Tüp bebek ve aşılama hakkında bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz arkadaşlar..

canım ya çok sevinirim gerçekten burdan yazarsan sevinirim.... demek sende benim gibi o aşamalardan geçtin...allah yardımcımız olsun inşaallah canım...evet ankarada düşünüyorum bende.. hatta bir yer duydum çok sık duyuyorum orayı anatolia tüp bebek merkezi... bakalım hayırlısı... sen nerdesin peki canım???nerde yaptıracaksınz???

MERHABA KIZLAR BENDE 2 KEZ KİST OPERASYONU GEÇİRDİM VE DOKTORUM TÜP BEBEK DIŞINDAPEK ÜMİT YOK DEDİ ŞİMDİ TÜP BEBEK İÇİN İLK GİRİŞİMDE BULUNDUK ÖNECE RAHİM FİLMİ SONRA histereskopi YAPILACAK EŞİMİN SPERM ANALİZİ SONRASINDA KARAR VERİLECEK NEZAMAN OLDUGUNA SANIRIM SORUN ÇIKMAZSA ARALIKTA YAPILACAK
YAŞADIKLARINIZI VE ÇEKTİKLERİNİZİ ÇOK İYİ ANLIYORUM RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN

İnşallah pozitiftir şeker.Bende olmadı da lekelenme hiç, ama hamile kalan arkadaşlar karşılaşmışlar öyle bir belirtiyle.

Yesbu ben belcikadayim su anda canim,burada yaptiriyorum tup bebegi ama inanki tr dekileri bin defa tercih ederim,dil sorunum oldugu icin cok zorlaniyorum ve tam 10 aydir gidip geliyorum,cok ilgisiz davrandilar,tup icin basvurdugumda adetlerim gayet duzenliydi,2 ay gun verdiler,o arada adetlerimin duzeni bozuldu hic ilgilenmediler,yani anlayacagin 10 ay sonra zar zor tedaviye baslattilar ve ileri yas oldugum halde bana bir suru zaman kaybettirdiler,su anda sadece iki yumurtam olmus,onumuzdeki hafta yumurtalari alacaklar ama benim moral bayagi bozuldu,insallah o iki yumurtam saglikli ve kaliteli cikar,yani anlayacagin bu defa tutmazsa burada turk bir doktor arastirmaya baslayacagim ki tutacagindan pek umudum yok,allah buyuk bakarsin yuzume bakarda bana bu evladi layik gorur,cunki yasim 39,allahtan yasin cok genc,yas ilerleyince bazi seyler daha cok koyuyor insana,allah hepimizin hakkinda hayirlisini versin insallah.

Merhaba,
33 yasindayim. FSH 2,80 ama Inhibine B 15 cikti. Aslinda analizimi adetimin 1. gunu yaptirdim. Aslinda 2. veya 3. gun yaptirmam gerekiyordu. Haftasonuna denk geldigi icin acele ettim. Sizce bu sonuc nasil? Inhibine B nin dusuk olmasi normal yoldan cocuk sahibi olamayacagimi mi gosteriyor?
Bilginiz varsa soyleyebilir misiniz rica etsem. Cok tesekkur ederim.

merhaba patulii ben 26 yaşındayım fsh ve lh hormonlarının eksik olmasından dolayı adet düzensizliğim vardı ve yumurta oluşmuyordu. iğneler sonunda 2 adet yumurtamız oldu biri 1.9cm. diğeri 1,7. cm çatlatma iğnesi yapıldı 36 saat sonra aşılama oldu. doktorum 15 dakika yatırdı beni ve hoplayıp zıplayabilirsin problem olmaz dedi. ama herkes dikkat etmem gerektiğini belirtiyor. çok arada kaldım. bu pazar günü 27 ocak da aşılamam yapıldı daha önce idrar testiyle belli olmaz mı acaba çok merak ediyorum. ya test yaparsam negatif çıkarsa diye korkuyorum. çok kafama takmamaya çalışıyorum. ancak elimde değil. sürekli dua ediyorum. bu forum harika bişey. bana biraz bilgi verebilirsen çok sevinirim. teşekkürler kafamçokkarıştı

