Umudumuz 2012

kuzucum hasta yatağımdan sana bakmak için girdim oohhh adet olmamışsın sabah yapta testi teyzesını sevındırsın mercimeğin inşallah

canıımmm bacıımmm benimmm inş mutlu haberler verebilirimm tatlıcıımmm

geçmişler olsunn şifalar olsunnn çok çokk öpüyorummm ince ruhlu bacıımmm

canıımmm bacıımmm benimmm inş mutlu haberler verebilirimm tatlıcıımmm

geçmişler olsunn şifalar olsunnn çok çokk öpüyorummm ince ruhlu bacıımmm

60gelsin cnm test yaptınmı sonucunu merak ettim bende beklemedeyim bugün yarın adet olmam lazım inşallah olmam

Allahım hepimize nasip etsin inşallah...ol desin olsun...ama yarın kan tahliline gideceğim..

Hadi bakalım, hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz canım...

yahuu kızlarr kasıklarım acıyorr ne olduğum bir belli olsa keşke

Hadi artıkkk sendende güzel bi haber duymak istiyoruuzzz Hamileyim deee

kuzucum hasta yatağımdan sana bakmak için girdim oohhh adet olmamışsın sabah yapta testi teyzesını sevındırsın mercimeğin inşallah

Sanada geçmiş olsun canım, inşallah en kısa sürede atlatırsın hastalığını

60gelsin cnm test yaptınmı sonucunu merak ettim bende beklemedeyim bugün yarın adet olmam lazım inşallah olmam

Hımmm bende senin gibi bugün yarın bekleyenlerdenim, hadi bakalım dilerim güzel haberlere gebeyizdir

Sevgili topik arkadaşlarım, bugün kan tahlili yaptırdım, beta hcg 135 çıktı.:)) gecikmemin 3. Sabahında bu rakamı gördüm...ne dersiniz...

Battan 1 gün önce geldi benim batasıcalar
Yeniden başlamak öyle zor geliyorki insana, hayırlısı diyorum her zamanki gibi...
Bu arada YGS'ye başvurdum arkadaşlar. Çalışmam gerek konulara epey geri kaldım çünkü. Sizleri özlüycem ama en azından mart ayına kadar sık sık giremiycem. Arada bir girer sizleri takip ederim hepinizi öpüyorum görüşmek üzere Allaha emanet olun. Özellikle (HKbinici, mevtül, 60gelsin, bebek20, oflu, esila, pencil, sinhus, Angell, yasib, yesil33, cadicuk, kestanesekerii ve adını daha aklıma getiremediğim tüm topic arkadaşlarım )

canım dostummm seni tanımak çok çok güzeldi, varlığın yeter

her zaman hakkımızda hayırlısı dedik biz değil mi topik olarak bizler hem güçlü hem de sabırlıyızz....

yarı yıl tatiline kadar ben de burada olurum sonra memlekete gideceğiz malum okulların tatil olmasıyla memlekette pek fazla giremem
ama dönüşte bendenizz burada olurumm

sayın 60gelsin kırmızı kartı yediniz oyun dışısınız (

Son düzenleme:

canımm benimm çok kısa zamanda çook alışmıştım sanaaa nereyeee yaaa ((seni özleyeceğimmm ((sık girmesende geceleri 1 saatliğine uğraaa hiç olmazsa canımm yaa..yada haftada 1 gününü bize ayırrr(canımm güzell haberlerini bekliyoruzz inş tatlımmm..öpüyorum senii

60 ımm sana 15 gün izin veriyoruzzz 15 gün yeter sanaaa:)))sonraaa sahalara dönmeni bekliyoruzz:))

canımm tebrik ederim gözün aydın olsunn :))çok sewindimm darısı bize olsunn:))

Çok teşekkür ederim arkadaşım..Allahım herkese nasip etsin inşallahhhhh...Kan değerim 135 çıktı...adertim 2 gün gecikmişken yaptırdım işte..10-12 gün sonraya çağırdı doktorum...

canımm tebrik ederim gözün aydın olsunn :))çok sewindimm darısı bize olsunn:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…