Tüp bebek transferi 7. Gün silik çizgi

Bizim de 200 bin gitmiştir tedavinin başından beri. İkinci bir tedaviye başlamak çok zor olacak bizim için. Maddi manevi çok yıprandık.

Bende de belirti yok hafif bir kasık ağrısı dışında.

Merhaba arkadaşlar, beklemek ne kadar zormuş transferin 4.günü ve asla zaman geçmiyor. Bu süreçte kafanızı nasıl dağıtıyorsunuz bana fikir verebilir misiniz? Yoksa kafayı yememe çok az kaldı

Merhaba arkadaşlar, beklemek ne kadar zormuş transferin 4.günü ve asla zaman geçmiyor. Bu süreçte kafanızı nasıl dağıtıyorsunuz bana fikir verebilir misiniz? Yoksa kafayı yememe çok az kaldı
Şahsen ben de öyleyim o yüzden bir fikir veremiyorum Allah yardımcımız olsun...

Ben örgü örüyorum , aynı zamanda seçtiğim bir filmi açıyorum. Baya bir alıkoyuyor düşünmekten:) Sıkılınca biraz kitap okuyorum.

Ben örgü örüyorum , aynı zamanda seçtiğim bir filmi açıyorum. Baya bir alıkoyuyor düşünmekten:) Sıkılınca biraz kitap okuyorum.
Ben anca forumlarda yorum okuyorum güzel hikayeleri okuyup umutlanıyorum kötü bitenleri görüp yıkılıyorum öyleeee geçiyor

Bende şimdi dayanamadım yaptım aldım eczaneden kaset test benimde negatif çıktı sizin başka emriyonuz varsa onu transfer ettirirsiniz
2 tane 4bc kalitesinde embriyom var. Ama orta kalite diye geçiyor sanırım. O yüzden emin olamıyorum. Siz negatif çıkarsa başlayacak mısınız hemen tedaviye?

Ohh harika , bende de 1 tane var çok iyi geliyor sevmek , gırlaması Normalde bana çok düşkünken transferden beri pek yanaşmıyor bana. Sizde de bir fark oldu mu acaba ?
Benim de karnıma doğru gelip yatıyor biri. Ama ara ara yaptığı bir şeydi o yüzden pek anlam veremiyorum. İnşallah kocaman karnımızda yattıkları günleri de görürürüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…