Tüp bebek işe yarar mı sizce ?

İyi yapmışsın canım üzülme inan git iyi bir doktor bul tüp bebekte o seni çok rahatlatır 1 tane sperm ve yumurtadan gelmeyiz hepimiz illaki bulurlar sıkma canını
Bir doktor araştırdım Antalya’da yaşıyorum yorumları iyi diye duydum ona gitmeyi düşünüyorum haftaya görüşme yapıp çok gecikmeden inşallah sürece başlamak istiyoruz çünkü eşim %1 ileri hareketi görünce ya bunu da kaybedersek diye endişeleniyor…

Bir yer ile telefonda görüştüm diğer hafta muayene olup süreci konuşmak için randevu alıcam tüp bebek merkezi değil anlaşmalı olduğu yerler var sanırım bir hastaneye de bağlı çalışmıyor eşim dediğiniz gibi %1 ileri hareketli olanların da kötüye gitmesinden korkuyor gerisi hareketsiz çünkü Allah yardımcımız olsun inşallah buradan araştırıp bu şekilde hamile kalanları okuyorum çok büyük destek ve umut oluyor şükür halimize ne kadar istesekte ucunda ölüm yok hepimiz hakkında hayırlısı olsun inşallah yorumunuz desteğiniz için çok teşekkürler

İster istemez endişe de haklı oluyor insan herşey gönlünüzce olsun

Kendisi nasıl bir doktor?ikiz olması için şartları varmı?birde özelede yaza bilirsiniz?toplam ilaçlarla ne kadar ödediniz

Kendisi nasıl bir doktor?ikiz olması için şartları varmı?birde özelede yaza bilirsiniz?toplam ilaçlarla ne kadar ödediniz
Her hastane gibi ikiz için 35 yaş üstü ve uzun yıllık evlilik, başarısız aşılama ya da tüp denemesi vb...
Net rakam veremem En az 27 milyar civarı. Ben başka şehirde yaşıyorum şehrimdeki bir doktorla takip edildim ona da ücret ödedik. Sadece yumurta toplama ve transfere İstanbul'a gittim. Herşey İstanbul'da olursa 25-30 milyar olmalı ama yeni yılda artmıştır fiyat. Biz Aralık'ta başladık.

Anladım canım.Aşılamam tutmazsa tüp bebek yapmak istiyorum ama çok kararsızım kimin yanına..teşekkürler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…