Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Kiler hoca Işıl hoca ikisinde hatta gerek duyulduğunda Cihan beyde cagrılıyor diye biliyorum ben çünkü benim iki aşılamam oldu diğerler stajerler yaparken onlar yapamadı durumumdan ötürü ve ilkini ışıl hoca yaptı hatta zorlandı Cihan beyi aradı cagırdı o gelene kadar yaptı ama ışıl hoca ikincisinde yine stajer vardı yapamadı ve kiper hocayı arayıp cagırdılar ve kiper hoca yaptı yani işlemlerde hepside bilgili ve sanırım müsaitlige göre görev yapmaktalar gerçektende cok ilgili ve yaklaşımları acıkcası insanları rahatlatıcı bence bunları kafaya takmamak lazım kendinize sitres yüklememeye calişin inşallah allah nasip eder ve isteyen herkeste ordan mutlu ayrılır

Prolaktin yanlış yazmışım progesteron diyecektim.
Evet bence de kendi başıma bir şeyler yapmayım. Haklısın akışa güvenmem lazım.

Evet 20. Gun yapılmadı ilk tüp bebek için başvurduğum, zaman yapıldı okadar 20. Gün yapılmadı diğer arkadaşların yapıldı mı bilmiyorum adetin 2. Günü gidilince yapılır
Progesteron hormonu gebelik için 20. Gün değerleri önemli biliyorum ama doktorlara güvenmek de lazım. Onlar bizden daha iyi biliyor.

Progesteron hormonu gebelik için 20. Gün değerleri önemli biliyorum ama doktorlara güvenmek de lazım. Onlar bizden daha iyi biliyor.
bende yani niye bakmadılar 20. günü diye kafama takıldı açıkçası zaten 3 tüp tü benim. tam kan sayımı, sodyum ,klor, kreatenin ,ürei alt ,ast, potasyum ,tsh , protrombin , serbest t4 var başka yok, en son ocakta bakmışlarda 20. günü olan kandaki hormonlara,,, açıkcası bende tam anlamadım bunlar neye göre bakıyor, daha önce 20. günü gittiğimde ocak ayında bakmışlardı progesteron , umarım bir sorun çıkmaz

hayırlı uğurlu olsun canım tedavin. aynı dönemlere denk geleceğiz sanırım. rabbim emeklerimizin karşılığını tez vakitte versin inş.

Canım ben paralı aldığım için ilacları,raporla ilgili bilgim yok. Ben ilaclarımı evime yakın eczaneden sifariş veryodum iki saat içinde depodan getirtiyolardı.

Canım merhaba nasılsın? Merak etdim seni nasıl geçdi ultrason müayinen
Merhaba canim
14:30 idi randevum gittim bi 20 dk bekledim sonra aldilar ama herzaman muayene eden bayan doktorum yoktu baska birisi vardi ve pek anlasamadik, anlamiyordu diyim dondurulmus mu diyo yok diyorum canli, adet gordun mu diyo yok diyorum 27 mayistan beri gormedim dedim baya zorlandik yani
Keseyi gorduk cok sukur daha dogrusu o gordu malum ben bisey goremedim, sonra gidip Isil hocaya sordu ilaclara devam sali gunu gelsin kalp atisini duyalim sabahta beta testi vericem ki o bana cok sacma geldi
Bakalim sali gunu tekrar gelicem yani
5 haftalik gorunuyor suanda dedi hayirlisi beklemeye devam

Merhaba bursada tüp bebek ilaclari hangi eczaneden aldiniz
Eczane farketmiyor hepsinde ilac olmuyor getiriyorlar zaten ama tup bebek merkezlerine yada hastanelere yakin eczanelerde daha cok sansin olur ellerinde var ise .
Sizin rapor ne kadar sürede düşmüştü sisteme
Benim raporumda 16:30 civari dusmustu sisteme eczacinin kontrol etmesi gerekiyor
Sen bugun ihtiyacin olan kadar alicaksin sonrasi onemli degil oyle dusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…