Umudumuz 2012

Anladım canım ne kadar güzel, Rabbim kabul etsin inşallah..
Bende okuyayım o zaman türkçesinden Allahın izniyle :)

kızlar çıkmam lazım hayırlı geceler yarın görüşürüz inşallah öptüm sizi

adet günüm yaklaştı valla ne yapacağım bilmiyorum hamilelik belirtileri var mı yok mua anlamak çok güç adetime 6-7 gün var ama karnım sanki adet olacakmış gibi ağrıyor ayrıca sol kasık bölgem de batma gibi sancım oluyor birde belim ağrıyor eskiden göğüslerim adet olmadan önce şişerdi şimdi bir faaliyet yok bu aralar kafam karışık yani inş. 9. denememiz olmazda bu sancılı bekleyişten kurtuluruz sizce ne olabilir bir yardım edin lütfen...............

kızlar çıkmam lazım hayırlı geceler yarın görüşürüz inşallah öptüm sizi

oku tabi :) AMİİNN RABBİM KABUL ETSİN....

İnşallah cümlemizin canım, hayırlı geceler, iyi uykular

Canım öncelikle sakin ol, bu belirtilere fazla takılma çünkü adet belirtileri ve gebelik belirtileri hemen hemen aynı.
Sabredip adet tarihinin gelmesini bekleyeceksin eğer gecikirse idrar testi yaparsın :)

Hoşgeldinn Paşam nasıl annesi? Nasıl geçiyor günlerin, adet sancın oluyomu

paşamm iyi çok şükür balım ya napsın işte okula gidiyo karne heyecanı sardı hergün soruyo kaç gün kaldı diye

ağrılarım da yok çok şükür ilk gün vardı bugün daha iyiyim sabırla bitmesini bekliyorum işte her zamanki gibi

Karne hediyesi alıcakmısın oğluşuna
Sevindim canım, ben geçen ay acayip bel ağrısı çektim, inşallah bu ay kırmızılar gelmezde ağrı sızı çekmem, gelirlersede inşallah ağrısız gelsinler dayanamıyorum çünkü :18::18:

valla canım babası söz verdi bi oyuncak istiyor biraz pahalı ama karne güzel gelirse onu alıcam dedi o yüzden gün sayıyo

valla canım umarım kırmızılar gelmez o kadar gönülden söylüyorum ki bunu, gelirlerse de umarım ağrın olmaz o ağrılar hakikaten çok kötü oluyo çok şükür ben bu ay pek çekmedim

birde sana mesaj yazdım bi baksana

Biliyorum canım, amin inşallah
Evet canım okudum mesajını, kullanıyorum nasıl iletişime geçelim?

iyi geceler herkese..yeni yılınızda kutlu olsun..benim bi sorum olcak gerçekten hiçbi fikrim yok ilk olduğu içn sorucağım kimsede yok..yardımcı olursanız çok sewinirim..6 yıllık bi beraberliğim war geçen ayda nişanlandık inşallah yazada ewlencez..bukdar yılllık beraberliğimz we birbirimize güvenmz oldğu içn birlikte olduk..60 saat snra norlevo içtm.ancak prespektsünde yazdğı gbi ne bi kanama ne bi mide bulantısı olmadı.72 saat dyo ama geç kaldığımı düşünyorum..6 sında adet olmam gerek.şuan göğüslerm şişti we çok ağryo kasıklrmda ağrmya bşldı çok okudum internettn hep byle belirtiler olrmş hamilelkte anlamyorm adettn mi yksa hamilemym test almak içinde hiç frsat bulamadm rica etsem aydınlatrmsnz beni hamileysm kmseye diyemeyz ewlncez yaza ama hoş olmaz ilk çocuğm olr aldırmam grekr ilk çocuk olncda aldrlmaz dyolar..rica etsem aydınltrmsnz beni

Eyvah eyvah diyorum, inşallah gebe değilsinizdir, o ilaç hakkında pek bilgim yok bilemiyorum.. Adet tarihinize az bi zaman kalmış gecikirse eğer test yaparsınız. Ama gebe iseniz bile evet ilk çocukta kürtaj yapmıyorlar diye biliyorum bende...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…