Ufuğuma (fufuğuma) :):)

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
seni sevmek ve senın tarafından sevilmek çok
güzel...
biliyor musun?
sabah ilk duyduğum ses hele seninki olunca
değme keyfime benim...
ilk günlerimizde bunu hep rüya olarak gördüm.
birgün ansızın uyanacağımdan korktum.
ama günler geçtikçe artık bunun bir rüya
olduğunu değil de gerçek olduğuna
inandım.
sakın çıkma hayatımdan tanımadığım bir sürü
rengi keşfettim sayende...
tekrar siyah-beyaz görmek istemiyorum
sevdiğim.
çıkarttığın bulutlardan hiç inmek
istemiyorum.
burası bembeyaz,yumuşacık pamuklar arasındayım....

ve en güzeli senin sevginle,ruhunla sardığın yüreğinin içindeyim...

her konuşmamızdan sonra bana nasıl huzur
verdiğini,
mutluluk verdiğini bir bilebilsen...
artık eskisi kadar duygularımı saklayamıyorum
galiba...
bir bayan için zor ama
ben sana olan sevgimi itiraf ediyorum her konuşmamızda....

ve RABBİME hep dua ediyorum..yolun yarısını
çoktan geçmiş olmamıza rağmen bana bu kutsal
sevgiyi ve aşkı yaşattığı için...

sana mektup yazmak çok hoşuma gıdıyor.eğer
adresini bilmiş olsaydım inan ki;metrelerce
uzunluğunda her gün mektubumu
alırdın..burada sana kırmızı kurdeleye bağlayıp,
üzerine benim kokumu sıkıp yollama şansım hiç olmuyor.

SENİ SEVİYORUM....pamuğum,sevdam,tutkum,
aşkım,sevgilim,tontonum,birtanem,ruh eşim,ömrüm,paşam,lokumum,aşkısının bıdısı,fufuğum :) daha nem olacaksın bir tanem.bir tane daha var ama onu da zamanı gelince söyleyeceğim...
seni çok öpüyorum sevdiğim...
güzel ve başarılı bir gün diliyorum ama içinde mutlaka ben olan.....

Yanında ben varım artık korkma
Herşeyin hakkından gelirim
Üşüdüğünde gecenin ayazında
Üstünü aşkımla örterim

• Konu Sahibi EU2
heyy aşk nelere kadirsin:dance:ALLAH mutluluğunu daim etsin arkadaşım,darısı bizlere,duygularını çok güzel ifade etmişa.s.

