Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Beş degildi 3 tüptü sonraki sayfalara da baktım yok yani progesteron bakmaları gerek diye biliyorum niye yok anlamadim

Kızlar ilk aşama başarılı
Allahima şükurler olsun sabah gidip kan verdim sonuc cikti 11.gunum bugun beta hcg 235 çıktı
Daha uludag’i bile aramadim sizle paylastim sonucumu
Allah her isteyene nasip etsin
Allah banada diger aşamalari başariyla atlatmayi nasip et

Çok sevindim canım... hayırlı uğurlu olsun... Allah hayırlı evlat versin inşallah...

Hayırlı uğurlu olsun canım benim çok çok çok sevindim. Ne iyi geldi güzel haber almak. İnşallah sonuçların her gün çok güzel yükselir ve sonuna kadar yavrunu kuçağına alırsın. Darısı bu forumda olan tüm can kardeşlerimizin başına. İnşallah hepsi senin gibi güzel haberlerini bizle paylaşır. Tekrar tebrik ediyorum

Rabbim saglikla büyütmeyide nasip etsin ne güzel umut verici bir haber tebrikler

Masallah ne guzel bi haber.gozun aydin hayırlı olsun. Darısı basimıza insallah

Darısı senin başına canım benim. İnşallah hepiniz hamile kalırsınız karnımız burnumuzda beraber buluşup mutluluğumuzu kutlarız
İnşallah canım benim...tüm isteyen herkese nasip etsin Rabbim banada...şu cuma günü yüzü suyu hürmetine inşallah sağlıkla sıhhatle...sen nasıl oldun nasıl geçiyor??

Hayırlı uğurlu olsun canım allah hayırlı evlat versin inşallah

İnşallah canım benim...tüm isteyen herkese nasip etsin Rabbim banada...şu cuma günü yüzü suyu hürmetine inşallah sağlıkla sıhhatle...sen nasıl oldun nasıl geçiyor??
Yatarak devam ediyo hamilelik canım. Ritun Tahliler yapıldı. 12 temmuzda iki test randevum var bakalım hayırlısı. Allah üzmesin inşallah

Canım benim gözün aydın. Değerlerinin günden güne artmasını sağlıkla bebeğini kucağına almanı dilerim. Hayırlı uğurlu olsun.

Öncelikle hep olumlu düşün canım KK de ne amh düşük olup ilk denemede hamile kalıp bebeyni kucağına alan anne adayları var, ama Allah korusun ilk denemede tutmazsa bi kaç ay sonra tekrar tedaviye başlaya bilyorsun diğe bilyorum

Canim yine hersey yolunda gitsinde biran önce yumurtalarin toplansin saglikli sihhatli transferlerin olsun sonrada hayirlisi ile
Sağ ol canım amin inşallah
Evet canım, romatoloji telefonla ve hastaneye giderek randevu almayı deneyeceğiz.Homosistein ve CD56 baktırmadım.Eşim diyor onlara da baktırır isen kesin birşey çıkar sende

Canım çok mutlu oldum inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…