Ümraniye Devlet Hastanesi Aşılama

Evet ben de İbrahim beyi daha çok beğendim ama işte her gittiğimizde farklı doktora denk geliyoruz orası kötü biraz tek doktorlar devam etsek daha iyi olurdu. Multi vitamin alıyor musun?
Sabah erken gitmeniz lazım o zaman doktorlar orda oluyor mutli vitamini de aşılama ilaçlarıyla yazdılar bana adetinizin 3 günü gidince zaten yazıyorlar ilaçları bulması biraz zor ama

Benim evde daha önce kullandığım multivitamin balık yağı vardı ama doktor farklı bi ilaç yazıyor siz onu alın ben eczaneye sordum ikisine aynı dedi o yüzden doktorun verdiğini almadım
Bana da önerdi ben de almadım sanırım sadece folik asit alıp içicem

Bugün İbrahim beye gittim , tatil planım var sakıncası olur mu dedim tatilden sonra yapalım istersen dedi o yüzden bi daha ki ay başlıcaz şuan hiç bişey kullanmıyorum
İğneler zor bulunuyor tanıdık eczaneniz varsa gitmeden 1 hafta önce getirt istersen ben araya birilerini soktum o şekilde buldum yoksa iptal olacaktı

Genelde gonal f yazıyorlar benim arkadaşımda yaptırdı ama size yazınca doktor Zeynep kamilin orda alın ilaçları o zaman orda var sadece

Bu arada geçmiş olsun nasıl geçti aşılamanız inşallah çok güzel sonuçlar alırsınız
Çok teşekkür ederim rahim röntgeni kadar zor değildi sadece çatlatma iğnesi bende ağrı yaptı aşılamayı da 1 saat önce oldum ağrısı kişiden kişiye değişiyor benim canım biraz tatlı sanırım

Haklısınız yeter ki sonu güzel olsun . Arkadaşınızın aşılamasını tuttu mu
Malesef onun tutmadı ama iğneleri yanlış yaptığı için tutmadı başka bi tanıdığım da mehtap hocanın hastasıydı ve ilk aşılamada 2izleri tuttu ♥ doktorların dediklerini iyi dinleyin ve bol bol araştırın

İğneleri nasıl yanlış yapmış ki bu konu da hiç bilgim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…