tüp bebek transfer sonrası istirahat ve önemi

İşşallah ya sancıkrım

Yok kuzum ya yanlısın var benım ılk drnmm ve dondrulmus la oldu sakin ol hıc belırtı arama yat kalk iş yapma sadece şişine git ve yemej ye başka da hıc bısey dusunmr banada dua et gebelıyımın devamlılıgı ıcn sorulrın olursa sor bana
arkadasım bu mubarek gunde yemın edıyorum dua okudum herkesın duaları gercek olsun dedım benimde transverime daha var dondurulmus için önümüzdeki haftaolucak suanda bant kullanıyorum bide ilac arkadasım bende yatıcam rıske sokamam maddı ve manevı gercekten yoruluyoruz oyuzden sadece yemek yeme :KK70: wc bi kac turda atarım evde sonrası yatış :))

arkadasım bu mubarek gunde yemın edıyorum dua okudum herkesın duaları gercek olsun dedım benimde transverime daha var dondurulmus için önümüzdeki haftaolucak suanda bant kullanıyorum bide ilac arkadasım bende yatıcam rıske sokamam maddı ve manevı gercekten yoruluyoruz oyuzden sadece yemek yeme :KK70: wc bi kac turda atarım evde sonrası yatış :))
Kesınlıkle ama gezde evde rahmın kanlnsım dedı doktr bana emınım tutcak ben ıcıme dogdu bıde benımkıde dondrulmustu daha ıyı 5gun transferım oldu senn kıde tutcak namaz kılrsan bana dua edermısn allhım bebeyını kucagını almasını nasıp etsın dıye cok rıca etsem arkadasım

Kesınlıkle ama gezde evde rahmın kanlnsım dedı doktr bana emınım tutcak ben ıcıme dogdu bıde benımkıde dondrulmustu daha ıyı 5gun transferım oldu senn kıde tutcak namaz kılrsan bana dua edermısn allhım bebeyını kucagını almasını nasıp etsın dıye cok rıca etsem arkadasım
Arkadasım çok saol guzel dileklerin için rabbim herkese nasip etsin burdaki herkes senin benim gibi hani eminimki kendisinden cok dişarı faktor cok etkiliyor. Esinin ailesi arkadasları kendi ailen hatta en yakın ark bile strese sokuyor oyuzden burda bi biz birbirimizi anlıyoruz bugun cok içten diledim cocuk ozlemi cekenlere nasip etsin güzell Allahım estsin bizde bu streslerden kurtulalım

Arkadasım çok saol guzel dileklerin için rabbim herkese nasip etsin burdaki herkes senin benim gibi hani eminimki kendisinden cok dişarı faktor cok etkiliyor. Esinin ailesi arkadasları kendi ailen hatta en yakın ark bile strese sokuyor oyuzden burda bi biz birbirimizi anlıyoruz bugun cok içten diledim cocuk ozlemi cekenlere nasip etsin güzell Allahım estsin bizde bu streslerden kurtulalım
amin cnım gıne kfan bişeye tkılırda transfer sonrası fıln yaz bana

Kızlaar çok heyecanlıyım. Bugün dörtte doktor randevum var. İnşallah keseyi ve kalp atışını duyarım...Allah hepimize o güzel anı yaşatsın inşallah.

Merhaba hanımlar bende tüp bebek tedavisindeyim cumartesi duruma bakıp yumurtalık toplama işlemi olacağını söyledi dr.fakat iğnelerimin dozunu yükseltti sağda 4 adet yumurtalığım var en büyüğü 14 ml. solda hiç yok dedi ağlamaktan gözlerim şişti neden olur niye şimdi :KK43: anlamıyorum bu şekilde olursa şansım düşük mü olur ??

merhaba benim pazartesi yumurtalarım toplandı büyüyolarmış bi kaç güne transfer olacak ama ben de transfer sonrası ne yapmalyım bilemiyorum doktorum gerek yok yatmana diyo ancak üç günlük rapor veririm diyo bu süreçte ne yapmalı nasıl davranmalıyım ne yiyip içmeliyim bilmiyorum

Merhaba hanımlar bende tüp bebek tedavisindeyim cumartesi duruma bakıp yumurtalık toplama işlemi olacağını söyledi dr.fakat iğnelerimin dozunu yükseltti sağda 4 adet yumurtalığım var en büyüğü 14 ml. solda hiç yok dedi ağlamaktan gözlerim şişti neden olur niye şimdi :KK43: anlamıyorum bu şekilde olursa şansım düşük mü olur ??
cnm hıc uzulme 4 tane yumurtan varmış buna da sukur oyle degıl mı? hıc yumurtası olmayan var 1 tane bıle büyümeyen var vs.. tabı ınsan kafaya takıyo bende suan tedavı ıcerısındeyım benım sayıyı bılmıyorum olcerken 4 5 tane anca olcuyo benımkıde ama onemlı olan ınsallah olanlar kalıtelı çıksın bazen okuyorum 14 yumurta toplandı 8ı dolllendı 2.gune 4 tane kaldı dıyo yanı hızla elenıyo bazende 4 tane toplanıyo ama 5.gune 3tane gıdıyo bu ısler kısmet bız elımzden gelenı yapalım duamızı edelım gerısı nasıp ıcın rahat olsun cnm:KK66:

