tüp bebek transfer sonrası istirahat ve önemi

Evet sonucu aldim hamileyim allahima binlerce ke sukurler olsun
hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin inşallah
seni takip ettim kaç gündür merek içindeydim ne mutlu sana
kaçıncı denemendi değerin kaç çıktı benim transferimde olacak 15 güne inşallah

hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin inşallah
seni takip ettim kaç gündür merek içindeydim ne mutlu sana
kaçıncı denemendi değerin kaç çıktı benim transferimde olacak 15 güne inşallah
Amin sagol canim benim 2.deneme bu arada birde dondurulmuslar icin tedavi gorduk ama onlar transfer gunu kalitelerini kaybettiler yani yarim kaldi tedavim tabi birde bu arada birde miyom ameliyati gecirdim ve bugun sonucumu aldim tabi hetsey daha yeni basliyor bundan zonraki surec daha zorlu 15 gun sonra ultrasona cagirdi kendi doktorum bu arada degerim 256 cikti doktorum tekrarlamaya gerek yok dedi allahim benim senin ve bu yolda yuruyen herkesin yar ve yardimcisi olsun sana da pozitif sonuc almayi nasip etdi ins

Amin sagol canim benim 2.deneme bu arada birde dondurulmuslar icin tedavi gorduk ama onlar transfer gunu kalitelerini kaybettiler yani yarim kaldi tedavim tabi birde bu arada birde miyom ameliyati gecirdim ve bugun sonucumu aldim tabi hetsey daha yeni basliyor bundan zonraki surec daha zorlu 15 gun sonra ultrasona cagirdi kendi doktorum bu arada degerim 256 cikti doktorum tekrarlamaya gerek yok dedi allahim benim senin ve bu yolda yuruyen herkesin yar ve yardimcisi olsun sana da pozitif sonuc almayi nasip etdi ins
Maşallah canım değerin çok iyi allah tamamını erdirsin şimdide keseyi görmek için gün sayacaksın gün saymak bitmiyor :))

amin canım amin

kaç yıl bekledin canım inşallah çok beklememişsindir ben 9 yıldır bekliyorum

Maşallah canım değerin çok iyi allah tamamını erdirsin şimdide keseyi görmek için gün sayacaksın gün saymak bitmiyor :))
Evet cok sukur binlerce sukur 15 gun sonrayi bekliyorum artik tabi insan yinede texirgin oluyor biz sirtimizi allaha dayadik onunda izniyle ins kucagimiza aliriz .tabi hepimiz icin gecerli

Ha

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsi bundan sonraki süreçlerin kolay geçsin ikizmi acaba değerin maşallah güzel cıkmıs
Amin ins valla bilmiyorum henuz ultrasonda gorunmuyor tahlili kendi doktorumda yapmadik 2 embriyo transfer etmistik allah bilir ama ben 1 de raziyim
kaç yıl bekledin canım inşallah çok beklememişsindir ben 9 yıldır bekliyorum
Bende 6 sene olacak evleneli o gun bugun bekliyorum birde yasta ilerliyor bi taraftan herseyin bi zamani var demekki allahim kimsenin bekleyislerini bosa cikarmasin ve en onemlisi dua bol bol dua at merysm suresini oku

Maşallah canım değerin çok iyi allah tamamını erdirsin şimdide keseyi görmek için gün sayacaksın gün saymak bitmiyor :))[/QUO
Sagolasin canim ya rabbim herkese benim bugunku heyecanimi doktor hamilesin diyince bir yanlislik olmasin saskinligini yasatsin

Bnm ikinci denemem...8. gün 23 çıktı bhcg 9 gün kahverengi akıntı oldu baya üç gün sürdü değer 47 çıktı En son 11 gün 140 cikti ama Dr pregny iğne vuruldumonun sonucu etkileyebilecek söyledi şaştım kaldım tahlil günü 9 aralık bekliyorum

Slmmm kizlarr benim de bugun transferin 10.gunu test gunum sali ama ben yarin yapacam ilk denemem bakalm tutacak mi niyeyse hic umidim yok adet sancim var rahmimde hareketlilik kasilma var goguslerim aldi basini gidiyo :KK66: galiba adet olacam hadi hayirlisi :KK66:

X