Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Moralini bozma canım, herşey olacağına varır.Eğer birşeyler olmuyorsa elbet bir sebebi vardır.Bende negatif sonuç aldım.Ama demek ki bunda da bir hayır var.Sakın ümidini kaybetme!...
İnşallah sağlıklı embriyoların oluşur canım,Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin.
Link sormuştun onuda paylaşıyorum.

Canim teşekkür ederim güzel dileklerin icin insallah hepimiz saglikla bebeklerimizii aliriz kucagimiza

Tedavin hayırla sonuclansın insallah 🙏20. Gun ne zaman.
Amin tüm bekleyenlerin inşallah rabbim mutlu haberlerini almayı nasip etsin temmuza ilk haftası bi aksilik olmazsa inşallah gidecegiz bakalım nasıl ilerliyor pek bir bilgimde yok ilk kez gidecegiz hakkımızda hayırlısı
Merhaba bugün ulaştım tüp bebek yerine tlf ile. Ordaki sekreter yine salladı beni. Sonra ben ısrar edince içeri aktardı başka birine. Kız bize sizin için gelecek yazmışız ztn dedi randevu verilecek gelceksiniz dedi yani ben boşuna bekliyorum aylardır dedim ancak bize sıra gelince aranacaksınız dediler dedim . O da hayır size direk gelecek yazmışlar dedi randevu verdi. Yani ben boşuna tlf bekliyormuşuz

Merhaba bugün ulaştım tüp bebek yerine tlf ile. Ordaki sekreter yine salladı beni. Sonra ben ısrar edince içeri aktardı başka birine. Kız bize sizin için gelecek yazmışız ztn dedi randevu verilecek gelceksiniz dedi yani ben boşuna bekliyorum aylardır dedim ancak bize sıra gelince aranacaksınız dediler dedim . O da hayır size direk gelecek yazmışlar dedi randevu verdi. Yani ben boşuna tlf bekliyormuşuz
Ya o sekreterler haksız yere birde insanların üstüne geliyorlar allahtan o gün canlı yayında soru sordum sagolsun hoca dosyama baktırmış ve beni arayıp evraklarınız eksik dediler biz bıraktığımız halde yok dediler o gün akşama kadar stresten deli olacaktık hatasınıda kabul etmiyorlar aşılama için gittiğimde de sabahtan 3 e kadar dosyayı bulamadı bu iki oldu cok dikkatsiz ve saygısızlar bence dısardaki sekreter

Ya o sekreterler haksız yere birde insanların üstüne geliyorlar allahtan o gün canlı yayında soru sordum sagolsun hoca dosyama baktırmış ve beni arayıp evraklarınız eksik dediler biz bıraktığımız halde yok dediler o gün akşama kadar stresten deli olacaktık hatasınıda kabul etmiyorlar aşılama için gittiğimde de sabahtan 3 e kadar dosyayı bulamadı bu iki oldu cok dikkatsiz ve saygısızlar bence dısardaki sekreter
Valla ben şikayet edicem ismini öğrenip yanlış bilgi veriyor sürekli umursamıyorlar bile bana kafasına göre randevu verdiler şimdide yani şuan tüp bebeğe niye verdiler randevuyu anlamadım diyorum adet günüme göre çağırmanız lazım o diyor yok ilk böyle gelin anlamadım

Valla ben şikayet edicem ismini öğrenip yanlış bilgi veriyor sürekli umursamıyorlar bile bana kafasına göre randevu verdiler şimdide yani şuan tüp bebeğe niye verdiler randevuyu anlamadım diyorum adet günüme göre çağırmanız lazım o diyor yok ilk böyle gelin anlamadım
Ya kadın bizim raporumuzu kaybetmiş üstüne arayıp birde bizi azarladı işteyim elim ayagım boşaldı sinirden ne yapacagımı sasirdim
Valla ben şikayet edicem ismini öğrenip yanlış bilgi veriyor sürekli umursamıyorlar bile bana kafasına göre randevu verdiler şimdide yani şuan tüp bebeğe niye verdiler randevuyu anlamadım diyorum adet günüme göre çağırmanız lazım o diyor yok ilk böyle gelin anlamadı

Merhaba arkadaşlar bu gün transferimin 12 günü, Beta HCG değerim: 356,6. Çok şükür hamileyim. Bu gün yaşadığım stresi size anlatamam. Laboratuvar sabah saat 11 gibi bozulmuş. 😔 6 saat bekledik en son artık eve gidelim dedik sonuç çıkdı. Neyse ki mutlu son şükürler olsun. İki gün sonra tekrar kan vericem, sonuça göre arayıp hemişerilere bilgi veriçem, ona göre randevu vericekler ban.

