Tüp bebek transferi 7. Gün silik çizgi

A Aytenliii sanırım çatlatma iğnenizin 10.günü test yapmıştınız silik çıktı demiştiniz görseli varsa atabilir misiniz

2 tane 4bc kalitesinde embriyom var. Ama orta kalite diye geçiyor sanırım. O yüzden emin olamıyorum. Siz negatif çıkarsa başlayacak mısınız hemen tedaviye?
Benim başka embriyo yok 1 tane var oda benim frajilx taşıya
2 tane 4bc kalitesinde embriyom var. Ama orta kalite diye geçiyor sanırım. O yüzden emin olamıyorum. Siz negatif çıkarsa başlayacak mısınız hemen tedaviye?
Benim 1 tane dondurulmuş embriyo var ama oda benim gibi frajilx taşıyıcısı kız bebek oda 5.gün embriyosu ben taşıyıcı diye onu istemedim ama bu sağlıklı olanda tutunmadı sanırım tekrardan toplatsam hem bir sürü para hemde benden sadece 5 yada 6 yumurta çıkıyor oda 1 yada 2 adet embriyo oluyor

8. Günü yaptım sizce pozitif mi?

Eklentiler

• IMG_1330.jpeg
    112,9 KB · Görüntüleme: 57
Benimde 5. Günüm testim negatif 3 gün 6 hücreli tek embriyom umarım tutunmuştur

Benimde 5. Günüm testim negatif 3 gün 6 hücreli tek embriyom umarım tutunmuştur
5 gün çok erken ben de ama dayanamıyor insan ben 3.gün de yapmıştım tabi negatifti 4.günüm yapmamak için direniyorum. Silik bile görsem umudum olacak

Valla burada ki doktorlar biraz enterasan yurt dışın da oluyorum tedavi tam bir ketum doktorlar gelim bi test yapalım falan da demediler Türkiye de olsa gider test yaptırırdık hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…