• Konu Sahibi EU2
BUNLARI NEDEN YAZDIM BİLİYORMUSUNUZ YARIN 3 SENELİK BİRLİKLELTİĞİİ DEVREDİYORUZ 4'E DOĞRU ADIM ATYORUZZ 4 SENE YAA DİLE KOLAY DOLU DOLU 4 SENE İNŞALLAH RABBİM 4 DEĞİL 40. SENELERİMİZİ BİLE GÖRMEYİ NASİP EYLERR SEN HUZUR MUTLULUK SAĞLIK VERBİZE RABBİM SEN BİZİM YUVAMIZIDA KURMAMIZI NASİP EYLEE BİZEDE MUTLUK YOLUNU GÖSTERDİĞİN GİBİ EVLİLİK YOLUNUDA GÖSTERR ÇOK SEVİYORUM BEN ÇOK AŞIĞIM ÇOK SEVİLİYORUM VE BİR DEDİĞİM İKİ OLMUYOR BEN BÖYLE DEĞER VEREN BENİ BÖYLESİNE ÇEKEN BENİ BÖYLESİNE KALDIRABİLEN TAŞIYABİLEN BİR ERKEK DAHA BULAMAM BUNDAN EMİNİM EVET HİÇKİMSE VAZGEÇİLMEZ DEĞİLDİR AMA BEN GERÇEKTEN ÖMRÜMSÜZ BİRGÜNÜHAAYALBİLEEDMİYORUM ŞU BİR GERÇEKKİ ARADA SAYGI OLAN BİR İLİŞKİDE HİÇBİRŞEY YIPRANMIYOR BENİ YENİDEN HAYATAA DÖNDÜRENTEK KİŞİ O BENİM YENİDEN YÜRÜMEMİ SAĞLAYAN BANA DEYNEK OLAN BENİ GÜÇ KUVVET VEREN OYDU PES ETMİCEZ DEDİ SAKIN PES ETMİCEZZ VE BU YOLA BAŞ KOYUCAZ GÖR BAK NERELERE GELİCEZ BİZ DEDİ EVET GÜNLÜĞÜM PES ETMEDİK DÜZLÜĞE ÇIKTIK BAYAĞ YOL KAT ETTİK HEE OLMADIMI TABİKİ OLDU TARTIŞMALAR KÜSMELER SES YÜKSELTMELER YERİ GELDİĞİNDE AĞIRDA KONUŞTUK AMA PİŞMAN OLMASINI ÖZRÜR DİLEMESİNİ ÇİFT TARAFLI OLARAKTA BİLDİK HERZAMAN SEVGİMİZ AĞIR BASTI VE GALİP GELDİİ SEVİYORUZ TUTKUNUZ BAĞLIYIZ VARMI ÖTESİİ YOKK..BUYAZIMLA BERABER BU AKŞAM SAAT 12 OLDUĞUNDA 4. yilimiza giriyoruz defalarca ayrildik ama her defasinda daha sevdik daha da kopamaz olduk çevremiz karsi çiktikça biz daha da kenetlendik ve çok mutluyuz HER SEY SEVGIYLE VARDIR bence AŞK geçse de sevgidir SEVDADIR ASIL OLAN "ELİM ELİNDENHİÇAYRILMİCAK AYNI YOLDA AYNI SEVGİVE AŞKLA YÜRÜMEYE DEVAM EDİCEZ YORULMAK YOKYILMAK YOKK SANA DEDİĞİM GİBİ HERNE OLURSA OLSUN ELİMİ BIRIKMAK YOK:) HANİ SEN HEP DERSİN YA SU İÇERKEN BİLE SAĞ ELİMDE SUYUM SOL ELİMDE BELİNAYIM OLUCAK HİÇ Bİ MAZZERETLE ELİNİ BIRAKMİCAM DERDİN YAA EVET AŞKIM BENDEDE MAZERET YOKKKKKK :)

• Konu Sahibi EU2
SeN Gökyüzümsün,
sen nehrimsin,
sen kelebeğimsin,
sen çiçeğimsin,
sen rüzgarımsın,
sen yağmurumsun,
SeN bütün Hayatıma Yön Verensin,
sen üzüntümü Unutturan Sewincimsin,
sen hayatın anlamısın,
SeN umudun mavisisin,
sen şarkımsın, türkümsün,
sen düşüncelerimsin,
sen rüyalarımsın,
Sen gözlerimde gülen ifadesin,
Sen aLdıGım En GuzeL Hediyesin,
SeN soğuk günlerde içimi ısıtansın,
sen kıymetlimsin,
sen özelimsin,
sen tek özLediğİmsİn,
sen buzlarımı aşka çözensin,
sen çocukluğumsun,
sen kadınlığımsın,
SeN eşRuhuMsun,
Sen canımsın,
SeN yüreğimde yaşattığımsın,
sen bitmedin bitmeyeceksin,
SeN GozyaSımsın,
sen bendeki eksikligi tamamlayansin,
SeN VAZGECİLMEZİMSİN,
SeN HüznümsüN,
sen mutluluğumsun,
SeN Gozlerinde Kaybolduğumsun,
sen sebebİmsİn,
sen umudumsun,
sen hayaLLerimsin,
Sen bekLediqimsin,
SeN muzicenin ta kendisisin,
SEN Hazanım Baharım Yazım Yazgımsın,
SEN bugünüm, yaRınlarımsın,
Sen en güzeL günLerimsin,
sen yüzümdeki gülümsemesin,
sen yıldızlarımsın,
Sen dert ortağımsın,
Sen gönül yoldaşımsın,
SeN son limanımsın,
sen tek anLamımsın,
sen benim tadımsın,
Sen küçücük yüreğime sığdırdığım büyük SEVDAM,
sen yüreğimde büyüttüğüm en deli sevdasın,
SeN BİRTANEM’SİN,
SeN İNCİ’MSİN,
sen HAYATIMSIN,
sen suyumsun,
sen kaLbimsİn,
sen tüm benLiğİmsİn,
sen benim için bir ilksin,
sen sewdiğimsin,
sen var’ımsın,
SEN HERŞEYİMSİN……………………………………………………

• Konu Sahibi EU2
Belinay kafa resminizi koyarmısın sevgilinle merak ettim sizi bugünden beri seni takip ediyorum şakkıdı konularını yani :roflol:

• Konu Sahibi EU2
belinay k.k şüphesiz aşkını en güzel ifade eden üyesisin:asigim:
evlilik ne zaman?
mutluluğunuz daim olsun.

