Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Merhaba sizi ne zmn aradilar embriyo olusup olusmadiyla ilgili merakla bekliyorum ama bgn arayan olmadi

O zaman seni oncelikli gruba koymuslardır, en kısa surede ararlar insallah

Merhaba sizi ne zmn aradilar embriyo olusup olusmadiyla ilgili merakla bekliyorum ama bgn arayan olmadi
Merhaba ,
Ben cumartesi opu yapılmıştım.Pazar sabahı saat 9.00 da aramışlardı.Kaç folikül toplandı kaç tanesinden yumurta çıktı ve kaç tane yumurta döllenip embriyo olultuğuyla ilgili cihan bey bilgi vermişti.Embriyoların gelişim durumu ile ilgili arayacağını söyledi.3 gün sonra hastaneye romatolojiye gittim.Gitmişken embriyo durumunu sordum.5 embriyodan 3 tanesinin yavaş ilerlediğini söyledi.7.gün aradı 1 tane embriyonun kaldığını onuda dondurduklarını söylemişti.

Arkadaşlar şunu bir kere daha hatırlatmak isterim.Kendinizi hiç kimse ile kıyaslamayın onun X kişinin 4 embriyosu ,benim iki embriyom ya da bir Embriyom var diye sakın kendinizi bu konuda demoralize etmeyin.Önemli olan tek şey embriyo kalitesi ve sizin bedeninize inanmamız ...Umarım çok kaliteli embriyoların oluşur ve bebeğine kavuşursun.

Dun opu oldu bgn arayan olmadi acaba embriyo olusmadi ondan mi aramiyolar diye geriliyorum
Moralini bozma canım, herşey olacağına varır.Eğer birşeyler olmuyorsa elbet bir sebebi vardır.Bende negatif sonuç aldım.Ama demek ki bunda da bir hayır var.Sakın ümidini kaybetme!...
İnşallah sağlıklı embriyoların oluşur canım,Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin.
Link sormuştun onuda paylaşıyorum.

O OLQA arkadaşım yarın için bol şans ve dualar diliyorum.İnşallah pozitif sonuçlarla döneceksin.Hakkından hayırlısı olsun.

Merhaba evet o gün o soruyu ben sordum hoca ya ocakta bıraktık dosyamızı diye çok şükür ki iki gün sonra da aradılar 20 gün gidecegiz bakalım sagolsun Gürkan hoca cevaplamişti hala video youtubede var izlemek isteyen olursa

Tedavin hayırla sonuclansın insallah 20. Gun ne zaman.

Hatirlayamadim kac gunde cıkti
Merhaba bugün ulaştım tüp bebek yerine tlf ile. Ordaki sekreter yine salladı beni. Sonra ben ısrar edince içeri aktardı başka birine. Kız bize sizin için gelecek yazmışız ztn dedi randevu verilecek gelceksiniz dedi yani ben boşuna bekliyorum aylardır dedim ancak bize sıra gelince aranacaksınız dediler dedim . O da hayır size direk gelecek yazmışlar dedi randevu verdi. Yani ben boşuna tlf bekliyormuşuz

O zaman neden en bastan randevu vermemislerki. Ne zamana verdiler randevuyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…