Tüp bebek yardımcı olun

Merhaba bi aşılama sürecim oldu negatif daha sonra ben kendi isteğimle rahim filmi çektirdim tüplerim tıkalı çıktı İstanbul da Echomar hastanesinde cevat bayrak hocaya tüp açma işlemi için gittim ama açılmadı . Şimdi Konya novafertil merkezinde Ali sami gürbüz hocayla yarından itibaren tüp bebek sürecimiz başlıcak. bu süreçte tavsiyeleriniz nedir daha önce bu doktordan negatif sonuç alan varmı ? Çünkü hep başarılarını sergiliyor doktorlar olumsuz olanları paylaşmıyorlar bilgi kirliliği gibi hep bi umut depolanıyor korkuyorum açıkçası .
Allah yardimciniz olsun. Bence tup bebege baslamadan once tuplerdeki olayi çözün. Ilk tup bebek denemem basarisiz oldu cunku tuplerim tikaliydi. Acilmadi. Sivi birikmis. Oradaki sivi rahime sizdigi icin embriyoyu öldürüyor. Ankara bilkent sehir hastanesinde tuplerim alinda. Ikinci denemem pozitif oldu ve suan 12+5 haftalik hamileyim. Dedigim gibi ilk önce tuplerinizdeki sorun ne onu mutlaka bulup çözün. Yoksa emekleriniz bosa cikabilir.

Allah yardimciniz olsun. Bence tup bebege baslamadan once tuplerdeki olayi çözün. Ilk tup bebek denemem basarisiz oldu cunku tuplerim tikaliydi. Acilmadi. Sivi birikmis. Oradaki sivi rahime sizdigi icin embriyoyu öldürüyor. Ankara bilkent sehir hastanesinde tuplerim alinda. Ikinci denemem pozitif oldu ve suan 12+5 haftalik hamileyim. Dedigim gibi ilk önce tuplerinizdeki sorun ne onu mutlaka bulup çözün. Yoksa emekleriniz bosa cikabilir.
Amin . Size de Maşallah rabbim saglıcakla kucağınıza almayı da nasip etsin sıvı birikimi değilde enfeksiyondan tıkanmış tüp bebek ıcın uygun denildi yani

Amin . Size de Maşallah rabbim saglıcakla kucağınıza almayı da nasip etsin sıvı birikimi değilde enfeksiyondan tıkanmış tüp bebek ıcın uygun denildi yani
Cok teşekkür ederim insallah sizde kisa sürede emeginizin karsiligini alirsiniz😊 sormak istediğiniz bisey olursa her konuda hic cekinmeyin 😊

Anladım zor olmuştur git gel süreç ulaşım falan
Yani şöyle yaz tatili dönemin de olduğu için oglumu yanımda götürüp getirebildim sıkıntı olmadı. Onun dişin da burdan 3 Saat sürüyor yol kendi aracimizla gittik geldik. Ama siz istanbuldan hızlı trenle ayni sürede gidip gelebilirsiniz

Yani şöyle yaz tatili dönemin de olduğu için oglumu yanımda götürüp getirebildim sıkıntı olmadı. Onun dişin da burdan 3 Saat sürüyor yol kendi aracimizla gittik geldik. Ama siz istanbuldan hızlı trenle ayni sürede gidip gelebilirsiniz
Insallah rabbım gönlünüze göre versin

Amin, vallahi hep dua ediyorum istemsiz ağlayarak dua ediyorum..kimsenin kucağı boş kalmasın zor her süreç…
Şimdi şöyle anlatayım ben 2 kez ankara güven hastanesi nafiye karakaşta tedavi oldum olumsuz oldu. Daha önceden 1 dış gebelik sebebiyle sağ tüpüm alınmıştı. 2 kez olumsuz olunca ben araştırmaya başladım ve bu sıvı hep karşıma çıktı. Doktoruma anlattım bebek tutmazmış film çekebilir miyiz dedim doktor daha önce açık ameliyat olduğun için çok yapışıklığın var giremeyiz girersek apse atabilir bağırsakların veya idrar torban delinebilir dedi. E peki ne yapıcaz dedim sıvı varsa boşuna mı transfer yapılacak? Tekrar deneyelim son çare rahim filmi çekeriz dedi. Böyle bişey olabilir mi zaten 2 başarısızı deneme var ve boşuna ben maddi olarak bitik haldeyim eşime dedim doktor değiştiriyoruz. Kayseride ki gökalpöner hocayı buldum durumumu anlattım cd’den sol tüpteki şişliği gördü bana da gösterdi hakkaten şiş. Sonra karın ultrasonu yaptı karından da gözüktü yani bu kadar basit işi yapmamış!
Gökalp hoca bize önce embriyo hazırlıcaz sonra laparaskopiyle tüpü tedavi edicez en son transfer yapıcaz dedi. Tüp bu haldeyken ben oraya canlı bebeği koysam o da düşer ölür dedi. Plana uyduk Allah razı olsun doktorumu gerçekten çok seviyorum. Yani tüm tuşlara basıyor hiçbirşeyi ertelemiyor sallamıyor hemşireler de öyle net ve ciddiler..
yani böyle oldu…
Akıntı konusunda da bana sen akıntın oluyodur dedi evet hocam dedim ama mantar değil dedim. O tüpten akan sıvı sürekli o tüp boşalır şişer dedi. O ara ara olan anlamsız akıntılar da ondanmış laparoskopi sonrası sıfır akıntı

merhaba rahim filmini nerede çektiğiniz acaba ankarada

X