merhaba benim pazartesi yumurtalarım toplandı büyüyolarmış bi kaç güne transfer olacak ama ben de transfer sonrası ne yapmalyım bilemiyorum doktorum gerek yok yatmana diyo ancak üç günlük rapor veririm diyo bu süreçte ne yapmalı nasıl davranmalıyım ne yiyip içmeliyim bilmiyorum
benım tek bıldıgım ananas canım burda okudum onuda

Ewet bende o şekilde yazılar okuyorum aslında ama ne kadar az olursa şansımız o kadar düşük olmuyor mu ? Yani 20 taneden 11 tanesi kaliteliymiş ama 1 tanesi döllenmiş gibi yazılar okuyorum fakat böyle olursa şans daha fazla olmuyor mu yada ne bileyim sadece çokmu dert ettim tüp bebeğe başlamadan önce gayet sağlıklı olan yumurtalıklarım şimdi iğnelerle dahi gelişmiyor çok üzülüyorum cumartesi artık ne varsa toplayacaklar şimdi bal tarçın polen arı sütü karışımı yiyorum 2 günde ne değişir bilmiyorum ama bundan kötüsü olamaz herhalde

Canımm ne oldu randevu nasıl kese gordun mu darısı bana işşallh ya

Dün doktorda nihayet keseyi gördük :KK9:Minicik bir siyah nokta sadece. daha 1 cm bile değil :KK68: Darısı başına inşallah canım. Ama doktorum kalp atışı için henüz erken dedi. Gerçi karnın üstünden yaptığı için rahim içi çok net görünmedi tabi. İki hafta sonra kalp atışını da duyarız inşallah. Senin randevu ne zaman?

Ben de tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım. Bende sadece 4 yumurta toplayabilmişti doktor. Sadece ikisi döllendi ve onlar transfer edildi. Bir tanesi tutmuş görünüyor inşallah. Yani güzelim kafanı takma sakın. Olacak olduktan sonra bebek olması için sadece bir yumurta bile yeterli :KK5:

Dün doktorda nihayet keseyi gördük :KK9:Minicik bir siyah nokta sadece. daha 1 cm bile değil :KK68: Darısı başına inşallah canım. Ama doktorum kalp atışı için henüz erken dedi. Gerçi karnın üstünden yaptığı için rahim içi çok net görünmedi tabi. İki hafta sonra kalp atışını da duyarız inşallah. Senin randevu ne zaman?
Ayın 10da seninnki 6haftalıkmı nasıl bi duygu ay işşallh kucagınada alırsın. Darısı bana ya sende belırtı varmı basldımı bn hala ytıyorım tadını ckramdım .Leke glınce. Ytış hep okdr heyecanlıyım ku zamn kecmıyı ya bıde kasıklrım cok agrıyo belım ve srt ustu ytamıyorum sankı ksklrım gerılıyo yırtılck gıbı sendedı vrmı

Ayın 10da seninnki 6haftalıkmı nasıl bi duygu ay işşallh kucagınada alırsın. Darısı bana ya sende belırtı varmı basldımı bn hala ytıyorım tadını ckramdım .Leke glınce. Ytış hep okdr heyecanlıyım ku zamn kecmıyı ya bıde kasıklrım cok agrıyo belım ve srt ustu ytamıyorum sankı ksklrım gerılıyo yırtılck gıbı sendedı vrmı

İnşallah güzelim..Her ikimiz de alırız bebişleri birgün kucağımıza Allah'ın izniyle :nazar: Ben daha hala tam inanamıyorum. Herkeste farklı oluyor galiba semptomlar biraz da aileye benziyor. Benim annemde ve ablamda da hamilelikleri kolay geçmiş. Ne bulantı, ne aşerme olmamış. Bende de yok. Şımaramıyorum yani kocama :KK45::kk77:Arada ağrı giriyor karınım alt bölgesine ama sonra geçiyor. Belki gaz sıkışması da olabilir. Son zamanlarda sürekli tuvalete çıkar oldum zaten. Yan yatamıyorum yalnız ben. Sanki karnım sarkıyomuş gibi olmaya başladı. Daha erken ama öyle hissediyorum. Kasıklarımda da hafiften bir sızı var sürekli ama galiba benim acı eşiğim yüksek. Bana pek etkisi olmuyor :KK39:Sen de aslında yatmanın tadını çıkar bence. Sonra hiç fırsatımız olmayack umarım :emir_bebek:

X