Umudumuz 2012

merhaba kızlar nasılsınız birşey sormak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz nurs lokman hekimden çivanperçemli ballı karışım aldım adetim düzenledi bu set olarak bu ballı karışım bide çay varmış gebeliği kolaylaştırıyo diyolar bilginiz varmı kullansamı bilemedim

Canim ciwanperçemi çok ii bi bitkidir bende bekarlimdan berı kullanirm genellikle adet zamanlarmda kolaylaştirsin die ama bu ay kür yaptm ciwanperçemi aslanpencesi adaçayi muhakkak ise yaramiştir bi zarari olmaz yani bende bugun hayittohumuna baslicm inş yararli olur

kızlar bence ne yapalım biliyomusunuz bazı özel durumları hani kan değerleri bebeğin gidişatı vs gibi şeyleri özelden mesajla bildirelim birbirimize çünkü sitelere farklı kişilerde giriyo bnm siz arkadaşlarımdan hiç şüphem yok hepimiz birbirimize dualar bile ediyoruz ama yabancılarda var hani nazar işi bu belli olmaz herşeyi yazmıyalım özelden mesaj atalım canlar tmm.... bende bu akşam kısmetse başlayacam balım çalışmalara bitti bnm kanama yarında doktora gidecem işte bombo gibiyim valla bilmiyorum neden ama çok mutluyum motivasyonum çok yüksek bekle bizi yeni yıl şişik göbişlerle karşılayacaz seni allah izin verirse:):):KK49:

ayyyy canım ne güzel yazmışsın ağzına saglık valla... nasıl heveslendiriyorsun insanı.. dolu göbişlerle kutlayalım yılbaşını : )))
canım bide senin kanama kaç gün sürdü

çayı berbatsa içemem diye düşünüyorum ballı karışmına devam edim ay kafam karıştı çayı herkes tadına çok kötü diyo bazılarıda çivan perçemi ada çayını karıştır faydasını görürsün diyolar

tatlım çayını kesinlikle içeceğini sanmıyorum ben nerdeyse bi kavanoz bal boşaltmıştım içine hala zehir gibiydi çok çok kötü yani hayıt tohumu iç daha iyi hem onunda şifasını gören çok

kızlar soğan kürü falan dediniz ya onu ne zaman içmek lazım? ilişkiye girmeden tamam da... daha sonra zarar verebilir benim için geçti galiba biz başladık çalışmalara

ayyyy canım ne güzel yazmışsın ağzına saglık valla... nasıl heveslendiriyorsun insanı.. dolu göbişlerle kutlayalım yılbaşını : )))
canım bide senin kanama kaç gün sürdü

kızlar benim motivasyon yüksek ve sizinkinide yükseltecem kesin kararlıyım:) benim kanama 7 aralıkta başladı yanlış hatırlamıyosam bugün bitti gibi bişey balım çok az geliyo damla gibi

kızlar soğan kürü falan dediniz ya onu ne zaman içmek lazım? ilişkiye girmeden tamam da... daha sonra zarar verebilir benim için geçti galiba biz başladık çalışmalara

bebeğim bak yapılışı içilişi burda ben kullanmıştım bi ara bunu ve faydasını görmüştüm gerçekten rahimi temizliyo kist varsa çok iyi geliyo özellikle pko ya

İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız.
Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverengi ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir.

Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir. İbrahim SARAÇOĞLU'nun Diğer Kuru Soğan Kürleri

kızlar nazarmı değiyo ne oluyo bize yaa ben bişe anlamadım valla:KK43: çoğumuz aynı zamanda sevindik hamiş olduğumuza ve yine çoğumuz da aynı anda üzüldük :KK43: önce bebek 20 sonra angel sonra ben sonra oflu sdf miydi tam hatırlamıyorum bi arkadaş daha vardı yeni hamiş olan hatta birdi bizim hamileliğimiz ama onunda değerleri düşüyomuş:KK43: ben bişe anlamadım valla çok korkuyorum artık yaaaaa canlar:KK43:

canım bende korkuyorum... ben bu ay hastaneye bile gidemem korkudan... düşecekse düşü zaten kimse engel olamıyoooo

Kuru soğan, Polikistik Over Sendromu (PCOS) yaşayan kadınların imdadına yetişen mükemmel bir destekleyici ve yardımcı tedavi imkânı sunmaktadır.
Erken menopoza giren kadınların da imdadına yetişebilmektedir.
Küçük ve orta çaplı miyomu olan kadınlar da kuru soğan küründen istifade edebilirler.
Polikistik over şikâyeti olanlar, büyük bir olasılıkla kürü uygulamaya başladıktan bir-iki gün sonra beyaz-sarı renkte bolca akıntı yaşamaya başlayabilirler.
Uzun zamandan beri âdet (regl) görmüyorlar ise, âdet görmeye başlayabilirler.
Aynı şekilde menopoza yeni girmiş kadınlar da tekrar düzenli adet görmeye başlayabilir.
Rahim duvarı incelmesi olan kadınların rahim duvarlarının kalınlaşmasında da etkilidir. Kuru soğan sanki, kadınların rahim ve yumurtalıkları için yaratılmış bir sebze...

