Tüp bebek yaptıranlar, transfer olanlar ve yaptırmayı düşünenler

Çok az sol kasıkta ağrı var ama ilaç filan da kullanıyoruz ondan olabilir mi diye düşünüyorum...
Ağrı olabilir biraz demişlerdi bi de akıntm var baya o da normalmiş heralde verdikleri bilgilendirme kağıdında yazıyor

Bende 30 ocakta transfer oldum☺️ inş Allahım hayırlı sonuçlar nasip etsin bende estrofem prolutex iğne kullanıyorum progestan fitil de kullanıyorum clexane ve coraspirin de var
Fitili çok zor atıyorum zaten attığım da direk akıp çıkıyo seninde öyle mi

Hayırlı olsn 🌸
Sizin ikiz mi oldu 😊
Benm transferim de dün oldu.
Allah'a hamd olsun rahat olduğumu düşünüyorum ama belki de gizli heyecan ve kaygı vardır 😊
Sol tarafımda çok az kasık ağrısı var. Normal dedi doktorum. Sizin ilk 2 transfer sonrası süreç ile 3. Arasında bir fark oldu mu ?
Evet arasında fark vardı . Ucundede farkli tepkilerim oldu . Benimde kasik ağrilarim olmuştu hepsinde. Hatta adet sancisi bile çektim . Ama tavsiyem 2 gun dinlendikten sonra haraket et ben hep haraket ettim . Hemşireler bile haraket et dediler .kan dolaşımı haraket ettikçe hızlanıyo buda tutunmasına daha çok yardim ediyo. Kabız olmamaya bak . Oda buyuk etken . İlaçlarıni duzenli al. Hep ayni saatte kullan. Stresten uzak dur. Tutmama ihtimalini dusunme . Dua et. hayirli haberlerinizi bekliyoruz ☺️

Evet arasında fark vardı . Ucundede farkli tepkilerim oldu . Benimde kasik ağrilarim olmuştu hepsinde. Hatta adet sancisi bile çektim . Ama tavsiyem 2 gun dinlendikten sonra haraket et ben hep haraket ettim . Hemşireler bile haraket et dediler .kan dolaşımı haraket ettikçe hızlanıyo buda tutunmasına daha çok yardim ediyo. Kabız olmamaya bak . Oda buyuk etken . İlaçlarıni duzenli al. Hep ayni saatte kullan. Stresten uzak dur. Tutmama ihtimalini dusunme . Dua et. hayirli haberlerinizi bekliyoruz ☺️
Çok hafif sol kasığımda batma oluyor. Zaten muhtemelen şu an belirti aramakta psikolojik olacak 😊
İlaçlara çok dikkat ediyorum.
Normalde hep kabızlık problemim var. Elhamdülillah bugün bu sorunu yaşamadım..
Çok heyecanlıyım ama Rabbimin nasip edeceğine inanıyorum bugün böyle bir hissiyat oluştu.. ( her şey güzel ilerlemesine rağmen hep olumsuzdum)
Dun hep yattım, ara ara kalktım yürüdüm
. Bugün uzanmadm daha çok oturdum.
Makine filan tutmuyorum, egilmiyorum. El Vehhab olan Rabbim nasip etsin . Olmazsa da hikmeti şüphesiz vardır.
Aminn umarım veririm yakında 🌸🧡

Çok hafif sol kasığımda batma oluyor. Zaten muhtemelen şu an belirti aramakta psikolojik olacak 😊
İlaçlara çok dikkat ediyorum.
Normalde hep kabızlık problemim var. Elhamdülillah bugün bu sorunu yaşamadım..
Çok heyecanlıyım ama Rabbimin nasip edeceğine inanıyorum bugün böyle bir hissiyat oluştu.. ( her şey güzel ilerlemesine rağmen hep olumsuzdum)
Dun hep yattım, ara ara kalktım yürüdüm
. Bugün uzanmadm daha çok oturdum.
Makine filan tutmuyorum, egilmiyorum. El Vehhab olan Rabbim nasip etsin . Olmazsa da hikmeti şüphesiz vardır.
Aminn umarım veririm yakında 🌸🧡
Amin amin.🤲

Ben de pazartesi transfer oldum 3x2 estrofem, sabah öğle akşam fitil. Sabah akşam progestan dex enjeksiyon, oksapar enjeksiyon, coraspin ve vitaminler alıyorum. 🧡

X