merhaba patulii ben 26 yaşındayım fsh ve lh hormonlarının eksik olmasından dolayı adet düzensizliğim vardı ve yumurta oluşmuyordu. iğneler sonunda 2 adet yumurtamız oldu biri 1.9cm. diğeri 1,7. cm çatlatma iğnesi yapıldı 36 saat sonra aşılama oldu. doktorum 15 dakika yatırdı beni ve hoplayıp zıplayabilirsin problem olmaz dedi. ama herkes dikkat etmem gerektiğini belirtiyor. çok arada kaldım. bu pazar günü 27 ocak da aşılamam yapıldı daha önce idrar testiyle belli olmaz mı acaba çok merak ediyorum. ya test yaparsam negatif çıkarsa diye korkuyorum. çok kafama takmamaya çalışıyorum. ancak elimde değil. sürekli dua ediyorum. bu forum harika bişey. bana biraz bilgi verebilirsen çok sevinirim. teşekkürler

nisa inşallah aşılaman tutmuştur şu anda embriyocuk tüplerden rahme inmye çalışıyordur. Ben 3 aşılama yaptırdım, konu ile ilgili çok araştırma yaprım. aşılama günü ve ertesi günü istirahat ettikten sonra, sonucu alıncaya kadar yatmana gerek yok ama kendini de zorlamayacaksın, ağır kaldırmak, yukarı uzanmak, eğilmek hoplayıp zıplamak yok. ben aşılamalarımın 12. günü kanda baktırmıştım hep. idrarda daha geç çıkıyor. aşılamadan sonra döllenme 1-2 gün sonra olabiliyor, oluşan embriyonun rahme inmesi de döllenmeden sonra 5-7 gün sonra oluyormuş, kanda bhcg çııkması için bebişin rahme tutunması gerekiyor bu yüzden erkenden sonuç alamıyoruz. Hadi hayırlısıyla hamilelik haberini alırız inşallah.

o kadar heycanlıyım ki anlatamam bu forumu bulunca beni anlayan kişilerle aynı şeyi paylaşmak inan ki beni biraz olsun huzura kavuşturdu. çünkü herkesle konuşamıyorum. ancak çeken anlıyor senin halinden. 8 şubata kadar nasıl dayanıcam bilmiyorum. allah isteyen herkese bebişler versin. :emir_bebek

ben ikiz istiyorummmmmmmmmmmmm 3 gün önce tüp bebek tedavisine başladım 1 kez aşılama yaptım olmadı

merhaba
,3 gün önce tüp bebeğe başladım

merhaba
,3 gün önce tüp bebeğe başladım

patulı slm.ben aranıza yenı katıldım.asılama ve tup bebek konusuna da uzagım.

yumy ordamısın.tup bebegın asamaları hakkında bılgın varmı?

arkadaşlar benim yarın kan tahlili yapılacak çok merak ediyorum çok heyecanlıyım. allah herkese bebişler nasip etsin inşallah. ilk aşılamam ama bakalım ne olacak

insallah canım;hadi senden hayırlı haberlae alayımda bende azda olsa ümitleneyim.benide aşılamam var bir kac güne kadar.ilk aşılamam,sende sorun neydi?cnm.....
merhaba nerede yaptırıyosun bende tüp bebekle hamile kaldım

canımmm insallah sonuç pozitif cıkar,bende ilk aşılamam olacak haftaya sanırım.senden gelecek haber banada umut olacak.hadi bakalım yarın senin içiiinnn;mutlu,sevinçli,heyecanlı bir gün olsunnn...amiiinnnn
arkadaşlar benim yarın kan tahlili yapılacak çok merak ediyorum çok heyecanlıyım. allah herkese bebişler nasip etsin inşallah. ilk aşılamam ama bakalım ne olacak

benim FSH ve LH hormonları çok düşüktü. adet görmüyordum bu nedenle sadece ilaçla adet görüyordum bu gün sabah kan vermeye gittim. doktorum gelmemişti o kadar erken gitmişim ki :d sekreteriyle görüştüm biz ümitliyiz dedi çok mutlu oldum. herkes bu gün saat 17:00 da benden mutlu haber bekliyor. allah isteyen herkese evlat nasip etsin sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…