• Konu Sahibi EU2
anam kız aşka geldi döktürdüde döktürdü :) inşallah hep mutlu olursun inşallah yanılmışım demezsin 30 yıl sonrada böle sevgini haykırabilirsin inşallah:) MUTLULUKLAR...

• Konu Sahibi EU2
belinay k.k şüphesiz aşkını en güzel ifade eden üyesisin:asigim:
evlilik ne zaman?
mutluluğunuz daim olsun.

canım çok teşekkür ediyorumm evlilik için biraz daha var şu iş değiştirme olayı var herşey ekimde belli olucak bitanem hayırlısıyla

• Konu Sahibi EU2
Güzel Allahım hergeçen gün dahada güzelleştirsin ikinizide
Bekliyorum ben senin düğününe de gelicem
O gün gelecek yazacaksın buraya bu kez başlık ''evleniyorum herkes davetlidir'' diye
Alıp çok çok çok sevdiğim kocimi gelicem düğününe biraz bizim mutlulukdan biraz sizin mutlulukdan paylaşıcaz inşallah en mutlu gününüzde...
Allahım çok güzel ve beraber günler göstersin size, elleriniz hiç ayrılmasın
Bütün sevenlerin de inşallah...

Canim benim, Rabbim mutlulugunuzu daim etsin.
Ufuk enistemizede sanada güzel bir yuva tini mini tatlimi tatli evlatlar nasip etsin:))
Darisi yasinimle bana insallah..
Ama siz kadar yol katletmedik biz henüz.. Insallah Rabbim bana o günleride gösterir..

Ask güzeldir, degeri bilinirse..

Mutluluklar canim..

anam kız aşka geldi döktürdüde döktürdü :) inşallah hep mutlu olursun inşallah yanılmışım demezsin 30 yıl sonrada böle sevgini haykırabilirsin inşallah:) MUTLULUKLAR...

aşka geldim bunlar neki sen birde şuan ufuğumla birbirimize attığımız mesajları görsenn :asigim:

oyyy ne güzelde yazarmışşş benim canım arkadaşımmmmmm :1hug: bitanemm yasinle beraber sanada herşey hayırlısıyla olsunn herşey istediğin gibi gelişssin sen onun o senin elini bırakmadığı sürece çoook yol katedersinizz..dediğin gibi Ask güzeldir, degeri bilinirse..

Ahhhh bee ah beeeee bunan güzel bi yazımı olur yaaaa deryaaam gelicekmişşşşşşş süper yaaaaaaa canısmınnsennnnnn... inşallahne evliliği sözlenmeden önce hatta hatta ailesi gelmeden birgün önce büyük puntolarla yazıcammmm geliyolar geliyorlar ömrümün ailesi geliyorlar yazıcammmm beraber sabahlicaz burdaaa deryamm unutmaaaa

Tamamdır belinayım bekliyorum mutluluk haberleriniiiii
gözlerim sende:1ninca::1ninca::1ninca::sm_cool::smiley-cool:a.s.

sizi seviyorumm

Son düzenleyen: Moderatör:

meliscim isteğin üzerine ekledim resmimizi bitanemmm :)

Canım çok tşk ederim.Allah mutluluğunuzu daim etsin.Hayallerini yazdığın o güzel sözleri hiçbir zaman dilinden gönlünden kalbinden hiç düşürmesin.Ömrünün songünü dahil duygularında hiç azalma olmasın..:1hug:

Çok yakışıyorsunuz aynı biz:1rolleyes::roflol:mutluluklar size:lepi:

canımmm benim çok teşekkür ediyorummmm yüzü kadar yüreğide güzel olan arkadaşımmm

Allahım bu güzel iki insanı hiç ayırmasın:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:....

Allahım bu güzel iki insanı hiç ayırmasın:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:....

AMİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN:Saruboceq::1hug:a.s. NE OLUR HAYIR DUALARINZI EKSİK ETMEYİN BİZDENN :Saruboceq:

Sizin için ne kadar güzel bir gündür öyle değilmi bi kaç gün sonrada benim doğum günüm merak ediyorum neler olacak sevgilim nasıl karşılayacak beni doğum günümde nasıl bir sürpriz yapacak.:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…