tüp bebek transfer sonrası istirahat ve önemi

bence yatıp boşuna eziyet etmeyin kendinize ben 1, denemede yattım surekli sonuç kımyasal
şimdikindede hiç yatmadım hastaneden cıktıgım gunun akşamı bile komşuya çıktım yemege sonuç 7 gunde kan tahlılım 15,31 inşallah ilerleyen bi gebelik olur arkadaslar dualarımızı bırbırımızden esirgemeyelim ve transferden sonra belirti aramayın çunku birincide kasık agrılarım hassasiyet goguste oldu
ikincisinde hiç belirti olmadı hatta karamsarlıga kapıldı burdaki birçok arkadaş gibi gitti idrar testitaytım once çok çok silik çıktı 6, gunde sonra yıne dayanamadım erken gebelik testi aldım ondada daha belirgin çıtı sonra yıne yıne sabah kan verdim15,31 inşalah artarak gider degerim ve butun isteyenlerinki

Ben transferden sonra 10gun rapor aldim. Buradaki amac dumduz yatip durmak degil zaten. Sinirden stresten yorgunluktan uzak durmak icin istirahat oneriliyor. Ben ilk 2 gun cidden dinledim, sonraki gunler cok yormadan evde hafif isler yaptim. Bebekler zaten cok degerli, cok ozlem duyulan bebekler.neden riske atayim ki? Rapor alma imkaniniz varsa alin ve bu donemi dinlenerek gecirin.

Yatip kendime eziyet etmemeliyim sanirim hersey olacagina varir ufak tefek islerden de birsey olmaz insallah ilk denememiz insallah tutar dua edin lutfen bayramdan sonra basliyorubasliyoruz bu arada kayinvalidem yurt disinda ona gore gelcek yatip yatmama durumuma bagli

Merhaba arkadaslar transferimin 3. Gunü bugün, bu sayfadaki cogu arkadas gebe kalmış maşallah bize de dua edin

Canm 1 gun var aramizda benim 2 gunu..hayirli olsun.insss.....iyi haberler aliriz
insallah canım , benim arada kasık ve bel ağrım var iyice hissettiriyor artık umarım aksi birsey olmaz , test gunün ne zaman ? Kacinci gun embriyosu ?

Mev123 benim bugun tarnsferin 2 gunu.ve cok kotuyim.başım dönuyor ve migdem bulaniyor.bence bu kadar hormon beni zehirledi....sabak 15000m igne sabah 200 fitil..dun kalca uzerine yapıştırılan 2 tarafa bantlar...fevrim döndü...bugun kasık agrılarım var ama baska yorumları okudugumda ilaclardan yazmıştı arkadaslar...ama bugun cok kotuyim.ins gecerr..ayaga kalktiigmda basim donuyor...

Mausi butun sitede senin yazilarini yorumarini attigin.baslaiklari hayranlikla okudum.yani sizinle hoc konusamasakda seni tanidim.:) iyi dileklerin ve tavsiyen icin cok tsk ederim.dilerim rabbimden herkese nasip etsin...kucalaklarina yavrulari eksik olmasin....sanada 212 gunde sanir ve sahlik

Allah razi olsun Canim dilerim Insallah tez zamanda herkesin bi yavrusu olsun.
Bizi tek bu acilari yasiyan anlar Bende cok iyi anliyorum
Kimimiz 5 sene kimimiz 10 sene yada Fazla cektik cekiyoruz.
Bi Bizim imitihanimiz Allah diyelim o bize yeter verende o alanda o.
Duamiz varsa duyanda var!
En önemlisi kari kocanin simsiki tutunmasi .
1 Doktora baglanmayin biz baglandik Hic cocugunuz olmicak dedi bosuna heves etmeyin dedi ugrasmayin böse bosuna 3 senemiz gitti.
Baskalarin sözüne gitmeseydik Belki hic cocugumuz olmucakdi chancimiz oldugu Halde.

Diyom Ya Allah peser peser ikiz ikiz versin.

Ayyy ne guzelll...allah dualarinizi kabul etsin...dularimz tum adaylara...benimde 3 gunn bekliyom sabirla

Kızlar merhabalar.. ben kendi hikayemi yazayım size.. 3yıllık evliyim ilk yıl korunma ile geçti sonra bekledik bekledik olmadı.. doktora gittik eşimin Sperm hareketsizliği varmış son 1yılda haplar keçiboynuzları çakşır kökleri derken her yolu denedik nasip değilmiş olmadı.. en sonunda medicana da tüp bebek tedavisi görmeye karar verdik.. tedavi süreci yumurta toplama sonra transfer derken herşey kendini zamana bıraktı 12gün beklemeye kaldı bütün iş.. umudum hiç bitmemişti ve içten içe hissediyordum transferimin 8.gününde gördüğüm rüya ile test yaptım ve çok şükür çift çizgiydi.. ilk tedavimde sonucumuz çok güzeldi.. diyeceğim o ki kötü düşünmeyin umudunuzu kaybetmeyin nasipse bir şekilde Rabbim vesilesini çıkarıyor insanın karşısına..

Mrb kızlar. Transferimin 2.günü. transfer gününü saymıyorum. Günler geçmiyor. Tek sorunum var yapistirdigimiz bant sicaklardan galiba yerinden çıkıyor ne yapsam cozum bulamadim siz de durum nasil. Allah herkesin gönlüne göre versin Insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…