tüp bebek transfer sonrası istirahat ve önemi

Ya ne bılım bende dha ınanamıyorum. Bıde cok uzuluyorum ytarak gecrdıyım içn. Pekı yan yatamı yosan nsım yatıyosun canım sırt ustumu. Ben srt ustu yatnca kasıgıma agrı grıyo sendede oluyomu gögüs lerımde deyıstı sıstıler sende vrmı

Bıde bız aynı doguracaz hakıba

Evet sırt üstü veya hafif yana doğru yatıyorum. Bende pek ağrı yok kasıklarımda ama dedim ya ırsi galiba. Göğüslerimde şişkinlik başladı ama tedavi sırasındaki kadar ağrı yok. Böyle olunca da acaba bende mi bir anormallik var diyorum.

merhaba arkadaslar, öncelikle bu surecte rabbim hepimize sabır ihsan eylesin bebeişi olanlara hayırlı dogumlar nasip etisn.bende iki asılamanın ardından ilaclarımı aldım ve eylulde tedaviye basyalacagım ancak kafama takılan o kadar cok sey varki, sebzeligim suanda ignelerle dolu, kim nasıl ilac kullandı ne kullandı bana bilgi verebilirmi o sureci anlatabilir mi?

tesekkur ederim.

Arkadaslar hepinize merhaba, nisan ayindaki tup bebek transferiyle ikizlere hamileyim cok sukur.
Dilerim sizler de hayirlisiyla guzel sonuclar alirsiniz..

Transfer gununden beri 3 ay boyunca kullandigim ilaclar oldu. Bugun itibariyle kestim ilaclarimi.
Tabi elimde kaldi fazlasi
Hibor 3500/0.2. , proluton depot, estrofem, 2kutu crinone jel var elimde. Piyasa fiyatinin altina fiyat verebilirim almak isteyen olursa. Istanbuldayim.

Ozel mesaj atabilirsiniz( transferden sonra kullanmistim bu ilaclari 3ay boyunca) kullanim tarihleri 2017 ye yakin.

Sevgiler...

Arkadaslar yardıma ihtiyacım var. Berbat durumdayım. Çarşamba yumurta toplama vardı. İki kes anestezi verilmesine rağmen gözümü kırpmadim. Cığlık cığlıga canli canli toplandi 8 yumurta. Ameliyatı gibi ağrıyor hala karnım. Ve bugün sadece ikisinin yaşadığını hatta birinin durumunun baya kötü olduğunu öğrendik. İki tane transfer edecekti Dr. Malesef üçüncü güne bile bekleyemiyoruz. Eğer hala hayattalarsa yarın yani 2. Günü transferi var. Transfer de zormu. OPuda yaşadığım travması anlatamadım daha. Birde progesteron iğneden suan sol bacağı hareket etmiyor. Kullanmadan nolur. Fitilini kullanıyorum zaten. Mide bulantısı karın ağrısı kalça ağrısı transfer korkusu...mahfoldum ben

Canım ya bende aynı senn gıbı cok kotuyum bu surecı kotu gecırenlardenım transferde hıc acı ckmıyosun merak etme bu seyın en kolayı sadece ıdrale sıkısıyosun hıc korkma

Selam, aşağıdaki sitede aradığın soruların cevabını bulabilirsin. benim sana tavsiyem ise hissettiğin gibi davranman. sürekli yatarak dinlenmek çok doğru değil, kendini yormadan geçir bu süreyi. eğer evde dinlendiğinde için daha rahat edecekse öyle yap, ama gündemini değiştir, çünkü kafanda sürekli bu konu olursa stresin artıyor.

Prof. Dr. Mustafa Bahçeci'nin www.ailebebektv.com da ki yorumuna aşağıdan ulaşabilirsin. umarım güzel sonuç alırsın.

Bilimsel olarak transfer sonrası 30 dakika dinlenme önerilip daha sonra hastanın günlük aktivitelerine dönmesi tavsiye edilir. Fakat tüp bebek merkezlerinde genellikle 3 gün istirahat tavsiye edilir.
http://www.ailebebektv.com/video/iz...lenme-suresi-ne-olmali/8#sthash.R9lQXWJA.dpuf

Saadetçim siz önceden tedbirinizi almışsınız işte. Eminim doktor gerekli ilaçları vermiştir. Biliyorum söylemesi kolay ama sen yine de sakin olmaya çalış. Bu dönemi de atlatacaksın inşallah. İlk üç ay herkes için riskli,senin demek ki bünyen daha hassas. Olumlu düşünmeye çalış canım.

Senn nasıl gıdyo. İşşallah yoktur bı srun

selam kızlar bugun benımde tranferımın 5. gunu kasık btmalaım var cok arada rahmıme bıck saplanıor sankı adet olucam dıe cok korkuyorum..5.gun 2 tane embrıo transfer edıldı bna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…