Ufuğuma (fufuğuma) :):)

maşallah size
Allah karı-koca olabilmeyi ve bir ömür beraber huzur içinde yaşayabilmeyi nasip etsin inş sizlere...

ay bal damlıyor ağzınızdan yaaa kurban olurum ben sizi yaradanaaaa canımsınızzz İNŞALLAAAAHHHHHHH

belinaycım hayatımda senin kadar aşkını dolu dolu yaşayıp yaşatan bi insan daha görmedim.. ismi hep ağzında sevdiğinin her fırsatta aşkını dile getiriyosun çokta güzel yapıyosun.. şu mübarek günler hatrına allah uzun mutlu bi ömür yaşamayı nasip etsin..

cok güzel anlatmissin sevgini cok temiz yüreginin taaaaaa derinliklerinden kopuk geldigi her kelimede belli...
dilerim hergün onun askiyla uyumak hergüne onun askiyla uyanmak nasip olur...
hic hissetmezsin onun yoklugunu, dilerim gerceklesir bütün hayallerin....
ilk önce mutluluktan ucutugunuz haberler bölümünde kizlar evleniyoruz diye konunu okuyacagiz, sonrada evlilik hazirliginda nisani, gelinligini, evini iste bizimle paylasabilecegin her ne varsa onlari okuyup, görecegiz dilerim o günler cokta uzak degildir, dilerim hersey her zaman istedigin gibi gerceklesir....

allah nazarlardan saklasın sizi ya, bayılıyorum sizin aşkınızı haykırmanıza ben.

ben sizin üçünüzede nediiimmmm?? beni tüm sözlerinizle ağlattınızzz her sözünüzzde duanız varr maşlalahınız varrr çok teşekkür ediyorum sizlereee sizin sayenizde inşallah ben dahada çok çabuk atlatıcam şu 1 seneyii ve inşallah size 3 4 ay sonra istemeye geliyorrlar die konu açıcammm inşşallahhhh inşallah inşallahh.. icimdeki_sen sen varyaa muhteşem şeyler yazmışssın beni varya koparttın burdaaaa canımsın çok teşekkür ediyorumm..
obligatory sennnnnnn :) sen nede güzel dua ediyorsun öyleee bitanem benim inşallah dediğin gibi şu mübarek günlerdee inşallah herşey yolunda giderr
tuce canım benim amiiin diyorummm inşallah nazara gelmeyizz biliyorum çok anlatıyorum çok sevgimi söylüyorum ama napim bende buyum sanki sizlerle paylaştıkça sevgim dahada büyüyorrr seviyorum işte yaa sizler zaten biliyorsunuz benim yüreğimi... Benim için ne olur dua edinn olurmu lütfen şu kpss sınavından aşkım istediği puanı alabilsin

Hiç kimse benim kadar
Alışkın değil sana
Hiç kimse senin kadar
Yakışmaz ki bana
İlk görüşte vuruldum
Seni kalbime yazdım
Ben hiç böyle olmazdım

Bitanemsin,bebeğimsin
Bunu bilir misin
Meleğimsin ,tek aşkım sensin
Sen benim her şeyimsin

İŞTE AŞKIMIN BANA BAĞIIRA BAĞIRA SÖYLEDİĞİ ŞARKIIIIII

bende kaybolanı sende bulmak güzel
yetim unutulanı sende görmek güzel
güzel demek yetmez muhteşem olmalıyız
bakir bir yere seninle varmalıyız
bir umut gözlediğim yılardır beklediğim
kalbimin sahibisin sen
çırpınıyor yüreğim ferman buyur ölürüm
ömrümün sahibisin sen
bu ilk kalbimin vurduğu sesi dilerim bitmesin bu tutku sevgi
kulak verdiğinden dökülen seslere
bir söz diyemem bana versene
evlenir misin benimle….
kader kıymet budur kısmet buna denir
mutluluksa dileğin seninle yaşamalı
yaşamakla bitmez muhteşem olmalıyız
mucize bir yere seninle varmalıyız
bir umut gözlediğim yılardır beklediğim
kalbimin sahibisin sen

Havada aaaaaaaaaaaaaskkkkkkkkkkkk kokusu vaaaaaaaaaaaaar havada aaaaaaaaaaaskkkkkkkkkkk kokusu vaaaaaaaaaaaaaaaaaarr:teytey::teytey:

Nasilsin belinay'cim, dügün hazirliklari basladi mi??

bitanem benim ne de güzel anlatirmiş sevgisini.....
Allah nazardan sakinsin sizi....
Rabbim bir ömür boyu mutlu etsin sizi....

meleğimmm gelmişşşşş canımmm gelmişşşşş hoşgelmişşşşşşşşşşşşşşş canımsınnnnnnn tatlişimmmm:)

Havada aaaaaaaaaaaaaskkkkkkkkkkkk kokusu vaaaaaaaaaaaaar havada aaaaaaaaaaaskkkkkkkkkkk kokusu vaaaaaaaaaaaaaaaaaarr:teytey::teytey:

Nasilsin belinay'cim, dügün hazirliklari basladi mi??

havada aşk sevgi tutkuuuu bağlılık kokusu vaaaaarrrr :teytey::içelim:
Bitanem henüz evlilik hazırlıkları yokhele bi istemeye gelsin hele bi söz hazırlıkları olsundaa 3 4ay sonraa inşallahhhh

hani insanlar çift yaratılırmış ya doğru galiba. Belinay sana bir şey söyleyeyimmi. Erkek arkadaşın benim nişanlıma o kadar benziyor ki anlatamam. Tek yumurta ikizi olsalar bu kadar benzerlerdi. Görünce inanamadım. (ayrıca Allah mutluluğunuzu daim etsin canım a.s.)

aaa inanmıyorummmmmm :1shok:vay beeeee ne güzelllllllll... canım benimmm RABBİMDE SİZİN MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİNNNNNNa.s.

canim yüregine cok güzel ifade vermisin
Allah mutlulugunuz daim etsin ve nice nice nice seneler mutlu olmanizi diliyorum
Allah sevginizi nazarlardan saklasin hep mutlu olun

HAYAL CANIM BENİM ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM FISTIĞIMMM....

libra55 İŞTE BU YAAAAŞARKI BUYAAAAAAAAAA TAM BİZLİK ŞARKIII CANIMMMM :) TEŞEKKÜR EDİYORUMM..

AMA BİZİM ŞARKIMIZ İŞTE BUUU UFUĞUM BANA YEEMK YERKEN KARŞIMDA BAĞIRA BAĞIRA SÖYLEMİŞTİİİİİİ CANIMBENİM YAAAA İŞTE ŞARKIMIZZ (SÖZLERE DİKKAT)

http://www.yukleturk.com/omrumun-sahibi.html

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…