Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Aslında olma olasılığı var ama biraz yüzdesi az oluyor tedavi ile artırılıyor hatta sperm sayısı böyle durumlarda öyle okumuştum yanlışda bilgilendirmek istemem hiç sperm bulunmayıp hamile kalan arkadaşlarım var tüp bebekle rabbim sana da nasip etsin doktorun ne derse öyle yap canım
Amin canim cok sagol insallah hayirlisi olsun...

Aaa konyalilar gelmiş..bende konyada yaptirdm kizlar belki eski mesajlarda görmüşsunuzdür..medicana konya necati özçimen de..

Yasim 29 cnm bende bisey yok ama esimin morfoloji hafif dusuk dediler kadindogumculara gore aslinda problem bile degilmis ama bence problem yani neden novafertil peki
Konyada akramizin tavsiyesiyle gittik gorusmeye begendim sevdim de acikcasi akrabamizin iki tanidigininda gebelik oluşmuş birinin ikiz

Konyada akramizin tavsiyesiyle gittik gorusmeye begendim sevdim de acikcasi akrabamizin iki tanidigininda gebelik oluşmuş birinin ikiz
İns cnm ins gonlumuze gore olur yaa benimde tanidiklarim yaptirdilar pek memnun kalmadilar o yuzden sordum ins hepimizin yuzunu guldursun rabbim yaa ne kadar ucret cikti peki belli nmi

X