Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Negatif konuşmak için değil de uzun protokol yapalım hepsi eşit boyda başlayalım şansı artıralım dedi doktorum şunu da ekledi başka doktor olsaydı şu an başlardı tedaviye ama daha fazla sayıda yumurta bulmak varken niye şansı azaltalım dedi yine de kararı bana bıraktı ben de o zaman bekleyelim dedim sizin nasıl oldu kısa protokol mü uzun mu sanırım bu ay lucrin iğnelere başlatacak beni

Anladim canim aman iyi insanlar olsunlar ya moral cok onemli yani. Ben hemen buyudu yumurtalar 15 gune yapildi transferim. protokol vs yok bizim gazide. Duymadik hic ama sorun varsa orda da uzatiyorlar bi dahaki ayi bekliyolar vs.

Slm kızlar benimde 12 de transfer işlemim gerçekleşti 24 yada 25 de kan tahlili yaptırcam hayirlisi olsun. Tedavinin başından sonuna kadar hiç bir heyecanım yoktu şuan bekleme surecindeyim hala heyecan yok tabi bunun ıgneler ile alakası da var protestan iğne çok ağır ağrıdan heyecanı fln unuttum hep

hayırlı uğurlu olsun canım güzel haberlerini alalım inşallah

Slm kizlar bu gece 10 da catlatma ignesini wuracam cumartesi sabah 10 opu olacagim dua edin lutfen insallah bunca emekler bosa cikmaz Rabbim hepimize hayirli saglikli sihhatli ewlatlar nasip etsin insallah

Hamile oldugunu ogrenince baslar heyecan insallahhhh ay ne yesem ne icsem ne yapsam diye cok tatli heyecanlar.

Dedigin gibi olur muhtemelen şuan bile yediğime içtiğime dikkat ediyorum. Ayy yeterki tutsunda ben heyecandan ölmeye raziyim. Senin ilk denememi cnm
Evet ilk ve inan baska hicbisey dusunmuyorum surekli arastiriyorum yiyorum iciyorum dinleniyorum sohbetim hep bebek hamilelik babama bile mesaj attim dede olunca ozleyip her haftasonu geleceksin diye:)))

Evet ilk ve inan baska hicbisey dusunmuyorum surekli arastiriyorum yiyorum iciyorum dinleniyorum sohbetim hep bebek hamilelik babama bile mesaj attim dede olunca ozleyip her haftasonu geleceksin diye:)))
Cnm ne gibi besinler tükettin biraz bilgi verebilirmiisn yani ben gün içinde fındık ceviz kus uzumu tuketiyorum fazla değil ama meyve olarak da şeftali mandalina ananas erik fln yiyorum zaten daha çok sebze ağırlıklı besleniyorum

Sabah ac karna bal pekmez ye birer kasik. Bana tatlari agir geliyor ustune bir bardak su iciyorum. Domates salatalik yumurta peynir zeytin bugday ekmegiyle kahvalti yapiyorum. Yogurt yiyorum sonra. Meyve ben de cok yiyorum.sebze et balik yiyorum.bulgur pilavi.mercimek. ay bugun yaban mersini yiyodum allahtan tadinj sevmedim yiyemedim ikinvi gunden sonra meger bogurtlen yaban mersini kramp arttiriyormus.

Hemen hemen aynı şeyler ben sütle bali karıştırarak içerim oyle cok tatli oluyor birde 2 litre su içiyorum hergun

Bugun izmir kent hastanesinde tup bebege basladim dr dilek aslan tatli bir kadin sevdim acikcasi 6250 tl ucreti 2000 tl ilac dediler 27 yaşındayım 2 asilama başarısız oldugundan tup bebek denemek istedim kentte tüp bebek yaptiran varmi

Sabah ac karna bal pekmez ye birer kasik. Bana tatlari agir geliyor ustune bir bardak su iciyorum. Domates salatalik yumurta peynir zeytin bugday ekmegiyle kahvalti yapiyorum. Yogurt yiyorum sonra. Meyve ben de cok yiyorum.sebze et balik yiyorum.bulgur pilavi.mercimek. ay bugun yaban mersini yiyodum allahtan tadini sevmedim yiyemedim ikinci gunden sonra meger bogurtlen yaban mersini kramp arttiriyormus.
Hemen hemen aynı şeyler ben sütle bali karıştırarak içerim oyle cok tatli oluyor birde 2 litre su içiyorum hergun
Ben de cok su iciyorum artik ama susuyorum da. Balli sut aksam iciyorum bazen. Ay ne yesek kar valla ama iste bize deil bebege kilo aldiran beslenme onemli. Bende bu ara istahsizlik var ozellikle sabah ama gene yiyorum yani baya ama mesela ceviz bademden cok sogudum canim cig ceviz istiyo ama nerden bulcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…