Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Merhaba kızlar yarın başlamam gereken birilac var 1 ay kullanacağım ismi girena. Sanırım doğum kontrol hapı. Kalp krizi beyin kanamasına falan neden olabiliyormuş. Ben bu ilaçtan tırstım kullanmasam ne olur

Merhaba kızlar bende şuan adetimi bekliyorum2.günü gitcem ve süreç başlayacak. Ama size bir sorum olacak ben başka bir ile gidip geleceğim adetin 2.günü başlayacak olan süreçte hergin hastaneye gidip geliniyomu ilk başta. Yani iğneleri kendimiz yapıyosak adet bitene kadar enazından sürekli hergün hastaneye gitmek gerekiyor mu? Bilgi verirseniz sevinirim

Merhaba kızlar yarın başlamam gereken birilac var 1 ay kullanacağım ismi girena. Sanırım doğum kontrol hapı. Kalp krizi beyin kanamasına falan neden olabiliyormuş. Ben bu ilaçtan tırstım kullanmasam ne olur
Ben de 1 ay kullandıktan sonra adet oldum bu ilacla.yan etkisi olmadi

Ignelerin dozunu ayarladiktan sonra soz de yapabilirsiniz ama kontrole gitmeniz sart 3 gunde bir falan cagirim asagidan yumurta sayisini ve boyutunu kontrol ediyor

Ignelerin dozunu ayarladiktan sonra soz de yapabilirsiniz ama kontrole gitmeniz sart 3 gunde bir falan cagirim asagidan yumurta sayisini ve boyutunu kontrol ediyor

Olsun ya 3günde birde iyi bir zaman. Ozaman doktora durumdan bahsedince ortak bir yol buluruz. Çok teşekkürler

alllahım hayrlısıyla gucagina almayı nasip etsin allahm bizede nasip etsin bebde tedavi suresindeyim

Kızlar merhaba herkese bugün transferimin 9. Günü sanırım 20 Ocak’ta oldum o günü saymazsak 9 sayarsak 10 oluyor tabi ki dayanamadım idrar testi yaptım :) sonucu atıcam birazdan silikte olsa bişey var gibi 2 tane 3 gün embriyosu transfer edilmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…