Tüp bebek transferi 7. Gün silik çizgi

Arkadaşlar merhaba benim bugün Transferimin 7.günü ama henüz herhangi bir lekeleme olmadı bende 1 ay önce lucrin depot 3.75 iğne vuruldum acaba ondan dolayimi lekeleme olmuyor yerleşme esnasında çoğu kişi lekeleme görmüş sanırım

Kızlar bugün transferimin 16. Günü Beta hcg 700 çıktı iki katı artıyor ama az önce pembe kahverengi lekelenmem oldu. Devamı gelmedi. Yerleşme kanaması genelde 12-14. Gün yazılmış ama bu da öyle bit lekelenme olabilir mi

Benim taze transferdi. Bugün bir tane erken gebelik bir tane de kaset test yaptım. İkisi de negatifti.
Merhaba kan testi yaptınızmı benim bugün 8.günüm kan testi negatif çıktı beta hgc 5 çıktı doktorum 3 gün daha ilaçları kullanmamı söyledi çarşamba günü merkezde bir kez daha kan vereceğim ama ümidim yok:KK43:

Merhaba kan testi yaptınızmı benim bugün 8.günüm kan testi negatif çıktı beta hgc 5 çıktı doktorum 3 gün daha ilaçları kullanmamı söyledi çarşamba günü merkezde bir kez daha kan vereceğim ama ümidim yok:KK43:
Ben dün yapmıştım 2 çıkmıştı. Dün 7.günümdü. Yükselme ihtimali var mı sizce? Doktor başka bir şey dedi mi? Ben de çok üzgünüm inanın anlatamayacağım kadar çok. Bütün hayallerim gitti emeklerim gitti...

Ben dün yapmıştım 2 çıkmıştı. Dün 7.günümdü. Yükselme ihtimali var mı sizce? Doktor başka bir şey dedi mi? Ben de çok üzgünüm inanın anlatamayacağım kadar çok. Bütün hayallerim gitti emeklerim gitti...
Bekle çarşamba gününe kadar dedi sizin kaçıncı gün embriyosu

Karamsar olma sakın geç tutunma olmuş olabilir. Transfer sonrası tutunma 1 ile 3 gün içinde oluyor erken tutunanlarin 5. Günde bile çıkıyor 3. Günde tutunma olanların 7 8 . Gün bile negatif çıktığı oluyor 8. Günde kesin belli olacak olsa zahen doktorlar 10 12. Günlerde istemezler testi. 0 çıkmamış sonuçta 5 çıkmış takip et içini ferah tut ☺️

Karamsar olma sakın geç tutunma olmuş olabilir. Transfer sonrası tutunma 1 ile 3 gün içinde oluyor erken tutunanlarin 5. Günde bile çıkıyor 3. Günde tutunma olanların 7 8 . Gün bile negatif çıktığı oluyor 8. Günde kesin belli olacak olsa zahen doktorlar 10 12. Günlerde istemezler testi. 0 çıkmamış sonuçta 5 çıkmış takip et içini ferah tut ☺️
Ya öylemi nasıl içimi rahatlatıniz Allah Razi olsun 5 olması negatif diyince kadın çok üzüldüm yarın sağlık ocağına kan versemmi acaba

Bu arada sizin ne kadara mal oldu? Merak ettim. Ben olumsuz olursa doktor değişikliği yapsam mı diye düşünmüyor değilim. Kafam çok karışık
Bizim tüp bebek geçen sene başladık o zaman 40 bindi genetiği yolladım ben tek emriyo elde ettik onun için intergen genetiğe 20 bin sonra o emriyo benim gibi taşıyıcı çıktı tekrar yumurta topladık oda 23 bindi sanırım bu seferde 2 emriyo elde ettik biri kötü çıktı diğeri sağlıklı olani şimdi transfer ettik onada sabri hocam embriyo blue yapti 6 bin kan testi hepsi 5 bin taşıyıcı emriyoyu dondurdum 5 senelik 20bin histeroskopi ameliyati oldum oda 36 bin ve ignelerede 2 denemede 80 bin gitti

Bugün nasılsınız belirti var mı? Evde test yaptınız mı? Kan vermeyi düşünüyor musunuz?
Yok hiç bir belirti çarşamba günü gidip Brüksel de kan vereceğim şimdi verirsem yine negatif gelirse çok üzülcem sizde varmı bir belirti yani tüp bebek iğneler genetik derken 300 bine yakın gitti sanırım

X