Merhaba arkadaşlar bu gün transferimin 12 günü, Beta HCG değerim: 356,6. Çok şükür hamileyim. Bu gün yaşadığım stresi size anlatamam. Laboratuvar sabah saat 11 gibi bozulmuş. 😔 6 saat bekledik en son artık eve gidelim dedik sonuç çıkdı. Neyse ki mutlu son şükürler olsun. İki gün sonra tekrar kan vericem, sonuça göre arayıp hemişerilere bilgi veriçem, ona göre randevu vericekler ban.
Masallah degerin cok guzel.hayırlı olsun 🌺

Ayy muhteşem bir sonuç. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Ne kadar sevindim anlatamam sana. Hepimize umut oldun. Heyecanla bekledim.😍Öğleden beri buraya bakıyorum sonuçu görmek için.
Rabbim bana da nasip etsin inşallah tez vakitte. Dualarına talibim.😘

Ayy muhteşem bir sonuç. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Ne kadar sevindim anlatamam sana. Hepimize umut oldun. Heyecanla bekledim.😍Öğleden beri buraya bakıyorum sonuçu görmek için.
Rabbim bana da nasip etsin inşallah tez vakitte. Dualarına talibim.😘
Allah razı olsun canım benim . Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün inşallah. Dualarım sizinle. Ben size umut, sizde başka kardeşlere umut olursunuz inşallah. Burası pozitif hamilelik sonuçuyla dolsun.

Sirf senin sonuc cikti mi diye bakmak icin girdim sayfaya com sevindim canim 2 gun sonraki degerlerinide yazarsin
İnsallah burada hep guzel haberler paylasalim hersey iyi olsun 🥰

Ya kadın bizim raporumuzu kaybetmiş üstüne arayıp birde bizi azarladı işteyim elim ayagım boşaldı sinirden ne yapacagımı sasirdim
Ya ben pazartesi 2 saat durdum baya izledim onlari gercekten saka gibiler, bir kiz var arkada ufak o iyi ne sorsam ayrintili anlatti ilgili
Ama diger 2’si helede asil bank’ta duran gercekten degisik
Kadin hastaliklarina gitti oteki bende gelim gezelim azcik kardes birimimizle dedi gittiler 😂 telefonlari acmalari bile mucize yalniz

zaten ben ilk evrak sormaya gittigimde esime sperm randevusu almam lazimmis megerse hatun bana cizgiyi asmayin yok yaklasmayin demekten bakmadi yuzume alamadik sperm randevusunu megerse ogun almamiz lazimmis neyseki siram geldide hallettik yoksa 15 hazirana verilmisti

Canım yaaa çok mutlu oldum senin adına💃💃💃💃İnşallah bundan sonraki süreç senin ve bebeğin için çok güzel gelişir.Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.Eşime diyorum bugün sonuçları çıkacaktı,az önce uyandı diyor arkadaşının sonuçları çıkmış mı?

Ya ben pazartesi 2 saat durdum baya izledim onlari gercekten saka gibiler, bir kiz var arkada ufak o iyi ne sorsam ayrintili anlatti ilgili
Ama diger 2’si helede asil bank’ta duran gercekten degisik
Kadin hastaliklarina gitti oteki bende gelim gezelim azcik kardes birimimizle dedi gittiler 😂 telefonlari acmalari bile mucize yalniz

