Tüp bebek ve aşılama hakkında bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz arkadaşlar..

patulii
özelde yapılan 3aşılama Sonrası sskdan faydalanmak Adına Tüpbebek heyet raporu alabilmek için ne yapmamız lazım ??
bu heyet raprunu almak 3-5ay sürer Diyorlar gerçekten bukadar uzunmu ? :çok üzgünüm:
Bilgi Verirsen sevinirim...

merhabalar patulli ben aranıza yeni katıldım.Ben açıklanamayan infertilite grubundanım.3 kez aşılama yapıldı ve yeni tüp bebek tedavisi uygulandı sonucu 12.04.2008 aldık ve sonuç negatif.Bu arada rahim dışında bir miyomum var ve doktorum bu miyom alalım ve 2.denemeyi miyomsuz yapalım dedi.Ama ameliyattan korkuyorum.Acaba bu miyom direk etki ediyomudur.Yinede sağlım için aldırmam gerekiyor sanırım.Yardımcı olursanız sevinirim...teşekkürler

Kızlarrrrrr

Patuli artık bu siteye takılmıyor ve cevap yazmıyor.

En Son 2007 nin 9.ayında siteye girmiş.O tarihten sonra hiç girmemişşş..

Boşuna ona soru yazmayınnnn bence.Her konuyla ilgili başlıklar var.Sorularınızı uygun başlığı bularak yazarsanız.Sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.a.s.

selam canım ben ozlem benım doktorum ıle suan gonal f ignesi ile tedavı goruyorum ve pazartesı sana asılama yapalım dedı ama ne dır neyın nesıdır bılemıyorum
gecen sefer tuplerın fılm cekılecek bende kuzu kuzu yattım ve canım cok yandı benı asılama hakkında bılgılendırır senızz cok sevınırım heeee.. bıd e canım cok yanacak mı? onu da bılgılendırır sen cok sevınırım antalyadan sevgıler sekerımmmmm.....

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba patulii;ben 4. kez aşılama yaptırdım ve tutumadı.sorunumuz çok ciddi bir boyutta değil doktorumuz tüp bebeğe gerek yok diyor.bu gidiş doğrumu anlamadımher defasında tutma ihtimali fazlalaşıyor ama kaç denemeye kadar.yada bu durumum normal mi?

sanırım bunu bende yazmışdım buraya başlığı soruya kapatmak için kilitliyorum eğer bu konuda yardım edebilecek varsa yönetimle irtibata geçsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…