Umudumuz 2012

istanbulizmir sen neden katılmıyorsun sohbetimize Hep bakıyorum sen konuyu takip ediyosun ama sessizsinn
Uzaktan izlemeyi bırakta senide tanıyalım

slm kızlar yorumları okumayı tercih ediyorum bu ay ilk ayımız o yüzden pek bişey yok şimdilik denemelere başladık 15 aylık evliyiz 15 gün felan oldu düşünüyoruz.

Bu aralar benim kocişe bişey oldu 3 gündür rahat bırakmıyor beni Çalışma demeyelimde buna aşk ve şevk ile bişeyler oluyor işte Bitmedi yani devam

selam kızlar 2012 de bende anne olurum inş.herkesler anne olur

İnşallah canım hoşgeldin aramıza Rabbim dualarını kabul eylesin

slm kızlar yorumları okumayı tercih ediyorum bu ay ilk ayımız o yüzden pek bişey yok şimdilik denemelere başladık 15 aylık evliyiz 15 gün felan oldu düşünüyoruz.

Ay sen daha çok yenisinnn Hadi bakalım hayırlısı inşallah, Rabbim gönlüne göre versin, hiç beklemeden hamile kalırsın SAĞLICAKLA inşallah

Bu aralar benim kocişe bişey oldu 3 gündür rahat bırakmıyor beni Çalışma demeyelimde buna aşk ve şevk ile bişeyler oluyor işte Bitmedi yani devam

maşallahh maşallahh geçen ay bizde son güne kadar dewam etmiştikk bizde bugün başladık bakalımm hayırlısıı canımm yaa..oooo süperrr vallahii senin adına sewindimm en azından şevkle bişiler oluoo yanii olması gerektiği için yapıyoruz yaaa bazenn ew ödewi misali dr bile dioo o yüzden olmuo zatenn ..bölesi daha ii olmuşş inşş boşa çıkmazz Allahımm senin ve eşinin yüzünü güldürür tatlımm

televizyonda filmlerde tecavüze uğrayanlar hemen hamile kalıyor bizde uğraşıyoruz uğraşıyoruz yok

ewettt hele 2 arkadaşım korunarak hamile kaldıyaa şaşırıyorum vallahiii..düşünseneee korunarakkk hamilelikk biri pre. diğeri spiralle düşün yanii..

kızlar kaç aydır uğraşıyorsunuz çocuk için benim 3 ay oldu olmadı doktora falan gitsemmi acaba

Ay sen daha çok yenisinnn Hadi bakalım hayırlısı inşallah, Rabbim gönlüne göre versin, hiç beklemeden hamile kalırsın SAĞLICAKLA inşallah [/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

teşekkür ederim cnm benim inşallah herkes bu sene bebişle girer.

Amin canım, cümlemizin inşallah.
Sende kavuştun yani kocişe Bende çalışmalara başlamak istiyoruummm diyodun Hadi bakalım hayırlı çalışmalar
Birliktelikten önce ayetel kürsiyi okumayı unutma
Birde evvelihu ve ahirihu euzubillahimineşşeydanirracim de tamammı balım?

teşekkür ederim cnm benim inşallah herkes bu sene bebişle girer.

İnşallah canım cümlemizin....

Bu arada kpz ben 4 aylık evliyim bu ay 4. denememiz olacak 22 yaşındayım ve anne olmayı çok istiyorum

iyi akşamlar kızlaaaaar hepinizii kocamaaaannn öpüyorum

tatlımm hoşgeldinn bendee kocaman kocaman seni öpüyorumm geçmişi okudummm bunalımm takılıosunn canımmm yaaa..Allahın gücüne gider nolur öle düşünmee ..senin çocuğun var bitane maşallahh ya biz napalımm canımm??sen bol bol dua ett tatlımm..

arada geliyorlar ama açmayalım o konuyu tamam mı şeker bugün süperim iyiyim bende tekrar minik bi kuzu alıcam koynuma

bende 5 aylık evliyim canım benimde bu ay 4.denememiz bakalım hadi bakem yarış bebek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…