zaten ben ilk evrak sormaya gittigimde esime sperm randevusu almam lazimmis megerse hatun bana cizgiyi asmayin yok yaklasmayin demekten bakmadi yuzume alamadik sperm randevusunu megerse ogun almamiz lazimmis neyseki siram geldide hallettik yoksa 15 hazirana verilmisti
Arkadaşlar hoşunuza gitmeyen şeyler var ise memnuniyetiniz ve şikayetlerinizi yazılı bir şekilde istek ve şikayet kutularına atabilirsiniz.Açıkcası o bölüme normal psikolojide ki insanlar gitmiyor.O bölümde çalışanların biraz yumuşatıcı ve bilgilendirici şekilde yaklaşmaları lazım... Hepimiz yeterli bilgiye sahip değiliz ,bu yüzden doğru soruyu soramadığımız için bazen yanlış cevaplar alabiliyoruz.Tüp bebek süreçleri ile ilgili bir bilgilendirme broşürü olsa ,kimse sekreterler ile muhatap olmak zorunda kalmayacak ve o kör olmayası sarı çizgiyi geçmeyecek🙈 .Açıkcası sorduğum her soruya cevap alıyorum ama doğru soru sorarsam doğru yanıt alıyorum.
Bir de benden size tavsiye,hasta ya da başka bir kurum ve kuruluşta kendi işleminizin takibini kendiniz yapacaksınız.Her seferinde özellikle tüp bebek servisinde doktor ve hemşirelere durumunız hakkında bilgi vereceksiniz ve bilgi isteyeceksiniz.Brn kendime boylar alıyorum onları soruyorum her seferinde durumundan bahsediyorum.OLQA arkadaşa Mart'taki reglide gel demişlerdi ama o öncesinde regli olduğu için gitti ve işlemini başlattılar.Mesela ben ücretli olanların sıraya gitmesine gerek kalmadığını yanlış hatırlamıyorsam opu sonrası öğrenmiştim.

Canım yaaa çok mutlu oldum senin adına💃💃💃💃İnşallah bundan sonraki süreç senin ve bebeğin için çok güzel gelişir.Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.Eşime diyorum bugün sonuçları çıkacaktı,az önce uyandı diyor arkadaşının sonuçları çıkmış mı?
Teşekkür ederim canım benim inşallah. Kalp atışını duyana kadar daha sonra kucağımıza alana kadar içimiz rahat etmicek galiba. Ne zor bi gündü bu gün bizim için, az kalsın pes Edip eve dönüyoduk. İnşallah sen ve Burdakı tüm arkadaşlar pozitif sonuçu paylaşırsınız. Dualarım sizlerle. Benim eşimde benimle beraber size çok üzülmüşdü ve inşallah Allah yüzlerini güldürür diğe dua etmişdi

Teşekkür ederim canım benim inşallah. Kalp atışını duyana kadar daha sonra kucağımıza alana kadar içimiz rahat etmicek galiba. Ne zor bi gündü bu gün bizim için, az kalsın pes Edip eve dönüyoduk. İnşallah sen ve Burdakı tüm arkadaşlar pozitif sonuçu paylaşırsınız. Dualarım sizlerle. Benim eşimde benimle beraber size çok üzülmüşdü ve inşallah Allah yüzlerini güldürür diğe dua etmişdi
Canım hepimiz birbirimiz için çok içten ve samimi bir şekilde dua ediyoruz.Ben ister dua diyelim ister enerji yelim.Ben hepsinin gücüne özellikle duanın gücüne çok inanıyorum.İnan sevinçten gizli gizli ağladım eşim görmesin.üzüldüm sanıp morali bozulmasın.Eşime bahsettim çok sevindi.Sadece bizler değil,eşlerimizin bile duası hepimizin inşallah bebişlerine kavuşması için bir dua zinciri....🤲

Canım hepimiz birbirimiz için çok içten ve samimi bir şekilde dua ediyoruz.Ben ister dua diyelim ister enerji yelim.Ben hepsinin gücüne özellikle duanın gücüne çok inanıyorum.İnan sevinçten gizli gizli ağladım eşim görmesin.üzüldüm sanıp morali bozulmasın.Eşime bahsettim çok sevindi.Sadece bizler değil,eşlerimizin bile duası hepimizin inşallah bebişlerine kavuşması için bir dua zinciri....🤲
Canım benim hakkını helal et sevincdende olsa ben göz yaşına kıyamam, sen güzel yüreğinin ödülünü Yüçe Rabbimin hikmetiyle mükafatlandırılacaksın. İnşallah sen hak etdiğin en mutlu sonuça ulaşacaksın. Bizde teze oluçaz diye halay atıcaz😘

Çok çok sevindim canım ya...Kendim olmuş kadar sevindim 😍Allah kat kat arttırsın değerini inşallah...ne kadar ümit dolu bir haber bu... inşaallah çok güzel bir hamilelik geçirirsin...Rabbim hayırlısıyla kucağına almayida nasip etsin...dualarda unutma bizide...

X