Ufuğuma (fufuğuma) :):)

allahım yarabbim bıcır bıcırsın kız sen...
allah neşeni bol etssin.ufuğunla senin sevgini daim etsin.
kız çiçekçiye sarılma deyince benim aklıma senin yaşadığın o komik olay geldiii:1hug::1hug:

BICIR BICIRIM HİÇ SUSUMAM HELKİ KONU UFUĞUM OLUNCAA BENİ DURDURANA AŞKOLSUN EVDE BİLE BENİ SUSTURMAK İÇİN PARA VERİRLERR :sm_cool: YAHU GÜLÇİİİN YAPMAA SAKIN O OLAYI HATIRLAMA ETKİSİNDEN KURTULDUMMM HATIRLATMA BACIIIIIMMMM:CüvCüv:

çilk seni çok sevdiğimi biliyorsun dimi? yorumların düşüncelerin hep beni mutlu edip gülümsetiyor kendimi sana çok yakın hissediyorum iyiki varsın denilcek dostlardansın İYİKİ VARSINN..

BU MUTLU AN'IMI DÜNDEN BUGÜNE AN VE AN BENİMLE BİRLİKTE PALAŞIYORSUNNN VARMI BUNDAN GÜZEL ŞEY YAAA

canimsin yaa,inan bana karsilikli bu sevgi..biz oglumla seni cok sevdik belinay teyzesi:eek: arada takiliyoruz sana senin hosgörüne siginarak..ve gercekten
dileklerimin hepsinde cok samimiyim..temiz yüregin insl.daha daha güzel günler görür..

canimsin yaa,inan bana karsilikli bu sevgi..biz oglumla seni cok sevdik belinay teyzesi:eek: arada takiliyoruz sana senin hosgörüne siginarak..ve gercekten
dileklerimin hepsinde cok samimiyim..temiz yüregin insl.daha daha güzel günler görür..

TAKILIN BANAAA HAYATINIZI YAŞAYIN DENİZCİMLEEE sositososito BELİNAY TEYZESİ ONUN POPİŞİNİ ISIRCAK ANNESİİİİ:emir_bebek: BEN SİZİ HEP HOŞGÖRÜYORUM ÇÜNKÜ OKADAR HOŞŞUNUZKİ ANNE OĞULL YANİ BİLEMİYORUM OĞLUN ÇOK YAKIŞIKLI ANNE DESEN HAMİŞKEN BİLE AFETLİĞİNDEN ÖDÜN VERMİYORR :nazar:

Allah mutluluğunuzu daim etsin canım. :nazar:

Allah sizi birbirinize bağışlasın. :nazar:

BICIR BICIRIM HİÇ SUSUMAM HELKİ KONU UFUĞUM OLUNCAA BENİ DURDURANA AŞKOLSUN EVDE BİLE BENİ SUSTURMAK İÇİN PARA VERİRLERR :sm_cool: YAHU GÜLÇİİİN YAPMAA SAKIN O OLAYI HATIRLAMA ETKİSİNDEN KURTULDUMMM HATIRLATMA BACIIIIIMMMM:CüvCüv:

tamam peki sustum:roflol:

susmuşmuşş kız hatırlattın bir an daldımmmmm gittim o güne :)

canım benimyaa rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah :nazar:
yazdıklarını okuyunca aşka geldim bende zor tutuyorum kendimi uyandırmamak için aşkımı :):asigim::eek:

canım mutluluğunuz daim olsun inşallahha.s.Şeniz

Belinayımmm
Merwemmmmmm
Göremedimmm Canım kusurama bakmaaaa
seni az çok tanıyorum..Ufuga olan sevgin aşkın yaşadıkların..
Duyguların hissettiklerin düşüncelerin..
Herşey eskir diyorum ya..
Aslında herşey eskimez..Eskitmemek çok önemli... sengözlerimebaksanab
Siz 4 yıldır eskitmemişsiniz..çokbüyük bir başarı..sizi canı gönülden tbrkediyorum..
size daha mutlu niceeeeee 40 yıllar diliyorum el elegönül gönüle..Seni çokseviyorum..:lepi:
sen mutlulugun en güzelini hakediyorsun
Bacımıda böylesine mutlu eden ufuk enişteyede gönülden saygılarımı sunuyorum..
Ne mutlu sizee İnşallah düğün müjdeni ve resimlerinide görmeyi nasip eder rabbim..:Saruboceq:Senin mutluluğun en az benidebir o kadar mutlu ediyor inan canımm..Öpüyorum birtanemm..:asigim:
:nazar:

belinayımmm
merwemmmmmm
göremedimmm canım kusurama bakmaaaa
seni az çok tanıyorum..ufuga olan sevgin aşkın yaşadıkların..
duyguların hissettiklerin düşüncelerin..
herşey eskir diyorum ya..
aslında herşey eskimez..eskitmemek çok önemli... Sengözlerimebaksanab
siz 4 yıldır eskitmemişsiniz..çokbüyük bir başarı..sizi canı gönülden tbrkediyorum..
size daha mutlu niceeeeee 40 yıllar diliyorum el elegönül gönüle..seni çokseviyorum..:lepi:
sen mutlulugun en güzelini hakediyorsun
bacımıda böylesine mutlu eden ufuk enişteyede gönülden saygılarımı sunuyorum..
ne mutlu sizee inşallah düğün müjdeni ve resimlerinide görmeyi nasip eder rabbim..:saruboceq:senin mutluluğun en az benidebir o kadar mutlu ediyor inan canımm..öpüyorum birtanemm..:asigim:
:nazar:

oyyyyyy sennn varyaa harika bir dostsunn benim gözlerimin dolmasina sebep oldunnn nekadar içten yazmişsinnn yüreğine sağlik bitanemm çok teşekkür ediyorumm evet aslinda herşey eskimezzzzz canimsin sen bunu biliyorsun dimii??

ne kadar güzel yazmışsın
aynen bizde 03.08.2005 te tanıştık herşeye rağmen 3. yılımızı doldurduk
aynen sizin gibi etrafın yok olmaz siz çok farklı insanlarsınız dedikçe biz dahada sevdik birbirimizi
allahıma çok şükürki çok mutluyum
kimse bozamaz bizim aşkımızı

sizde ömür boyu mutlu olun(kimseye kulak asmadan) :)

ne kadar güzel yazmışsın
aynen bizde 03.08.2005 te tanıştık herşeye rağmen 3. yılımızı doldurduk
aynen sizin gibi etrafın yok olmaz siz çok farklı insanlarsınız dedikçe biz dahada sevdik birbirimizi
allahıma çok şükürki çok mutluyum
kimse bozamaz bizim aşkımızı

sizde ömür boyu mutlu olun(kimseye kulak asmadan) :)

aaa canım negüzell aynıyızz sizde bitirmişssiniz 3.senenizii etrafa kulak asmak yok canımmm sevmek delicesine sevmek bağlanmak varr ben böyle bir adamı nasıl bırakırımkiii bukadar bağlanmışsken delicesine severken üsetlik bana karşı herhangibir yanlışı yokken.. ne aileme kötü söz söyledine beni incitti nede aldattı neden bırakimki sevgimdenn olimkiiii CANIM BENİM İKİMİZİNDE MUTLULUĞU DAİM OLSUNN tabiki gerçek sevenlerin yürekten bağlananlarında

belinay ne kadar hoş bir çiftsiniz rabbim ayırmasın inşallah:Saruboceq:Şeniz

bitanemm arzummmm teşekkür ederimm hayatımmm.. inşallah rabbim tez zamanda hayırlısıyla banada senin gibi nişanlanmayı nasip eder ve burda siz dostlarımla bugünümü yürekten paylaşırımmm çok sağol hayatımmmm:1hug:a.s.

Canim diger konuda da dedigim gibi.. bi ömür boyu mutluluklar dilerim size.. cok yakismissiniz birbirinize ve sevginiz ne kadar büyük gözlerinizden belli oluyor.. Allahim size mutlu, saglikli ve sevgi dolu bir evlilik nasip etsin, cok yakismissiniz birbirinize

canım benim çok çok çok teşekkür ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm

gördüm cnm resmleri allah bir ömür boyu ayırmasın sizi gerçek aşkı bulmak gerçekten zor birbirinz çok sevin ve bırakmayın cnm

ahhh belenaycım ahhh
ne güzel haykırmıssın nice 4. senelere inşallah yavrum
Allah mutluluğunuzu daim etsin tamamını erdirsin inşallah
seni beyaz güzel gelinliklerle görmemizi nasip etsin inşallah
Mutluluklarrrrrrrrr:nazar:

X