Üçüz bebeklerim için dua istiyorum lütfen

Allahim sifa versin,tez zamanda saglikla ucunude kucagina al canim.

Üçüz bebeklerim oldu erken doğum yaptım 26+5 haftalık çok küçükler bi tanesi başka bir ilde 2tanesi başka bir ilde küvezdeler ben başka bir ildeyim öbür çocuğumun başında bitanesinin bağırsağında delik var böbreklerinde sorun var beyninde kan var damarlarında sorun var diyor doktorlar diğer 2tanesi biraz iyi gramları çok düşük 600 800 850 gramlar içim acıyor sizlerden dua istiyorum kimin duasının kabul olacağı belli olmaz allah razı olsun şimdiden herkesten
Allah şifa versin inşallah

Merhaba Yesim, zor gunlerinin mukafatini alirsin insallah. Dualarim seninle ve guzel yavrularinla. Allah sana dayanma gucu, onlara da saglikli guzel bir omur nasip etsin her birimizin senin icin olan dualarini kabul etsin insallah..

Sen yawrularıni ihmal etme yanlarına mümkün olduğunca gitmeye çalış bak nasıl toparlanip buyuyecekler sen bile inanamayacaksin..Çünkü onlar hissediyor senin geldiğini ben benim yawruların yanina her gün gittim ihmal etmedim yanların gidip seslendigimde hemen nefes alışları hızlanıyordu biliyorlardı annesinin geldiğini onlar üzülmesin die yanlarında aglamadım onların sana ve sütüne çok ihtiyacı var. ..sure 4 ay olur 2 ay olur sen güçlü dur ki süre kısa olsun. .
Beni bilen biliyor 4uz yawrum var yaklaşık 2 ay kuvezde kaldılar biri 690 gr doğdu ama maşallah subhanallahh hepsi iyi evimde yanımdalar ... çok zor seni çok iyi anlıyorum çünkü yaşadım ama sen güçlü ol olmak zorundasın. ..Hatim indir ya da indirt her yawrun için çok faydasını görürsün ben her yawruma ayrı ayrı Hatim yaptım yaptık. ..
Rabbim safi ismi ile şifa nasip etsin canim inşallah alacak nefesleri vardır da rabbim sana bağışlar. .. Dua ile.

Gösterseler gitmezmiyim haftada iki gün gösteriyorlar oğlumu oda karşıdan elleyemiyorum bile kokularını alamıyorum sağlıkları iyi olsa bi şekilde küvezde kilo alırlar ege m çok kritik öbür kuzularımda hissediyor sanırım onlarında pek keyfi yok Rabbim kimseyi böyle zor süreç lerle hele ki evlatlarıyla sınamasın hatim 2defa dağıttım bi defa daha dağıtırım olmazsa sizin iki ayda toparladılar mı kaç kiloyla çıktılar Küvezden

X