Merhaba benim gibi çocuk hasretiyle yanıp tutuşan hatunlar.Diyanette satılan bi kart küçük bi kitapçık buldum.Esmaül Hüsna Allahın(cc) güzel isimleri.İçinde Allahın o güzel isimlerinden bir kaçında gebe kalmak için bişeyler yazıyor.Sizinle paylaşmak istedim dua neticede:)))

El Mütekebbir(Celle Celaluhu): Anlamı:KK43:Azamet ve kibriya sahibi olup büyüklüğünü gösterendir), Her kim bu ismi yatağa girdiğinde 10 kere okursa,Allah teala onu salih bir evlat ile rızıklandırır.
El Musavvir(Celle Celaluhu) :Anlamı:KK43:Herşeye şekil ve hususiyet verendir.) Kimin hanımı kısır ise, 3 gün oruç tutar ve iftarda bu ismi suya 21 kere okur ve içine üfürüp hergün ondan içerse Allahu Teala ona salih bir evlat verir.
El Mubdi(Celle Celaluhu):Anlamı:KK43:İlk icat eden,yaşatılanları maddesiz ve örneksiz yaratandır):Her kimin hanımı hamile olsa ve çocuğunu düşürmekten korkarsa bu ismi 10 kere okur, işaret parmağını karnı üzerinde dolaştırırsa,muhakkak Allahu Teala o çocuğu düşürmekten ve kadını zarardan korur.
El Evvel(Celle Celaluhu):Anlamı:KK43:Ezeli olup varlığının evveli olmayan, en evveldir):Kimin hanımı kısırsa ve çocuk isterse bu ismi dört cumada bin kere okursa,Allah ihtiyacını giderir ve kudreti ile onu salih evlat ile rızıklandırır.

katılıyorum sana esilacım nazara çok inanırım bende ve kem gözlerle bakanlarda olabilir

benimde inşallah salı biticek reglim ondan sonra başlıyor maçlar çok sıkı çalışıcam :KK52::KK52:

Benimde sali biter die duşunuym tatlım bu ay owulasyon testide aldirdm gerçi cokta gerek yoktu yeni ewliyiz duzenli bi ilişkımiz war ama olsun ıçim rahat olur en azindan :))

canım bende korkuyorum... ben bu ay hastaneye bile gidemem korkudan... düşecekse düşü zaten kimse engel olamıyoooo

canlarrrrrrr korkuları umutsuzlukları endişeleri hepsini bu eski yılda bırakıyoruz ve yeni yıla bomba gibi giriyoruz yeni umutlarla yeni bebişlerle giriyoruz tamam artık korkmakta yok endişelenmekte yok herşey allahtan ... biz korksakta korkmasakta kaderimize ne yazıldıysa onu yaşarız o yüzden herşeyi akışına bırakyoruz ve çalışmalara bomba gibi devam ediyoruz bitanelerimmmmmmm

Merhaba benim gibi çocuk hasretiyle yanıp tutuşan hatunlar.Diyanette satılan bi kart küçük bi kitapçık buldum.Esmaül Hüsna Allahın(cc) güzel isimleri.İçinde Allahın o güzel isimlerinden bir kaçında gebe kalmak için bişeyler yazıyor.Sizinle paylaşmak istedim dua neticede:)))

El Mütekebbir(Celle Celaluhu): Anlamı:KK43:Azamet ve kibriya sahibi olup büyüklüğünü gösterendir), Her kim bu ismi yatağa girdiğinde 10 kere okursa,Allah teala onu salih bir evlat ile rızıklandırır.
El Musavvir(Celle Celaluhu) :Anlamı:KK43:Herşeye şekil ve hususiyet verendir.) Kimin hanımı kısır ise, 3 gün oruç tutar ve iftarda bu ismi suya 21 kere okur ve içine üfürüp hergün ondan içerse Allahu Teala ona salih bir evlat verir.
El Mubdi(Celle Celaluhu):Anlamı:KK43:İlk icat eden,yaşatılanları maddesiz ve örneksiz yaratandır):Her kimin hanımı hamile olsa ve çocuğunu düşürmekten korkarsa bu ismi 10 kere okur, işaret parmağını karnı üzerinde dolaştırırsa,muhakkak Allahu Teala o çocuğu düşürmekten ve kadını zarardan korur.
El Evvel(Celle Celaluhu):Anlamı:KK43:Ezeli olup varlığının evveli olmayan, en evveldir):Kimin hanımı kısırsa ve çocuk isterse bu ismi dört cumada bin kere okursa,Allah ihtiyacını giderir ve kudreti ile onu salih evlat ile rızıklandırır.

Bunu paylaşman çok iyi oldu. Bilmiyordum, hemmen not ediyorum canım teşekkürler.

Ayyyyyy bu internetin yavaşlığı bugün öldürüyor beni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :KK47::KK47::KK47::KK47:
Çok sinirlendim :KK47::KK47:

Açmaya çalışıyorum hata veriyorr. En sonunda açıldı bu seferde sohbet ilerlemiş geçmişi okudumda geldim :KK9::KK9:
Herkese meyrabaaa :KK3::KK3:
Hı birde canım şekerpare çekti yapsammı acaba :KK53::KK53: Oktay Usta Malatya Şekerparesi Tarifi | Oktay Usta Yemek Tarifleri Resmi Web Sitesi

oyyyy kızdırmışlar bnm datlımı yav hadi dövelim hep birlikte:KK9: :KK53: oyyyyyyy nede güzel gider he şimdi şekerpare bizde isterizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:):):)

Benimde sali biter die duşunuym tatlım bu ay owulasyon testide aldirdm gerçi cokta gerek yoktu yeni ewliyiz duzenli bi ilişkımiz war ama olsun ıçim rahat olur en azindan :))

bende almakla almamak arasında kaldım sonra vazgeçtim almadım :)) akışına bırakıyorum bu ay herşeyi kızlarrrrrr

GİT-SİN KIRMIZILAR BAŞLASIN ÇALIŞMALAR GELSİN BEBİŞLER ŞİŞSİN GÖBİŞLER (yeni sloganım nasıl ama:)

X