Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Ben kontrol edemiyor muyum acaba sistemden

işteyim birazdan gidicem eczaneye ancak ben e nabızdan görürüm diye düşündüm. bu arada bende 2 -3 arası hastanedeydim
Bende 14:20’den 15’e kadar oralardaydim.
yok canim sistemden gorunmuyir onu sadece eczane gorebiliyor. 18’de kapaniyor eczaneler sen bugun ilaca baslamicakmisin. Nobetci eczaneye gitmek gerekir ozaman sanirim

Çok güzel haber canım şükür keseyi görmüşler tebrik ediyorum Rabbim sağlık irelletsin inşallah. Bi daha gitdiğinde ekranı bana doğru çevirin bende görmek istiyorum de. Kalp atışın sesli olarak dinletmiğolar bebeğe zararlı diğe, sadece ekranda biniçik atışları görosun. Darısı tüm bekleyen kardeşlerimizin başına. Çok mutlu oluyorum güzel haberlerinizi alınca

Ya canim hatta espri ile bana foto yok mu dedim
Nazar nazar dedi doktor
Ah dedim ya saka gibi resmen fotoyu birak goremedim bile neyse sali gunu rica ederim insallah bakalim

Ya bisey sorucam ben bugun ordayken sanki bayramda yokuz biz kapaliyiz tarzi biseyler soylendi, bu tedavi asamalarinda olanlara ne olacak acaba sonucta surecte 2 gunde bir gidiyoruz yumurta toplanana kadar aklima takildi
Bide ben bugun ordayken baya bi kisi 3.doz asisini olmaya gitti ekip olarak cok iyi anlasiyorlar insan anlayabiliyor bunu bence bu hastalara bile yansiyordur

Canım bayram ve Resmi tatillerde nöbetleşerek çalışıyorlar.Tedaviler yarım kalmıyor ve aksamıyor.Bu süreçte içiniz rahat olsun.
Evet ekip olarak kendi aralarında çok iyi anlaşıyorlar.

Bende oradaydım ekipce aşıya gittiler bu arada biri geldi 20. Günü bayrama geliyor diye ona bi sonraki ay gel dedi muhtemelen tedavisi başlamayan kişileri pek bayramda almamak için olabilir yoğunluk olmasın diye olabilir yani tedavisi olanı devam ettirip yenilere başlamamak içindir biraz sallıyorlar hastaları devlet hastanesi sonuçta

Ya canim hatta espri ile bana foto yok mu dedim
Nazar nazar dedi doktor
Ah dedim ya saka gibi resmen fotoyu birak goremedim bile neyse sali gunu rica ederim insallah bakalim
Daha önce Tuğba Dr vardi genç o daha girişken konuşkandi ama o.tatile gitti sanirim ben hepsini instagramdan takipe aldım doktorları bulup bi ışıl hocanın instagrami yok dünkü doktor genç olan utangaç sessiz gibiydi dedim ben gençlere güveniyorum çünkü yaşlı çok tecrübe doktorlardan da sonuç alamadım elin uğurlu gelir inş dedim yine ses yok :) okadar laf attım yeni doktor mu oldun vs dedim yani bir sürü. Hemsire hanım onun yerine cvp verdi hep yok yok artık o da kıdemli dedi yani sanırım çekingen yeni gelmiş

Aynen ama bende dinledim onu kist falan dendi sanirim biseylerde vardi tulay hemsire konusmustu ay ya ayni anda ordaymisiz ama birbirimizi tanimiyorum
evet ya bende hic sevmedim
Aldi dosyami benim yanimda bakiyo
Ben yari ciplak koltukta falan
Bende baya espri yaptim anlamiyo zaten ah dedim seni nerden buldular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…