Ümraniye Devlet Hastanesi Aşılama

Eczanemize söyledik getirdi. 950 TL falandı sanırım. Bana da mehtap hanım verdi. Aşılamamı da kendi yaptı. İnşallah tutmuştur

Eczanemize söyledik getirdi. 950 TL falandı sanırım. Bana da mehtap hanım verdi. Aşılamamı da kendi yaptı. İnşallah tutmuştur
Mehtap hanım çok tatlı ona randevu bulamayınca İbrahim beyi araştırıp almıştım ama kendisi yoktu asistan vardı İbrahim beyle denk gelemedik

İnşallah bakalım adet olmazsam bu arada tabi erkenden pazartesi yine kan vereceğim. Krın ağrım var hafiften çünkü kısmet artık bakalım.

Kızlar bende bu ay aşılama yaptıracağım mehtap hocaya gidiyordum ama bugün ilk kez İbrahim beye denk geldim daha bilgili geldi bana ve yumurtanız kaç cm oldu da çatlatma iğnesi vuruldunuz acaba?

Çok teşekkür ederim. İnşallah pozitif sonuç alırsınız herhangi bi takviye kullanıyor musunuz?
İlaçlar dışında beslenmeme dikkat ettim yumurtalarım olumlu büyüdü onun dışında doktor ne diyorsa onu yaptım ama ben İbrahim hocayı daha iyi buldum çözüm odakli ve gerçekten akıllı bi adam mehtap hoca da tatlı ama çok hasta aldığı için unutuyor bazı şeyleri söylemeyi

Evet ben de İbrahim beyi daha çok beğendim ama işte her gittiğimizde farklı doktora denk geliyoruz orası kötü biraz tek doktorlar devam etsek daha iyi olurdu. Multi vitamin alıyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…