Ufuğuma (fufuğuma) :):)

sağolasın bitaneemmm inşallahhh bende senin gibi ömrümle nişanlanırımm bu güzel haber iverrim sizleree​
a.s.
inşallah canım Rabbim herkese nasip etsin. çok güzel şeyler. ama geçtiğimiz pazartesi nişanlanma yıldönümüsümüzdü unuttu benim paşam. ses etmedim yaz okulunun sınavları var diye. şimdide kendini nasıl affettireceğini düşünüyo kara kara yüz vermiyorum hiç sengözlerimebaksanab aslında hiç yapmazdı böyle şeyler ama ne olduysa...

neyse ya umarım ömür boyu beraber olursunuz ve mutlu olursunuz çünkü beraber olmak yetmiyo mutluluk lazım :1hug:

kiyamam size yaa bu seferlik affet bitanem hem yaz okulu hem iş'i bir anda unutuvermiştir ama birdaha tekrarlamamasini söyle canim benim.. Dediğin gibi beraber olmak yetmiyor mutluluk huzur sağlik sevgi saygii anlayişş çok çok önemlii

Belinay inşallah bir ömür boyu beraber olursun. Resimlerde güzle çıkmış eşini birine benzetteim ama çıkaramadım.

Belinay inşallah bir ömür boyu beraber olursun. Resimlerde güzle çıkmış eşini birine benzetteim ama çıkaramadım.

OYYYYYY OYYY SEN EŞİN'Mİ DEDİNNNN :asigim: AĞZINDAN BAL DAMLIYORR HENÜZ EŞİM OLMADII AMA İNŞALLAH OLUCAK CANIMMMa.s. BU ARADA KİME BENZETTİN CANIM??

ya düğünü seneye yaza mı yapcanız siz

OYYYYYY OYYY SEN EŞİN'Mİ DEDİNNNN :asigim: AĞZINDAN BAL DAMLIYORR HENÜZ EŞİM OLMADII AMA İNŞALLAH OLUCAK CANIMMMa.s. BU ARADA KİME BENZETTİN CANIM??

Allah söyletti demekki sen şimdi yazınca farkına vardım :) inşalalh eşin olur. Bir yerden gözüm ısırıyor ama nerden çıkaramadım. İnsan insana benzer derler ya.

ya düğünü seneye yaza mı yapcanız siz

biz öyle düşünüyoruz bitanem konuşmalarimiz ve ailesinin düşüncesi öyle ama tabiki herşey şu kpss sinavi bi geçsin ekim gibi netkeşicek aileler bi tanişip konuşsunda

Allah söyletti demekki sen şimdi yazınca farkına vardım :) inşalalh eşin olur. Bir yerden gözüm ısırıyor ama nerden çıkaramadım. İnsan insana benzer derler ya.

İNŞALLAAAAHHHHHH :asigim:a.s.:1hug:

hayırlısı olsun canım inşallah. ailelerin uyumu da çok önemli.
inşallah herşey istediğin gibi olur.

evet aşkım bu mutlu günümüz bitti SENİ ÇOK SEVİYORUM

hanii resminizzzz bende görmekkk istiiiyorummmmmmmmmmmmmm

çileğim ömrümün çok istemsine rağmen biyere gitmeik.. dur heemen şaşırıp kızmaa :) biliyosun ömrüm eylülde kpss sınavına giricek ve sıkı bir ders çalışması lazım.. ee dünde bulumuştuk zaten aşkımcımla gezdik :) bugün sabata dedimki aşkım bugün görüşmeyelim sen evde hem dinlen hemde dersini çalış zaten son izin günün dedim biraz üzüldü mırın kırın etti ama ikna ettim sonunda zaten sınavdan sonra bol bol görüşücezz önemli olan sınav bizim geleceğimiz içinn bu sınava iyi çalışıp iyi bir puan alması lazım sonrasında oda çok teşekkür etti bu ince düşüncem için :) ve aşkım bu sabah bana büyük bir buket çiçek göndermiş çiçekci getirdiğinde okadar mutlu oldumki sanki çiçeklerin değilde ömrümün kokusu tüm eve yayıldıı :)böyle işte canım bugün görüşmedik ama sürekli telefondaydı ellerimiz hem mesajlaştık hem araştıkk :) yetmedi msn'de kamerada aşık aşık baktık biribirimizi izledik :)olsun bugün görüşmedik die üzgün değilim çünkü dediğim gibi sınav daha önemli bizim için sınavdan sonra tüm heryer bizim olcak gezcez bolbol :)şimdi benim anlayışlı olup kendimi frenliyip aşkımı derse motive etmem zaten iyi bir öğrencidir benim ömrümmm :)

hmm bak seni bosuna sevmemisim ben,afferim vallahi cok ince düsünmüsün..:1hug:

bu arada cicekleri görünce heycandan,kuryeye filan sarilmadin insl. dimi?:roflol:

hmm bak seni bosuna sevmemisim ben,afferim vallahi cok ince düsünmüsün..:1hug:

bu arada cicekleri görünce heycandan,kuryeye filan sarilmadin insl. dimi?:roflol:

sev beni annem sev beniii hem ince düşünürüm tabii geleceğimiz bu bizim her gün görüşürüz ama sınav 1 kere oluyor.. çiçekleri görünceeeeeeeee ne heyecan varyaaaaaa helede birr güzel süsletmişkii nazar boncukları serpiştirmişşş çileğim varyaaa süperdii arayada bir çikolata koymuşş nottada diyorkii bu çikolata senin kadar tatlı değil sultanım:asigim: kız ne sarılcam elin çiçekcisineeee ayyyy gebertir valla ufuğum beni :roflol:

nebilim yavrum belli olmaz o anki heycanla :asigim: pekbi inceymis bizim ufukta..insl.hep böyle devam eder,insl.hep iyi seyleri paylasiriz ve insl.en güzel
günün en yakindir..

allahım yarabbim bıcır bıcırsın kız sen...
allah neşeni bol etssin.ufuğunla senin sevgini daim etsin.
kız çiçekçiye sarılma deyince benim aklıma senin yaşadığın o komik olay geldiii:1hug::1hug:

çilk seni çok sevdiğimi biliyorsun dimi? yorumların düşüncelerin hep beni mutlu edip gülümsetiyor kendimi sana çok yakın hissediyorum iyiki varsın denilcek dostlardansın İYİKİ VARSINN..

BU MUTLU AN'IMI DÜNDEN BUGÜNE AN VE AN BENİMLE BİRLİKTE PALAŞIYORSUNNN VARMI BUNDAN GÜZEL ŞEY YAAA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…