Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

Ama yazıktır günahtır neden mybaby nin üzerine gidiyosunuz karıştırmış olabilir yani insanız dimi eziklemeyin kızçemi..
Mybaby gel annem sen benim şefkatli kollarıma:KK48::KK48::KK48::KK19::KK1:

Ya benim kırılan gururum.oynanan hayallerim onlar ne olacak gülden ne olacak sorarım sana(burda şuanda ağlıyorum)
Niye kimse beni tutmuyor...ühü ühü ühüüüüüü

Yok canım hamile değilim, ekimde 2. tedavime başlayacağım ilki kimyasal gebelik oldu

Anladım canım inş. Ekimde güzel haberlerini alırız şimdi gez toz Eğlen vallahi hamile kalınca iyi ki gezmişim diyorsun tedavi sonrası evde çok sıkıcı geçiyor zaman yazın tadını çıkar canım 😀😀

Allah de ötesini bırak...

Okudum canım bi göz attım nickleri benzeyen kızçelerimiz var ondan olabilir Pinka vardı baya aktifti bi dönem ve gebe kaldı ortalıkta yok şimdilerde parsen de bi görünüyo bi kayboluyo belkide ordan aklında kalmış olabilir..

Ben hepicinizi kucaklarım:KK16::KK16::KK16:

Nickleri benzeyen mi.........
Yav bu kızın en çok konuştuğu kişi benim beni bile karıştırdı.ayrıca ben geliyorum yaaa..ama güzel bir karıştırma oldu..burdan canım arkadaşıma teşekkür ediyorum bana kafayı yedirtse de..

Ya benim kırılan gururum.oynanan hayallerim onlar ne olacak gülden ne olacak sorarım sana(burda şuanda ağlıyorum)
Niye kimse beni tutmuyor...ühü ühü ühüüüüüü

tatlımmmmmmmmmmm :KK48:
neden ağlıyorsun sen ama yaaaaaaaa

Anladım canım inş. Ekimde güzel haberlerini alırız şimdi gez toz Eğlen vallahi hamile kalınca iyi ki gezmişim diyorsun tedavi sonrası evde çok sıkıcı geçiyor zaman yazın tadını çıkar canım 😀😀

Öyle yapacağım canım zaten eylülde taşınıyoruz o işi de halledip öyle başlayacağım

Kızlar saçını kestirdim şimdi bana diyorlar ki neden kestirdi hamileyken kesilmez ben inanmıyorum hurafe onlar günü veren Mevlam dünyaya gelmeyecekse günü okadar mış diye düşünüyorum ama psikolojik te etkileniyor değilim hani 😕 Allah ım inş. Hayırlısıyla kucağımıza almayı da nasip eder 🙏🙏

Okudum canım bi göz attım nickleri benzeyen kızçelerimiz var ondan olabilir Pinka vardı baya aktifti bi dönem ve gebe kaldı ortalıkta yok şimdilerde parsen de bi görünüyo bi kayboluyo belkide ordan aklında kalmış olabilir..

işte budur yaaa :KK9::KK9::KK9:

Yav bu kızın en çok konuştuğu kişi benim beni bile karıştırdı.ayrıca ben geliyorum yaaa..ama güzel bir karıştırma oldu..burdan canım arkadaşıma teşekkür ediyorum bana kafayı yedirtse de..

rica ederim tatlım ne demek her zaman karıştırırım yeterki sen iste yani :KK34:
birgün gerçekten kafayı yicez :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: o pozitifi görünce :KK53::KK53::KK53:böle olcam ben

tatlımmmmmmmmmmm :KK48:
neden ağlıyorsun sen ama yaaaaaaaa

Senin yüzünden beni hamile sandın kafayı yedirttin..dün gece ne oldu bakk
Saat ikiye doğru yatağa yattm tam uykuyu derinleştiricem bende bi mide bulantısı bi mide bulantısı uyurken ha uyuyorum yani.baktım saat üç buçuk olmuş hemen koştum banyoya afedersin bi çıkardım bütün midemdekileri boşalttım rahat ettim.sonra uyumuşum güzel.herhalde midemi üşüttüm yaa...inş.hasta olmam..

işte budur yaaa :KK9::KK9::KK9:

rica ederim tatlım ne demek her zaman karıştırırım yeterki sen iste yani :KK34:
birgün gerçekten kafayı yicez :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: o pozitifi görünce :KK53::KK53::KK53:böle olcam ben

Yani artık bende o durumdayım baksana..
Sarı kafa yapamıyorum sen yapıver telden giriyorum..

Kızlar saçını kestirdim şimdi bana diyorlar ki neden kestirdi hamileyken kesilmez ben inanmıyorum hurafe onlar günü veren Mevlam dünyaya gelmeyecekse günü okadar mış diye düşünüyorum ama psikolojik te etkileniyor değilim hani 😕 Allah ım inş. Hayırlısıyla kucağımıza almayı da nasip eder 🙏🙏

güle güle uzat saçlarını canım
merak etme bişi olmaz Allah ın izniyle alırsın kucagına da evlatlarını:nazar:
ister istemez etkileniyorsun tabi,bende çok etkide kalan bi tipim bu nedenle kestirmezdim sanırım:26:

Senin yüzünden beni hamile sandın kafayı yedirttin..dün gece ne oldu bakk
Saat ikiye doğru yatağa yattm tam uykuyu derinleştiricem bende bi mide bulantısı bi mide bulantısı uyurken ha uyuyorum yani.baktım saat üç buçuk olmuş hemen koştum banyoya afedersin bi çıkardım bütün midemdekileri boşalttım rahat ettim.sonra uyumuşum güzel.herhalde midemi üşüttüm yaa...inş.hasta olmam..

ayyy canımm niye öyle oldu ki Hayy Allah
inşallah bat günnde ben demiştim sana derim :KK9::KK9::KK9::KK9:

Eşim eve gelmek üzere kızçeler ben kaçtım:KK3::KK3:
napcan kocanı boşver, hem o sana herşeyi makine yapıyo sen napıyon demiştiiii, bizimleee kaaaalllll:KK1::KK1::KK1::KK1:

Not : kötü müyüm neyimmmm:KK23::KK23::KK23:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:çok güldüm kiiiiiiiii....

yalnız bi gün gebe parsen yazısı görsem herhalde yine bi 10-15 sayfa geriye gitcem gibi.... gerçek sandım ya kız :KK1:

ya ne alakası var Allah aşkınıza, şu sıcaklarda bi de gebesiniz zaten... Allahım sağlıkla kucağınıza alıp büyütmek nasip etsin, uzun ömürlü evlatlar nasip etsin.... ancak ömrün uzunluğu saçın uzunluğuyla bağlantılı değil, boşver sen hurafelere....

ister istemez etkileniyorsun tabi,bende çok etkide kalan bi tipim bu nedenle kestirmezdim sanırım:26:

Bilmrm ki ya yediğim bişey dokundu yada midemi üşüttüm..başka bişeyin olma imkanı:mucize herhalde...:)))

selam tatlım:KK3:
sıcak tabi yaa :KK14:
boşver geççmişi geleceğe bakalım bizz
eee ne haber :KK70:

hadi iyi gezmeler canım:KK3:

NE OLSUN canım iş güç işte..
çalıştığım yer serin de şimdiden ramazanı düşünüyorum bende :) güne erken başlıyorum ya nasıl geçer zaman die..

Okadar sıkıldım,boguluyorum dedim benimle ilgilenmediniz.demek size hep sitem esip kızmak lazimmis:KK47::KK47:

X