Umudumuz 2012

arada geliyorlar ama açmayalım o konuyu tamam mı şeker bugün süperim iyiyim bende tekrar minik bi kuzu alıcam koynuma

ewett hayattt çook kısa inan kii günümüzü yaşayalımm..zaten takmadığın zaman olurmuş ya tatlımm..bak şimdiden 2012 çok hayırlı geldi topiğimizee..2 hamişimiz var maşallahhh sübhanallahhh

balımmmmm iyiyim çok iyiyim hemde sen nasılsın kuzuuuu

Canım benim nasıl sevindim anlatamam Bende elhamdülillah iyiyim Sohbet ederekten kafa dağıtıyorum işte

bende 5 aylık evliyim canım benimde bu ay 4.denememiz bakalım hadi bakem yarış bebek için

Hangi ayda evlendiniz siz canım? ilkay korundunuzmu yoksaaa başka bir sebebimi vardır? Özel değilse tabi :)

ben temmuzun 24 dünde evlendim canım iki ay korunduk 3 aydır korunmuyoruz bu dördüncü ayımız bat 25 ocak

inş inş inş canımmm

Olacaksın inşallah canım benim, üzme ne olur kendini Rabbim sanada sağlıklı bir şekilde nasib edecek inşallah bu güzel süreci yaşamayı, biz yeterki ümidimizi kaybetmeyelim

bu aydan hiç ümidim yok bat ne zaman onu bile bilmiyorum bu ay hiç yumurtlama akıntısı görmedim benn

ben temmuzun 24 dünde evlendim canım iki ay korunduk 3 aydır korunmuyoruz bu dördüncü ayımız bat 25 ocak

Hımmm anladım canım, peki korunurken nasıl karar verdiniz bebeğe? Bata epey var hadi bakalım güzel haberlerini alırız inşallah :)

bu aydan hiç ümidim yok bat ne zaman onu bile bilmiyorum bu ay hiç yumurtlama akıntısı görmedim benn
Orası hiiç belli olmaz canım. Hem sen zorlu günler atlattın. Zamana bırakmalısın, sende çok iyi biliyosun ha diyince olmuyor
Bence hemen olmazsa bile canını sıkma, yeterki sağlıklı olsun, hemende olsun diye bekleme canım belki dinlenmeye ihtiyacı vardır rahimin?

Hımmm anladım canım, peki korunurken nasıl karar verdiniz bebeğe? Bata epey var hadi bakalım güzel haberlerini alırız inşallah :)

ben çok istiyordum çocuk olmasını eşim şimdi bile erken diyorda ben istiyorum daha askerliğini yapmadı da eşim askerden sonra olsun diyordu ama ben ikna ettim artık istiyor

kızlarrr benimmm yatmammm gerekiyorrr öpüyorumm hepiniziiii yarın inşş görüşürüzzz akşamları girebiliyorum bennn kendinize ii bakınnn

ben çok istiyordum çocuk olmasını eşim şimdi bile erken diyorda ben istiyorum daha askerliğini yapmadı da eşim askerden sonra olsun diyordu ama ben ikna ettim artık istiyor

Benimkide yapmadı askerliğini ama ikimizde çok istiyoruz :) Rabbim nasib eder inşallah isteyen herkese

kızlarrr benimmm yatmammm gerekiyorrr öpüyorumm hepiniziiii yarın inşş görüşürüzzz akşamları girebiliyorum bennn kendinize ii bakınnn

Seni senii çalışma var dimi bu gece Hadi bakalım iyi geceler canım

bilemiyorum canım ya sanki hiç anne olamayacakmışım gibi geliyor...
çevreden gelen saçma sapan sözler...
yok senin rahim bebek tutmuyor bilmem ne ondan düşüyor...
tamam ALLAH BİLİR HERŞEYİN EN HAYIRLISINI...
ama inan laf kaldıramıyorum

ayy canım yaa askerden önce çocuk mu...
bidaha düşün bence...
eşin ne zaman gidecek askere...
bebeğinin baba sevgisine fazlasıyla ihtiyacı olacaktır...
hayırlısı olsun hakkınızda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…