Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Okudum...sonra sizin dediniz gibi şükrettim..Eminim benim gibi okuyupta "Rabbim onun duasını kabul et kucağıni boş birakma" diyen o kadar çok insan varki..Sonra dedim ki üşenme yorum yazmaya(telden girdigimde genelde okuyucu olurum) belki az da olsa yuzu guler...Evet çok sıkıntılı bir durumdasınız ama artık menopozdan korkma devrinde degiliz, ben burada ne mucizeleri okudum, sadece bunun sizin sınavınız olduğunu kabullenin ve başarıyla atlayacağıniza inanın..Allah her isteyene nasib etsin ama olmazsa da kaderimiz buymuş diyip tevekkül edeceğiz..Ama ben inanıyorum gün gelecek sizde bende hamile oldugumuzu ağzımızı yaya yaya anlayacağiz :) Sadece sabır...

En zoru da etraftan gizlemek sanırım bizim millet çok meraklı ben de kesinleşmeden söyleme taraftarı değilim ama zor

kesinlikle haklısınız çok şükür.. ama insanoğlu işte ardı arkası kesilmeden istiyo..
rabbim sağlık, huzur versin hepsi olur inşallah..

Allah razı olsun az da olsa rahatladım.En kötüsü ise her önüme gelene anlatmak çare aramak istiyorum ama anlatamıyorum.Sadece burdaki insanlara derdimi anlatabildim bu bile benim için çok rahatlatıcı.

Selam arkadaşlar, bu akşam son kez iğnemi vurup cuma günü yumurta toplatmaya gideceğim. Bugün kontrolde kan tahlili vermiştim, hastaneden aradılar progesteronum çok yüksek çıktığı için bu ay transfer yapılamayacakmış.. 2 adet geçmesini bekleyeceğiz. Çok heyecanlanmıştım aslında ama olmamasındansa beklemeyi tercih ederim. Hayırlısı diyelim artık. Bu durum başına gelen var mı?

Bugün mu tahlil yaptın ? Bu hormonu düşürmenin yolu yok mu?

Bugün mu tahlil yaptın ? Bu hormonu düşürmenin yolu yok mu?
Evet bugünkü tahlilde en fazla 1.5 olması istenen progesteronum 2.41 çıktı. Hamilelikte böyle yükselirmiş.. Henüz doktorumla görüşemedim, detaylı olarak bilmiyorum ama hemşire 2.adete kadar bekleyeceğimizi bu sırada hormonun normale döneceğini söyledi. Cuma opu var, o gün detaylı olarak bu konu görüşülür artık

Allah anali babali buyutsun cnm ne mutlu.Rabbim cumlemize nasib etsin sagsaglim kucamiza almayi ins.

Gözünüz aydin
Tup bebeğe baslamadan önce hikayenizi okumustum
Bana moral olmustu :)
3. Ye hazirlaniyorum şimdi

Gözün aydın canım , sağlıkla büyüt inşallah ..

Ayy cnm cok mutlu oldum ins rabbim saglikli mutlu sekilde buyursunuz :))

Merhaba kızlar , pazartesi itibariyle tüp bebek tedavisine başladık. Kafama takılan birkaç birşey var inşallah burada cevabımı bulurum.
1) özel sağlık sigortam var bu yüzden devlet raporu çıkarıp kurumuma sunmam gerekiyor bugün hoca rapor çıkardığını belirtti ama ilaç raporu yazıyor . İlaç raporu ile tedavi raporu aynı şey mi ?
2) bugün adetimin 4. Günü e2 testi yaptırdım 257 çıktı sonuç bu nasıl bir değer sizce ?

Oh oh maşallah Allah analı babalı sağlıklı büyütsün darısı bizlere

3 tüp bebek denemem var 3u de pozitif hatta son tedavide tek embriyo bölündü ve ikizlerim olacaktı ama hep aynı şey düşük . Pgt de yapıldı embriyolara daha ne yapayım deliricem

3 tüp bebek denemem var 3u de pozitif hatta son tedavide tek embriyo bölündü ve ikizlerim olacaktı ama hep aynı şey düşük . Pgt de yapıldı embriyolara daha ne yapayım deliricem
Çok üzüldüm en kısa zamanda sağlıkla bebeğiniz olur inş
Gerekli incelemeler falan yapıldı mı? Kromozom DNA pıhtılaşma tüpler vs

Hayirli olsun tedaviniz ins pozitifle sonuclanir evet elinizdeki o ilac raporu ayni zamanda rapor niteligini tasiyo ve e2 degeri zaten surekli degisecek bende pek anlamiyorum ama dr ters bisey olsa soluyor zaten hic dusunme hep pozitif dusun ins sonucunda pozitif olur

En sonunda beklediğim zamanlar geldi bu ayki adetimle iğnelere başlıyorum arkadaşlar.... heyecanlıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…