılmıyoruz etmıyoruz dıe.. ama bu ay ovulasyon testı aldım netten pazartesı gelır bıde onu denıysem.. bıde sperm ıcın yararlı bır vıtamın var.. esıme doktor ısı yoğun oludğu ıcın dırenc versın dıe verdı. bıde ekledı 50 yasında adama verdık cocuğu oldu.. sperm arttırıcı olarakta kullanılıyo dıe:))) kuzenımde sperm azlığı sorunu var bu ay onada aldım verdım bakalım ınşallah işe yarar istersen adını vereyım:KK54:

çok sağol canım ilacın ismini verirsen sevinirim tabii.daha yeniyiz bu konularda herşeyi araştırıyoruz.preseedi ben de çok tedirgin aldım esasında ama denemek istiyorum.aslında kullanıp düşük yapan da çok ama çok memnun olan da bilemedim işte.sperm hızı az olanlarda işe yarıyormuş genelde bakalım deneyip göreceğiz...

İnşallah canım, Rabbim dualarını kabul etsin...:KK16:

Moralini bozma canım, inşallah herşey girecektir yoluna. Umudunu yitirme biz sonsuz Yaratıcının kullarıyız unutma bunu sakın olur mu :):13:

Bu arada ben yatar herkese iyi geceler öpüldünüz...:KK54:

desteğin için sağol canım tabii herşeye rağmen umut mutlaka olmalı.ama işte insan karamsarlığa düşüyor ister istemez.ben yine aynen çalışmalarıma devam edicem elimden geleni yapıcam olusa olur olmazsa kısmet...

çok sağol canım ilacın ismini verirsen sevinirim tabii.daha yeniyiz bu konularda herşeyi araştırıyoruz.preseedi ben de çok tedirgin aldım esasında ama denemek istiyorum.aslında kullanıp düşük yapan da çok ama çok memnun olan da bilemedim işte.sperm hızı az olanlarda işe yarıyormuş genelde bakalım deneyip göreceğiz...

vitamının adı ginseng seckın aktarlarda bulabılırsın pıyasada taklıtlerıde varmış ama bıze dırek doktor alıyor tanıdığımız olduğu ıcın. shıfta home a aıt tamamen bıtkı kokunden uretılmış ve hıç bır yan etkısı yok. aylardır kullanıyo.. ben de ıkı aydır bebek denıyorum. doktorada gıttım tesaduf olmamıştır tutmamıştır ılla bısey olacağını dusunme.. dedı bakalım sen bu jelı kullanıyosun madem benıde bılgılendırımısın kullanım sonrası:)))

vitamının adı ginseng seckın aktarlarda bulabılırsın pıyasada taklıtlerıde varmış ama bıze dırek doktor alıyor tanıdığımız olduğu ıcın. shıfta home a aıt tamamen bıtkı kokunden uretılmış ve hıç bır yan etkısı yok. aylardır kullanıyo.. ben de ıkı aydır bebek denıyorum. doktorada gıttım tesaduf olmamıştır tutmamıştır ılla bısey olacağını dusunme.. dedı bakalım sen bu jelı kullanıyosun madem benıde bılgılendırımısın kullanım sonrası:)))

tabi ki sonucu haber veririm.ben faydalanırsam herkes faydalansın isterim.bizim de 5.ayımız bu ay.5 aydır herşeye çok dikkat ederek denemelerimizi yaptık olmadı.ben de bi sorun olduğundan şüphelendim önce eşim test yaptırdı.onun değerleri düşük çıktı.bu ay da olmazsa ben de gidicem doktora.aslında daha çok yenisin ama bence ne olur ne olmaz eşin bi test yaptırsın çok basit bişey eğer bir sorun varsa erkenden teşhis etmiş olursunuz.umarım bi sorun olmaz tabi ki...

Sabahın bu saatlarinde kimselerr yokk:))

Günaydınlarrrr kızlarrrr:KK66:)

Yarın çalışmalara başlıyorummmm İnş bu ayy mutlu haberler alırızz..

kızlar yazdıklarınızı yeni okudum... ofluya çok üzüldüm ya.... ne olacak böyle bizim halimiz. ben çok korkmaya başladım. ya yine düşerse diye..
neden oluyo allahım... acaba yediklerimizdenmi tutunamıyo bebekler.. allahım sen bizim yardımcımız ol

canım bence hemen hamile kalırsın genelde öyle oluyomuş... yalnız benim aralık adeti gecikti o yüzden yumurtlama dönemim değişebilir diye düşünüyorum. nasıl tutturacaz bakalım :KK43:
zaten az yapıyoz... o kadar az yapmamıza rağmen maşallah yine iyi tuttu ekim ve kasımda...

ahhh ağzını yerim senin ben balım merak etme bi kere tuttumu yine tutar güzelim rabbim gönlüne göre versin sen yumurtlama gününü bi sonraki adetten 14 gün çıkararak hesapla adet gecikmiş olsada yine 14 gün çıkarınca doğru zamana geliyo bitanem tmm

X