Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

ohh iyi yapmışsın git eve dinlen ne işin var seminerlerde senin hhamiş hamiş :KK49:
10gün illa bi deger çıkar zaten 12. tekrr yaptırısın :KK16:
bende rüyamda bhcg değerimi öğreniyorum inanmıyordum 1000 kusurdu :KK70:
kagıdı gösteriyordu dr karışmış diye debelene debelene uyandım
rüyada olsa hamile kaldıgıma inanmıyorum artık o derece yani

Bugün kahve ictim:KK50::KK50:bi öğretmen fal baktı bebek görünüyor dedi,ver bide kaave falina yollayim dedim yolladim.3 gün içerisinde mutlu bi haber alacam bi bebek kismwtiyle geliyor dedi.tabi ben şok:KK52::KK52:

Bugün kahve ictim:KK50::KK50:bi öğretmen fal baktı bebek görünüyor dedi,ver bide kaave falina yollayim dedim yolladim.3 gün içerisinde mutlu bi haber alacam bi bebek kismwtiyle geliyor dedi.tabi ben şok:KK52::KK52:

ayyyyyyyyyy hadiiiii inşallah inşallah :KK9::KK9::KK9::KK9:
seviyorum bu falcı bacıyı yaa:KK16:
kahvem bitti gidip alıyım birazdan akşam içer baktırırız bizde eşimle :KK9:

napcan kocanı boşver, hem o sana herşeyi makine yapıyo sen napıyon demiştiiii, bizimleee kaaaalllll:KK1::KK1::KK1::KK1:

Not : kötü müyüm neyimmmm:KK23::KK23::KK23:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:çok güldüm kiiiiiiiii....

yalnız bi gün gebe parsen yazısı görsem herhalde yine bi 10-15 sayfa geriye gitcem gibi.... gerçek sandım ya kız :KK1:

ya ne alakası var Allah aşkınıza, şu sıcaklarda bi de gebesiniz zaten... Allahım sağlıkla kucağınıza alıp büyütmek nasip etsin, uzun ömürlü evlatlar nasip etsin.... ancak ömrün uzunluğu saçın uzunluğuyla bağlantılı değil, boşver sen hurafelere....

Kötüsün bacımm:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK9::KK9:

hadi bakalım canım sonucu merakla bekliyorum...:KK52::KK52:
bende dün baktırdım kısa zaman içinde çok mutlu bir haber alıcan dedi:KK30::KK30::KK30::KK30:

ben bile düşünüyorum canım nasıl zaman geçicek diye erken kalkmadıgım halde
ama Rabbim bi şekilde sabrını da veriyor...
şeker bayramı gelsin hemencik şeker yiyelimmmmmm :115::115::115::115:

hönkkkkkkkk .. ! ben bişi anlamadım:KK50:

AYNEN canım doğru söylüyorsun..
ah ahh tatlıyla zaten başım dertte napcaz bilmem

X